Usługa

Serwer Dedykowany PRO
z administracją

Uwolnij się od jakichkolwiek ograniczeń!

directadmin
INNOWACYJNY SERWER DEDYKOWANY W HITME.PL
obrazek
TYLKO DLA CIEBIE

Serwery dedykowane z administracją i panelem DirectAdmin.

Tylko teraz administracja w pakiecie Admin Start oraz monitoring GRATIS!

chmurka DH-PRO3

INTEL XEON: E5-2667v3
RDZENIE | WĄTKI: 8 | 16
TAKTOWANIE CPU: 3.2 GHz
PAMIĘĆ RAM: 64 GB DDR4
DYSKI SSD: 2 x 960GB
TRANSFER: 15 TB/mc

1 Adres IPv4

Panel DirectAdmin

Premium Malware.Expert

Premium RBL Malware.Expert

Usługa Administracja START

Kopie przyrostowe

Monitoring serwera + WWW

ŁĄCZE: 1 Gbit/s
TRANSFER: 15TB/mc
AntyDDOS: TAK
Hardware RAID: TAK
RevDNS: TAK
KVM / VNC / SSH: TAK
KOPIA PRZYROSTOWA: z 7 dni
KOPIE TYGODNIOWE: 2 szt.
SLA: 99,9% /rok
LOKALIZACJA: Polska, HitMe.pl
699 568.3 zł/m-c
netto brutto
8388 6819.5 ZŁ ROCZNIE

A przy płatności na rok z góry

TYLKO 7689 6251.2 ZŁ ROCZNIE
chmurka DH-PRO2

INTEL XEON: E5-2643v3
RDZENIE | WĄTKI: 6 | 12
TAKTOWANIE CPU: 3.4 GHz
PAMIĘĆ RAM: 64GB DDR4
DYSKI SSD: 2 x 480GB
TRANSFER: 15 TB/mc

1 Adres IPv4

Panel DirectAdmin

Premium Malware.Expert

Premium RBL Malware.Expert

Usługa Administracja START

Kopie przyrostowe

Monitoring serwera + WWW

ŁĄCZE: 1 Gbit/s
TRANSFER: 15TB/mc
AntyDDOS: TAK
Hardware RAID: TAK
RevDNS: TAK
KVM / VNC / SSH: TAK
KOPIA PRZYROSTOWA: z 7 dni
KOPIE TYGODNIOWE: 2 szt.
SLA: 99,9% /rok
LOKALIZACJA: Polska, HitMe.pl
599 487 zł/m-c
netto brutto
7188 5843.9 ZŁ ROCZNIE

A przy płatności na rok z góry

TYLKO 6589 5356.9 ZŁ ROCZNIE
chmurka DH-PRO1

INTEL XEON: E3-1230v6
RDZENIE | WĄTKI: 4 | 8
TAKTOWANIE CPU: 3.4 GHz
PAMIĘĆ RAM: 32 GB DDR4
DYSKI SSD: 2 x 480GB
TRANSFER: 15 TB/mc

1 Adres IPv4

Panel DirectAdmin

Premium Malware.Expert

Premium RBL Malware.Expert

Usługa Administracja START

Kopie przyrostowe

Monitoring serwera + WWW

ŁĄCZE: 1 Gbit/s
TRANSFER: 15TB/mc
AntyDDOS: TAK
Hardware RAID: TAK
RevDNS: TAK
KVM / VNC / SSH: TAK
KOPIA PRZYROSTOWA: z 7 dni
KOPIE TYGODNIOWE: 2 szt.
SLA: 99,9% /rok
LOKALIZACJA: Polska, HitMe.pl
499 405.7 zł/m-c
netto brutto
5988 4868.3 ZŁ ROCZNIE

A przy płatności na rok z góry

TYLKO 5489 4462.6 ZŁ ROCZNIE

Więcej mocy?

Potrzebujesz jeszcze większej mocy serwera lub indywidualnych parametrów?
Daj nam znać!

Wyświetlaj ceny
TYLKO TERAZ

Myślisz o mocniejszym serwerze? To idealny moment!

CO TO JEST?

Serwer Dedykowany
z administracją.

Serwer dedykowany z administracją czyli Hosting dedykowany PRO to obecnie najbardziej zaawansowana usługa, która przeznaczona jest specjalnie pod utrzymywanie stron internetowych o bardzo dużym ruchu. Wybierając ten hosting oddajemy do Twojego użytku serwer dedykowany, na którym będziesz w całości sam. Wszystkie zasoby serwera mogą zostać wykorzystane w 100% przez Twoje aplikacje w porównaniu ze zwykłym hostingiem WWW, gdzie te zasoby są współdzielone między innymi klientami usługodawcy.

Wraz z serwerem otrzymujesz naszą administrację w wariancie Admin Start lub możesz wybrać inny pakiet, z szerszym i większym zakresem profitów. Zarządzanie serwerem odbywa się za pomocą panelu DirectAdmin.

DEDYKOWANY HOSTING PRO

CAŁA MOC SERWERA DLA CIEBIE

Dedykowany Hosting PRO wysuwa się przed szereg innych, zwykłych rozwiązań hostingu WWW współdzielonego, oferuje moc całego serwera tylko i wyłącznie na Twoje potrzeby, a cała konfiguracja (np. PHP, MySQL, Apache) jest dostosowana i optymalizowana pod wymagania strony, sklepu, bloga, aplikacji tak, aby pracowały na wydajność strony i jej stabilność.

DEDYKOWANY SERWER Z ADMINISTRACJĄ

HOSTING BEZ OGRANICZEŃ

Wszelkie parametry serwera są tylko do Twoje dyspozycji. Nie ma ograniczeń dot. domen, skrzynek email, stron www, baz MySQL czy też limitów PHP.

ADMINISTRACJA I SPOKÓJ

Możesz spokojnie zając się swoimi sprawami. W ramach naszej administracji opiekujemy się całym Twoim serwerem i wszelkimi usługami webowymi, np. PHP, APACHE, DNS, MySQL itd. Masz do wyboru 1 z 3 wariantów administracji do serwera.

WYDAJNOŚĆ I STABILNOŚĆ USŁUGI

Cała moc serwera bez ograniczeń czasowych jest tylko dla Ciebie. Cała konfiguracja jest optymalizowana i dedykowana Tobie oraz Twoim potrzebom.

Do wyboru warianty SSD

Oferujemy serwery dedykowane w wariancie z bardzo wydajnymi dyskami SDD na sprzętowym RAID w różnych konfiguracjach.

Tysiące serwerów pod opieką

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Serwery dedykowane z administracją

Innowacyjne serwery dedykowane z administracją w HitMe.pl

Przykładowe opinie z WHT.pl

Bardzo dobra pomoc techniczna, szczególnie pomoc telefoniczna - podmiotowe traktowanie klienta, elastyczność, niezawodność, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Darmowa migracja stron. Polecam.
Szukaliśmy dla naszego sklepu internetowego, lepszego rozwiązania niż hosting współdzielony. Zdecydowaliśmy się na VPS SSD z administracją od hitme.pl i była to bardzo dobra decyzja. Serwer został skonfigurowany pod nasz system sklepowy a support zawsze błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam hitme.pl
Korzystam z usług hitme.pl i ponownie chcę podziękować Firmie za pomoc i wsparcie oraz rozwiązywanie problemów. Takiej szybkiej pomocy i wsparcia nie otrzymałem w żadnej inne firmie. Prowadzę strony od wielu lat i posiadałem setki kont hostingowych, nigdzie nie spotkałem się z tak dobrą obsługą jak w hitme.pl Teraz już mam spokojną głowę bo znalazłem Firmę godną polecenia hitme.pl Firma nie tylko dała nam profesjonalną obsługę, ale również ograniczyła spam. Po zmianie na hosting hitme.pl spam zniknął, coś niesamowitego, widać że Firma hitme.pl posiada dobre listy antyspamowe. Nie żałuję pieniędzy na ochronę swoich Klientów. Polecam gorąco!
HitMe.pl mógłby wyznaczać standard stabilności i niezawodności. Świetna firma, z bardzo dobrą i bogatą ofertą serwerów vps. Przez rok żadnej awarii, żadnych problemów i doskonały - naprawdę - doskonały support (posiadam jeden dedykowany windows i 2 vps). Zastanawiam się tylko skąd Ci ludzie biorą tyle energii skoro prawdopodobnie nie sypiają. Serdecznie Polecam.
·
·
·
·
·
·
·
·
Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Serwery dedykowane PRO z administracją i panelem DirectAdmin

Najlepszy Hosting www na serwerze dedykowanym na wyłączność!

Instalacja

Nie musisz znać się na konfiguracji, już na starcie serwera zapewnimy Tobie odpowiednią konfigurację spełniająca obecne potrzeby przy prowadzeniu stron, bloga, forum czy też sklepu internetowego. Wdrożymy również najnowsze technologie i konfiguracje tak, abyś zawsze był przed konkurencją.

Kompletna konfiguracja

Zapomnij o braku wsparcia czy niekompatybilności ze strony Hostingu. Skonfigurujemy cały Twój serwer specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo zoptymalizujemy oraz wykonamy testy wydajności, aby zapewnić najlepszą konfigurację Twojego Hostingu dedykowanego.

Migracja strony, zróbmy to!

Migracja Twojej strony czy poczty może być dla Ciebie kłopotem, ale nie z nami! Nasz zespół, od początku do końca, zajmie się migracją Twoich stron, poczty, przepięciem dnsów. Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, abyś nie zauważył przerwy w działaniu.

Pełna moc możliwości i administracja.

Najlepsze, markowe serwery

Zawsze wykorzystujemy tylko sprawdzony sprzęt serwerowy, przeznaczony do pracy 24/7. Procesory Intel Xeon przeznaczone do pracy 24/7 i dające możliwość wykorzystania potencjału pamięci ram ECC-R z korekcją błędów. Duże macierze dyskowe w sprzętowym RADI10. To wszystko w połączeniu wypracowaną konfiguracją, którą budujemy i udoskonalamy już prawie dekadę.

Administracja i pomoc 24/7

Zapewniamy kompleksową obsługę całej Twojej powłoki hostingu dedykowanego w taki sposób, abyś dalej mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie rzeczach. My zadbamy o całą konfigurację i aktualizację wszystkiego na czas. Nasz Hosting Dedykowany z pełną opieką administracyjną zapewni Ci spokój i zawsze najnowsze wdrożenia technologii, konfiguracji, abyś zawsze był na topie.

Cała Moc serwera dla Ciebie!

Dużo wyższa wydajność, stabilność, niezależność oraz bezpieczeństwo, w porównaniu do zwykłego hostingu WWW. Twoje strony, sklepy znacząco przyspieszą, będą w stanie przyjąć większy ruch, obsłużyć jednocześnie większą liczbę użytkowników, niż miałoby to miejsce na zwykłym hostingu WWW.

ZGODNOŚĆ Z UODO

Każdy aspekt, nawet formalny, jest u nas spełniony. Dlatego nasze serwery spełniają wymogi bezpieczeństwa danych i możesz zawrzeć z nami umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych RODO.
ZOBACZ

Ceny Serwer Dedykowany PROz administracją

PlanPojemnośćCena /rok
DH-PRO37689 zł
DH-PRO26589 zł
DH-PRO15489 zł

Wybierz najlepszy Dedykowany Hosting PRO w HitMe.pl

 

Serwery dedykowane z administracją, Hosting PRO w HitMe.pl dzięki swojej szybkości, jakości, gwarantowanym parametrom serwera dedykowanego wyłącznie na Twój użytek oraz naszej indywidualnej konfiguracji wypracowywanej latami, wykorzystuje najlepsze rozwiązania i technologie pod Twoje potrzeby. Ma to znaczący wpływ na szybkość działania stron, co doskonale docenia Google wyżej oceniając strony. Tym samym szybkość i pozycja w wyszukiwarce przekładają się, w przypadku sklepów, na ilość zamówień. Dzięki lepszej pracy Twoich stron, niezależności od innych użytkowników, dotrzesz do większej liczby odbiorców i obsłużysz większy ruch. Dedykowany Hosting PRO w HitMe.pl gwarantuje Ci lepsze efekty i możliwości w prowadzeniu Twoich stron.

 

Serwer dedykowany z administracją w cenie, w pełni skonfigurowany przez naszych administratorów do obsługi Twoich stron internetowych. Podstawowy pakiet administracji możesz rozszerzyć poprzez wybór jednego z wyższych pakietów naszego wsparcia technicznego.

 • tylko markowe serwery dedykowane
 • Premium Ochrona modsecurity
 • Premium filtracja serwera poczty RBL
 • łącze 1Gbps
 • 24/7 opieka administracyjna
 • własny adres IP
 • Administracja: Admin Start
 • Backup przyrostowy z 7 dni
 • Backup z ost. 2 tygodni
 • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku
 • ponad 13 lat doświadczenia

Nie wiesz jaki pakiet Dedykowanego Hostingu PRO lub administracji wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

Bezpieczny serwer dedykowany!

Teraz w każdym planie, Premium ochrona mod_security oraz filtracja serwera poczty, dzięki listom RBL Premium od Malware.experts.

malware.experts

 

Zaufaj doświadczeniu i jakości naszej firmy.

Zaufaj doświadczeniu i jakości naszej firmy. Nieprzerwanie od ponad 13 świadczymy usługi serwerów VPS, serwerów dedykowanych i wielu innych usług z branży. Postaw na jakość, stabilność, doświadczenie i rozwijaj z nami swoje usługi!

22243

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów Hitme.pl i postaw na jakość swoich usług hostingowych.

0

Brak ukrytych kosztów, przy dedykowanym hostingu w HitMe.pl, administrację masz w cenie usługi!

8760

Tyle godzin rocznie pracuje nasz support, co daje 24x7 dostępności.

13

Od 13 lat świadczymy usługi hostingowe; jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce z ofertą VPS.

Chcesz przenieść swoje strony WWW
z innego hostingu?

Martwisz się skomplikowanym procesem migracji danych i ustawień?
Odpowiadamy: Niepotrzebnie!

01

Utwórz zgłoszenie migracji w Panelu Klienta lub zapytaj BOK

strzałka
02

Uzgodnimy z Tobą czas i warunki kompleksowej migracji

biała strzałka
03

Ciesz się swoimi stronami na wydajnych serwerach w HitMe.pl

Jak wygląda proces łatwej migracji?

Dowiedz się w jaki sposób wykonujemy migrację z obecnego hostingu do HitMe.pl.

Dowiedz się

Panel DirectAdmin i baza wiedzy

Panel DirectAdmin do zarządzania

Wraz z usługą dajemy dostęp do panelu DirectAdmin, w którym można zarządzać powłoką www serwera, zarządzać pocztą, bazami danych, FTP, ale również wydzielać przestrzeń czy parametry dla końcowych użytkowników. Bardzo intuicyjny, a zarazem rozbudowany panel DirectAdmin do zarządzania powłoką www.

O panelu DirectAdmin

Baza wiedzy rozwijana dla Was

Często pytacie nas, jak wykonać jakąś operację, np. w panelu hostingowym. Wówczas tworzymy opis w naszej bazie wiedzy, w jaki sposób tego dokonać. To wszystko z myślą o Tobie, naszym kliencie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę i zoptymalizować Twój czas.

Przejdź do Wiki

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

Nasz blog

WAF - Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu