Szukaj w witrynie
Oszczędzaj!

Najtańsze Domeny Internetowe

Najlepsze ceny zakupu oraz przedłużenia domen.
Wybierz spośród ponad 200 rozszerzeń!
banner Oszczędzaj na domenach
loader
oficjalny rejestrator domen pl

Zarejestruj domenę, a otrzymasz:

Powiadomienia SMS o ważności domeny.

Rejestrując, przedłużając otrzymasz od nas potwierdzenie SMS dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia SMS o ważności swojej domeny.

Automatyczne zarządzanie domenami.

Nasi klienci otrzymują pełną kontrolę 24/7 nad swoimi domenami internetowymi z pełną automatyzacją.

Ochrona Twojej prywatności.

Rejestrując czy transferując domeny do HitMe.pl Twoje dane w rejestrze domen PL są automatycznie ukrywane – dotyczy wyłącznie osób prywatnych.

Najtańsze domeny i odnowienia.

Oferujemy tanie, najtańsze domeny internetowe i odnowienia domen w najlepszych cenach ponieważ jesteśmy oficjalnym Rejestratorem Domen w Polsce. Dlatego możemy zaproponować najlepsze ceny na rejestrację oraz tanie odnowienia, przedłużenia domen „.pl” również regionalne czy funkcjonalne jak com.pl, net.pl itp. W naszej ofercie znajdują się również domeny zagraniczne i globalne, aby każdy mógł wybrać adres dla siebie w najlepszych cenach.

Oferujemy najlepsze ceny i tanią ofertę rejestracji i przedłużeń domen tak aby nasi klienci mogli w jednym miejscu posiadać kompleksową obsługę wszystkich swoich usług hostingowych.

Tanie domeny internetowe

Domena internetowa – końcówkaRejestracjaOdnowienie
.pl12,30 zł67 złZamów
domeny funkcjonalne
(np. .net.pl, .com.pl, .org.pl)
12,30 zł59 złZamów
domeny regionalne – miasta
(np. .waw.pl, .warszawa.pl, .bydgoszcz.pl)
12,30 zł45 złZamów
.eu37,99 zł37,99 złZamów
.com69 zł69 złZamów
.net69 zł69 złZamów
.biz75 zł75 złZamów
.org69 zł69 złZamów
.name45,99 zł45,99 złZamów
.info129 zł129 złZamów
.mobi78 zł78 złZamów
.pro139 zł139 złZamów
.in89 zł89 złZamów

Podane ceny są cenami brutto (z VAT), rejestrującymi lub przedłużającymi domenę na okres 12 miesięcy.

Najtańsze domeny internetowe

Tanie Domeny, rejestracja domeny .pl to tylko w HitMe.pl. U nas możesz być pewien, że cena domeny internetowej po rejestracji czy po darmowym transferze domeny .pl podczas przedłużenia będzie zawsze taka sama jak w naszym cenniku. Utrzymuj swoje domeny w pewnym miejscu – HitMe.pl i zyskaj spokój.

W HitMe.pl dbamy o każdy aspekt obsługi domen. Tanie domeny, domeny regionalne, domeny globalne, funkcjonalne oraz zagraniczne tylko w HitMe.pl oferta bez haczyków.

Oszczędzaj na domenach

Oszczędzaj na domenach!

Posiadasz domenę w innym miejscu, a chciałbyś przenieść ją do HitMe.pl i korzystać z przywilejów tanich odnowień domen? Transferuj ją do nas!

Łatwy transfer domen

Masz domenę w innej firmie? Domenę możesz łatwo przenieść pomiędzy rejestratorami. Nic trudnego. Rejestratorów domen można zmieniać. Nie jesteś uwięziony. Czynność ta to tzw. transfer domeny. Transfer domen krajowych w HitMe.pl jest bezpłatny.

Przenieś domenę internetową do nas, wybierając transfer domeny do HitMe.pl i płać mniej za utrzymanie domen. W przypadku domen krajowych, wszelkich „.pl”, transfer jest darmowy, a czas ważności domeny nie ulega zmianie. Sam proces transferowania nie ma wpływu na działanie domeny internetowej, strony czy też poczty.

TRANSFER – Domena internetowaKoszt transferu
.pl
(np. hitme.pl)
0 złTransferuj
funkcjonalne
(np. hitme.net.pl, .com.pl, .org.pl)
0 złTransferuj
regionalne – miasta
(np. .waw.pl, .warszawa.pl, .bydgoszcz.pl)
0 złTransferuj
.com69 zł z przedłużeniem o rokTransferuj
.name, .net, .org69 zł z przedłużeniem o rokTransferuj
.info129 zł z przedłużeniem o rokTransferuj
.eu37,99 zł z przedłużeniem o rokTransferuj
.biz75 zł z przedłużeniem o rokTransferuj

Podane ceny są cenami brutto (z VAT), rejestrującymi lub przedłużającymi domenę na okres 12 miesięcy.

Transfer domeny .pl

Transfer domen .pl jest banalnie prosty i nic nie kosztuje, trwa tylko kilka minut i nie przerywa pracy Twojej strony! Nie zmienia się również okres ważności Twojej domeny. Jeśli interesują Cię najtańsze domeny – oto co potrzebujesz do transferu domeny internetowej z końcówką .pl.

1. KOD AUTHINFO

Potrzebujesz od swojego obecnego rejestratora, usługodawcy tzw. kod AUTHINFO czyli kod pozwalający rozpocząć proces transferu. Kod jest wydawany bezpłatnie!

2. LINK AKTYWACYJNY

Po rozpoczęciu transferu otrzymasz z rejestru (czyli NASKu) na swój adres e-mail link w celu potwierdzenia transferu do nowego rejestratora, oficjalnego Partnera NASK czyli HitMe.pl

3. TRANSFER DOMENY

Po potwierdzeniu transferu, Twoja domena  internetowa będzie już z miejsca dostępna u nas. Od teraz też będzie odnawiania po naszych lepszych cenach.

Domeny internetowe – pytania

W uproszczeniu: Domeny są to słowne adresy stron internetowych. Jak tablica rejestracyjna pojazdu, którą łatwo można zapamiętać. Składa się z nazwy własnej oraz tzw. rozszerzenia (lub inaczej końcówki) np. .pl .com .eu.

W zależności od posiadanego rozszerzenia (końcówki) wyróżniamy domeny globalne (.com, .biz, .org), domeny funkcjonalne, narodowe, regionalne.

Domeny rejestruje się na okres min. 1 roku, po upłynięciu tego czasu wymagane jest przedłużenie domeny (odnowienie).

Więcej informacji czym jest domena w naszym artykule objaśniającym:

Jak wybrać domenę dla firmy? – HitMe Blog Hosting

Domena internetowa to wizytówka Twojej działalności w internecie. Użyj naszego widgetu na górze strony do sprawdzenia dostępności Twojej nazwy do rejestracji domeny. Wpisz swoją nazwę i kliknij w [Sprawdź dostępność].

Jeśli nazwa domeny będzie już zarejestrowana system nie pozwoli złożyć zamówienia na rejestrację, a jedynie na transfer domeny od jednego rejestratora do drugiego.

Zobacz też: Jak sprawdzić czy domena jest wolna?

Najpierw wybieramy swoją nazwę, najczęściej jest to nazwa-firmy, nazwisko, przydomek lub ciąg słów. Należy pamiętać iż w przyszłości, nazwa domeny ma znaczenie w wynikach wyszukiwania czyli pozycjonowani się w wyszukiwarce, dlatego można rozważyć dodanie słów kluczowych do nazwy własnej np. hydraulik-gdansk.pl jeśli te właśnie słowa ktoś wpisze w wyszukiwarce.

Następnie wybieramy rozszerzenie (końcówkę). Tu istotna jest cena nie tyle rejestracji domeny w danym rozszerzeniu, co odnowienia (przedłużenia domeny) – gdyż to jest główna kwota, którą będziemy płacić co rok zachowując ciągłość domeny. To częsty przypadek, gdzie rejestracja jest darmowa, a odnowienia drogie. W HitMe nie stosujemy takich praktyk, posiadamy najtańsze domeny i odnowienia domen ponieważ jesteśmy Oficjalnym Rejestratorem Domen Krajowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Polecamy artykuł na naszym blogu Jak wybrać domenę dla firmy? – HitMe Blog Hosting

Aby zarejestrować (kupić na okres 1 roku) nową domenę internetową wystarczy złożyć zamówienie, podać dane kontaktowe i opłacić proformę. O poprawnej rejestracji domeny zostaniesz poinformowany w wiadomości na adres e-mail podany przy rejestracji.

Domeny z rozszerzeniem .PL najlepiej sprawdzić w Krajowym Rejestrze Domen obsługiwanym przez NASK pod adresem
DNS | Krajowy Rejestr Domen

Na koszt domeny składają się:

  1. cena rejestracji – płatna za pierwszym razem,
  2. cena odnowienia – po upływie 1 roku trzeba przedłużyć domenę i cena odnowienia to kwotą, która stanowi koszt płacony co rok wg. cennika

Cena rejestracji czy odnowienia domeny internetowej zależna jest od wybranego rozszerzenia (końcówki). Zwracaj zawsze większą uwagę na koszt odnowienia, a nie koszt rejestracji.

W HitMe nie stosujemy złych praktyk marketingowych, dajemy gwarancję cen domen .pl i oferujemy przejrzystość –  jesteśmy Oficjalnym Rejestratorem Domen Krajowych.

Sprawdź nasz cennik w kolumnie Odnowienie wyszczególniona jest kwota, która jest całkowitym kosztem odnowienia domeny internetowej na kolejny rok czasu.

Transfer domeny z końcówką .PL jest bezpłatny i trwa dosłownie klika minut. Nie przerywa to pracy Twojej strony internetowej czy poczty e-mail.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed