Hosting WWW

Szybki i tani Hosting WWW SSD NVMe

Profesjonalizm oraz jakość nigdy nie są dziełem przypadku. To pasja tworzy wiedzę i profesjonalizm w dobrym hostingu WWW.


Hosting WWW wyposażony w dyski SSD NVMe!
obrazek
PAKIETY WWW DO WYBORU

Hosting www SSD NVME.

Zabraliśmy najlepsze technologie oraz możliwości dla Twoich stron www, poczty w najlepszej cenie i jakości.

Wyświetlaj ceny
PakietStudentStartMała FirmaE-BiznesDuża Firma
Rozmiar pojedynczego pliku na serwerzebez limitubez limitubez limitubez limitubez limitu
Limit operacji IOPS10242048204830723072
Liczba jednoczesnych połączeń HTTP10001000100010002000
Pamięć RAM512 MB1 GB2 GB3 GB3 GB
PHP/HTTP Timeout300 sek.300 sek.300 sek.300 sek.300 sek.
Maksymalne ilość połączeń na jednego użytkownika do bazy danych2020305070
Limit operacji I/O10MB/s10MB/s20MB/s20MB/s20MB/s
Liczba jednoczesnych procesów PHP/Cron1015253035
Dostępne wątki procesora1 vCPU1 vCPU2 vCPU2 vCPU3 vCPU
Liczba obsługiwanych domen15bez limitubez limitubez limitu
Liczba obsługiwanych baz danych15bez limitubez limitubez limitu
Maksymalna liczba plików na koncie1 000 0001 000 0001 000 0001 000 0002 000 000
Dobowy limit wysłanych wiadomości email na całe konto500750100015002000
Dobowy limit wysłanych wiadomości per konto email200200500500500
Rozmiar pojedynczej skrzynki emailbez limitubez limitubez limitubez limitubez limitu
Rozmiar pojedynczej wiadomości email100MB100MB100MB100MB100MB
Liczba jednoczesnych połączeń IMAP/POP3/SMTP1010101010
WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

Szybki, bezpieczny i tani hosting WWW dzięki algorytmom AI

Imunify360 to zautomatyzowane rozwiązanie bezpieczeństwa, oparte na sztucznej inteligencji i ochronie proaktywnej, które chroni serwery internetowe przed infekcjami, utrzymuje bezpieczne jądro systemu oraz zapewnia dostęp do istotnych informacji.

Dowiedz się więcej

Dodatkowo Twoje strony są chronione przez regułki filtrujące do ModSecurity od Malware.Experta dzięki czemu pozbędziesz się złych botów, ruchu który spowalnia i atakuje Twoje strony www. Dodatkowo Malware.Expert zabezpiecza Cię przed skanowanie na podatności stron www.

Tani i szybki hosting www? Tak to możliwe.
U nas nie płacisz za marketing i sztab marketingowców. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe zapewniając najlepsze technologie dla Hostingu www i świetnego serwera poczty. Dodatkowo zakupując usługę hostingu www w HitMe – nie zostajesz sam! Świadczymy pomoc i wsparcie zgodnie z naszą niekorporacyjną ideą, gdzie każdego klienta traktujemy jak równego partnera. Tworzymy miejsce gdzie klienci przychodzą dla wydajności a zostają ze względu na spokój i świetne wsparcie techniczne kiedy tego potrzebują.

 

Czekaj! Szukasz idealnego hostingu?

Szukasz serwera idealnie pasującego pod Twój startujący sklep, blog czy portal?


Elastyczny Hosting SSD oferuje Ci najważniejsze możliwości na start - zanim się rozrośniesz.
Alternatywa dla VPS, jeśli zwykły Hosting WWW nie wystarcza.

Sprawdź tutaj!

Hosting zawsze pod Twoje wymagania!
Sprawdź ofertę Hostingu Elastycznego SSD!

Elastyczny Hosting SSD
CENNIK

Szybki i tani Hosting WWW NVMe

Oddajemy do Twojego użytku najlepszą, nieprzypadkową wersję Hostingu www. Jest to dobry, tani i prawdopodobnie najlepszy hosting www w sieci. Zwykły hosting wirtualny to przeszłość. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii możemy oddać do Twojego użytku w pełni profesjonalny cloud hosting stron internetowych, w którym nie martwisz się o nic. Konfiguracją serwera zajmujemy się my. Ty, z poziomu panelu, dodajesz strony www, instalujesz aplikacje jednym kliknięciem (np. WordPress, Joomla, OwnCloud) i wiele więcej.

Przewiń dalej i poznaj nowe oblicze hostingu

Serwer

LITESPEED ENTERPRISE

Hosting SSD NVMe 7x szybszy i stabilniejszy niż zwykły Apache, w dodatku otrzymujesz możliwości technologi HTTP/2, HTTP/3, QUIC oraz ESI

SSD NVMe

Serwer WWW i SQL

Standardowy MySQL zastąpiliśmy serwerem baz danych MariaDB, a dzięki osobnym dyskom SSD NVMe dla Twoich baz i serwera WWW – zyskujesz największą możliwą wydajność.

Wiele wersji PHP

ZMIANA PHP DLA KAŻDEJ STRONY

Samemu zarządzasz z jakiej wersji PHP korzystasz oraz masz możliwość dołożenia dodatkowych modułów

CloudLinux

NIEZWYKŁY SYSTEM OPERACYJNY

Dzięki pełnej izolacji kont za pomocą systemu plików, CageFS Twoje dane są bezpiecznie odseparowane od innych kont, zaś dzięki polityce bezpieczeństwa zasobów LVE, nikt inny nie wpływa na prędkość działania Twoich stron.

Dodatkowo może korzystać z node.js, git czy też svn.

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Tani Hosting www SSD NVME. Szybki Hosting SSD z LiteSpeed i LsCache

Co wyróżnia nasz szybki hosting NVMe?

Tani Hosting WWW z LiteSpeed

Szybki hosting ssd stron www!

Nasz Hosting WWW z LiteSpeed jest nawet do 7x szybszy i stabilniejszy niż zwykły hosting z Apache. Dodatkowo zyskujesz obsługę technologi jak HTTP/2, HTTP/3, QUIC, ESI. z pełnym wsparciem dla .htaccess i mod_rewrite.

Hosting NVMe szybszy od innych

Hosting WWW z LiteSpeed LsCache

LitSpeed LsCache to najpotężniejszy system cache wtyczka dla Twoich stron cms. Natychmiast skróci czas wczytywania i przyspieszy Google PageSpeed oraz znacząco podniesie wydajność i szybkość Twoich stron www. Sprawdź teraz czy Twój cms może kompletnie zintegrować się z LsCache.

Bez limitu odwiedzin i transferu.

Takie ograniczenia to już przeszłość.

Po co ciągle obserwować statystyki i martwić się, czy aby na pewno Twój usługodawca nie zablokuje Twojego konta po przekroczeniu limitu odwiedzin, transferu? U nas dostajesz pewne parametry, w ramach których Twoje strony mogą pracować. Nie musisz obawiać się limitów transferu czy kontrolować ilości wejść na stronę.

Hosting WWW z SSD NVMe

Bazy danych na SSD NVMe.

Nasze rozwiązanie hostingowe wykorzystuje technologię cachecade oraz w pełni dedykowany storage SSD NVMe pod bazy danych. Tym samym udostępniamy Ci wszystko, co najszybsze.

Zgodność z UODO

Bezpieczeństwo danych i prywatności.

Każdy aspekt, nawet formalny, jest u nas spełniony. Dlatego nasz hosting www spełnia wymogi bezpieczeństwa danych i możesz zawrzeć z nami umowę powierzenia danych osobowych UODO.

Indywidualne podejście

Rozwijaj się bez przeszkód.

Otrzymujesz od nas wiele pakietów do wyboru. W każdej chwili możesz dokonać automatycznego przejścia na inny pakiet, a gdy zajdzie taka potrzeba otrzymasz od nas ofertę indywidualną pakietu hostingowego. Gdy Twoje potrzeby radykalnie wzrosną, możesz liczyć na ofertę hostingu dedykowanego.

Hosting WWW i MagicSpam

Spam? Jaki Spam?

Doskonale wiemy, ile czasu można stracić na filtrację wiadomości spamowych, wirusów czy tego typu zagrożeń. Korzystając z naszego hostingu otrzymujesz najlepszą ochronę antyspamową. Jesteśmy uzbrojeni w najlepsze światowe rozwiązanie, jakim jest MagicSpam. Dostajesz wszystko, co najlepsze w hostingu.

SSL za darmo!

Bo SSL to nie tylko wybór, ale również konieczność.

U nas nie musisz nabywać dedykowanego adresu ip, aby posiadać swój certyfikat ssl. W każdej chwili możesz wdrożyć certyfikat ssl dla swoich stron, a dzięki temu zyskasz w Google oraz w oczach swoich odbiorców. Dodatkowo, jeżeli nie masz potrzeby nabywania komercyjnych certyfikatów ssl, możesz poprzez panel automatycznie wygenerować i przejść procedurę nabycia darmowego certyfikatu Let’s Encrypt.

Hosting z automatycznym instalatorem skryptów

Ponad 100 skryptów instalowanych kilkoma kliknięciami.

W ramach naszego hostingu masz do dyspozycji instalator skryptów Installatron, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć wgrasz wiele popularnych skryptów. Przykładowo system blogowy WordPress, chmurę osobistą OwnCloud, sklep internetowy Presta lub Magento i dziesiątki innych. Prosto i szybko.

Wybór wersji PHP

Wiele wersji PHP - to nie problem.

Przy dzisiejszym rozwoju PHP każdy CMS, sklep, blog posiada wiele wersji, wydań czy kompatybilności z różnymi wersjami PHP. U nas zawsze masz możliwość wyboru wersji PHP pod każdą posiadaną u nas domenę, tym samym zawsze dokonasz najlepszego wyboru, z którą wersją PHP Twoje strony mają pracować, zapewniając sobie najlepsze warunki.

Obsługa, pomoc techniczna

Wiedza i pomoc techniczna.

Wyróżniamy się kompetentnym zespołem wsparcia, pracują u nas ludzie z wiedzą, wykonujący swoje zadania z pasją. Zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Robimy to już od ponad 13 lat.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Szybki i tani Hosting SSD NVMe

Wszystkie pakiety Hostingu WWW aktywowane są automatycznie.
Od razu możesz korzystać z wszystkich atutów Hostingu WWW.

Nasze wsparcie techniczne koncentruje się nie tylko na wątpliwościach związanych z usługą hostingową. Pomożemy ci we wszystkim, czego potrzebujesz przy obsłudze hostingu. Dodatkowo zapewniamy darmową migrację. Dowiedz się jak wygląda darmowa migracja hostingu i poczty do HitMe.pl

Oczywiście, w każdym momencie korzystania z usługi możesz przejść na wybrany przez siebie wyższy pakiet usługi, dopłacając tylko różnicę w cenie.

Umieszczając strony na naszym hostingu www od początku usługi świadczone są w oparciu o LiteSpeed Enterprise i technologie jakie zapewnia. Dodatkowo możesz uruchomić LsCache poprzez .htaccess lub poprzez darmową dedykowaną wtyczkę LsCache do Twojego CMS jak np. WordPress, Prestashop i korzystać z jeszcze większych możliwości. Chętnie pomożemy Ci z uruchomienie LsCache. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Mega Poczta w HitMe.pl to klaster serwerów pocztowych niezależny od Twoich stron www. W każdym pakiecie otrzymujesz dodatkową przestrzeń dyskową w ramach Mega Poczty tylko na Twoją pocztę e-mail. Dzięki Mega Poczcie Twoja poczta/wiadomości osiągają najlepszą reputację, skuteczność oraz filtrację przed spamem.

Nasz system bezpieczeństwa to wielowarstwowa filtracja przed złym ruchem, botami, skanowaniem i nieprawidłowymi zapytaniami do Twoich stron www. Dzięki temu znacząco eliminujemy obciążenie swoich stron, utylizację mocy co pozwalając działać Twoim stronom www szybciej. Filtracja jest kilku etapowa od warstwy sieciowej po aplikacyjną dzięki czemu na wielu etapach jesteśmy w stanie bronić twoje strony www przed zagrożeniami.

Instalacja darmowego certyfikatu SSL Let’s Encrypt na hostingu www to kilka kliknięć z panelu DirectAdmin.

 

Hosting www z MagicSpam

... i po SPAMie!

90
Taki procent wiadomości dziś to e-maile niechciane.
20000000
Tyle wiadomości miesięcznie skanują nasze filtry antyspamowe.
500
Ilość wiadomości skanowanych na minutę. Ta liczba ciągle rośnie.
20000
Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów Hitme.pl i nie przejmuj się SPAMem, dzięki rozwiązaniu MagicSpam.
SPAMie, powalczymy?

MagicSpam® jest światowym liderem w walce ze spamem. HitMe.pl wychodząc naprzeciw swoim użytkownikom, udostępnia to rozwiązanie każdemu klientowi hostingu www bez dodatkowych opłat w każdym pakiecie.

spam

Panel DirectAdmin i baza wiedzy

Panel DirectAdmin do zarządzania

Wraz z usługą dajemy dostęp do panelu DirectAdmin, w którym można zarządzać powłoką www serwera, zarządzać pocztą, bazami danych, FTP, ale również wydzielać przestrzeń czy parametry dla końcowych użytkowników. Bardzo intuicyjny, a zarazem rozbudowany panel DirectAdmin do zarządzania powłoką www.

O panelu DirectAdmin

Baza wiedzy rozwijana dla Was

Często pytacie nas, jak wykonać jakąś operację, np. w panelu hostingowym. Wówczas tworzymy opis w naszej bazie wiedzy, w jaki sposób tego dokonać. To wszystko z myślą o Tobie, naszym kliencie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę i zoptymalizować Twój czas.

Przejdź do Wiki

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu