Domeny


Tanie Domeny, przedłużenia, odnowienia domen.

Najlepsze ceny zakupu oraz przedłużenia domen, wybierz spośród ponad 200 rozszerzeń!


Transfer, rejestracja, odnawianie domen.

Oferujemy Transfer, rejestracja, odnawianie domen w najlepszych cenach ponieważ jesteśmy oficjalnym Rejestratorem Domen w Polsce. Dlatego możemy zaproponować najlepsze ceny na rejestrację oraz tanie odnowienia, przedłużenia domen „.pl” również regionalne czy funkcjonalne jak com.pl, net.pl itp. W naszej ofercie znajdują się również domeny zagraniczne i globalne, aby każdy mógł wybrać adres dla siebie w najlepszych cenach. Oferujemy najlepsze ceny i tanią ofertę rejestracji i przedłużeń domen tak aby nasi klienci mogli w jednym miejscu posiadać kompleksową obsługę wszystkich swoich usług hostingowych.

Rejestrując domenę lub transferując ją do nas, do oficjalnego REJESTRATORA DOMEN KRAJOWYCH, dostajesz gwarancję stabilnej ceny oraz braku haczyków. Zapewniamy kompleksową obsługę i w pełni automatyczne zarządzanie domenami. Dodatkowo usprawniamy powiadomienia tak abyś mógł również ustawić sobie powiadomienia sms o ważności domeny i płatnościach, a wszytko po to aby nazwa Twojej domeny Ci nie uciekła czy też nie przestała odpowiadać.

Czy wiesz, że:

Dajemy gwarancję. Tanie Domeny, rejestracja czy przedłużenie domen .pl to tylko w HitMe.pl. U nas możesz być pewien, że cena domeny po rejestracji czy po darmowym transferze domeny .pl podczas przedłużenia będzie zawsze taka sama jak w naszym cenniku. Utrzymuj swoje domeny w pewnym miejscu – HitMe.pl i zyskaj spokój.
U nas dbamy o każdy aspekt obsługi domen. Tanie domeny i przedłużenia domen .pl, globalnych, funkcjonalnych oraz zagranicznych tylko w HitMe.pl oferta bez haczyków.


Powiadomienia SMS o ważności domeny

Rejestrując, przedłużając otrzymasz od nas potwierdzenie sms dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia sms o ważności swojej domeny.Automatyczne zarządzanie domenami 24/7

Nasi klienci otrzymują pełną kontrolę 24/7 nad swoimi domenami internetowymi z pełną automatyzacją.Ochrona prywatności

Cenimy sobie ochronę prywatności dlatego rejestrują czy transferując domen do HitMe.pl Twoje dane w rejestrze domen pl są automatycznie ukrywane – dotyczy wyłącznie osób prywatnych.Cennik rejestracji i odnowień domen w HitMe.pl

Typ domenyRejestracjaPrzedłużenie 
.pl13,65 zł54,12 złZamów
funkcjonalne
(np. .net.pl, .com.pl, .org.pl)
10,51 zł41,82 złZamów
regionalne – miasta
(np. .waw.pl, .warszawa.pl, .bydgoszcz.pl)
3,60 zł19,90 złZamów
.eu29,99 zł37,99 złZamów
.com44,99 zł52,92 złZamów
.net44,99 zł52,92 złZamów
.biz29,99 zł52,92złZamów
.org44,99 zł52,92złZamów
.name39,99 zł45,99 złZamów
.info39,99 zł45,99 złZamów
.co.uk36 zł39 złZamów
.mobi78 zł78 złZamów
.tel66,99 zł76,99 złZamów
.pro59,99 zł69,99 złZamów
.in59,99 zł69,99 złZamów

Podane ceny są cenami brutto (z VAT), rejestrującymi lub przedłużającymi domenę na okres 12 miesięcy.


Transfer Domen

Posiadasz domenę w innym miejscu, a chciałbyś przenieść ją do HitMe.pl i korzystać z przywilejów tanich odnowień domen?

Nic trudnego. Przenieś domenę do nas, wybierając transfer domeny do HitMe.pl i płać mniej za utrzymanie domen. W przypadku domen krajowych, wszelkich „.pl”, transfer jest darmowy, a czas ważności domeny nie ulega zmianie. Sam proces transferowania nie ma wpływu na działanie domeny, strony czy też poczty.

TRANSFER – Typ domeny
Koszt transferu 
.pl
(np. hitme.pl)
0 złTransferuj
funkcjonalne
(np. hitme.net.pl, .com.pl, .org.pl)
0 złTransferuj
regionalne – miasta
(np. .waw.pl, .warszawa.pl, .bydgoszcz.pl)
0 złTransferuj
.com, .net, .biz, .org33 zł z przedłużeniem o rokTransferuj
.info, .name33 zł z przedłużeniem o rokTransferuj
.eu21 zł z przedłużeniem o rokTransferuj

Podane ceny są cenami brutto (z VAT), rejestrującymi lub przedłużającymi domenę na okres 12 miesięcy.

Czy wiesz, że:

Transfer domeny .pl To proste!

Transfer domen .pl jest banalnie prosty i nic nie kosztuje, trwa tylko kilka minut i nie przerywa pracy Twojej strony! Nie zmienia się również okres ważności Twojej domeny. Oto co potrzebujesz do transferu domeny .pl
1. Potrzebujesz od swojego obecnego rejestratora, usługodawcy kod authinfo czyli kod pozwalający rozpocząć proces transferu. Jest od wydawany bezpłatnie!
2. Po rozpoczęciu transferu otrzymasz z rejestru czyli NASKu na swój adres e-mail link w celu potwierdzenia transferu do nowego rejestratora, oficjalnego Partnera NASK czyli HitMe.pl Po potwierdzeniu Twoja domena będzie już dostępna u nas i odnawiania po naszych lepszych cenach.