Szukaj w witrynie

HitMe.pl - o nas

Oferujemy usługi hostingowe od 2008r. Dowiedz się o nas więcej.

banner

Historia HitMe.pl

Na początku była pasja, która rosła adekwatnie do wiedzy, po dłuższym czasie powstał profesjonalizm i cenna idea stworzenia usług hostingowych wyróżniających się jakością, bogatą ofertą i rozwiązaniami dostępnymi tylko dla dużych firm, korporacji. Tak oto powstało HitMe.pl. Pokonaliśmy długą drogę, bo od początku 2008 roku świadczymy usługi hostingowe, największą ofertę serwerów VPS w Polsce. Od zarania firmy do chwili obecnej drogę wyznacza ta sama idea.

„Tworzyć usługi wyróżniające się jakością i stabilnością, której można zaufać.”

Tysiące godzin konfiguracji

Mamy za sobą tysiące godzin spędzonych nad konfiguracjami dla naszych klientów i rozwojem usług. Prowadzimy projekty, usługi, administrację dla największych firm informatycznych, przedsiębiorców krajowych i zagranicznych, dużych korporacji, spółek akcyjnych, producentów sprzętu, twórców oprogramowania, projektantów, portali, organizacji państwowych, agencji i wielu innych podmiotów. Jednak najbardziej cieszy nas sposobność świadczenia usług, z których aktywnie korzystają nasi wyjątkowi klienci. Dołącz do grona naszych wyjątkowych, zadowolonych klientów już teraz.

Przekonaj się, że dajemy moc, możliwości, a usługi hostingowe są przez nas świadczone na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszych technologii i naszych autorskich rozwiązań. Te właśnie elementy świadczą o tym, że takich usług jak nasze, nie znajdziesz nigdzie indziej.

Biuro HitMe.pl

Nasz flagowy Hosting Dedykowany

Sprawdź naszą autorską ofertę Hostingu Dedykowanego czyli hostingu VPS z administracją.

Outsourcing informatyczny.

Zatrudnienie wykwalifikowanej kadry administratorów, inżynierów, informatyków, będących całą dobę do Państwa dyspozycji, wiąże się z wysokimi kosztami. Outsourcing informatyczny polega na wykorzystywaniu specjalistycznych umiejętności, wiedzy zewnętrznych firm w celu zapewnienia sobie dojścia do fachowej pomocy i obniżenia kosztów w zakresie obsługi informatycznej. Dzięki nam nie będziecie zmuszeni do zatrudnienia kadry wykwalifikowanych specjalistów zarządzających specyficznymi usługami, takimi jak administracja sieci, serwerów, aplikacji.

HitMe oferuje profesjonalną administrację serwerami Linux, Windows, wszelkimi usługami hostingowymi, aplikacjami. Mamy dla Państwa szeroki wachlarz usług – od podstawowego monitoringu usług, aż do pełnej administracji serwerami, infrastrukturą. Powierzając nam swoje prace informatyczne, zyskacie Państwo na efektywności, wydajności i konkurencyjności, dzięki obniżeniu ponoszonych kosztów z tego tytułu. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu dostęp do wydajnych i nowoczesnych rozwiązań.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i możliwości. Można zlecić nam zarówno jednorazową operację jak i powierzyć stałą pieczę nad serwerem.

Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Od ponad 16 lat tworzymy jako jedni z nielicznych tak bogatą ofertę serwerów VPS w Polsce.

Podejście do klienta

Zostaliśmy docenieni przez naszych klientów, wielu z Was jest z nami od samego początku, za co serdecznie dziękujemy. To dzięki naszym klientom nieustannie poszerzamy wiedzę, rozwijamy swoje umiejętności, podnosząc tym samym poziom świadczonych przez nas usług. Podążamy indywidualną ścieżką, wyznaczoną na początku, na pokładzie z naszymi klientami, którzy docenili nasz potencjał i poznali jakość stawianą u nas na pierwszym miejscu. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy jedyni, wyjątkowi, jesteśmy sobą – załogą HitMe.pl.

Nasz zespół tworzą doświadczeni administratorzy, programiści, graficy komputerowi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Ciągle rozwijamy się, ulepszamy nasze usługi wraz z rozwojem nowych technologii, z myślą o naszych klientach i ich potrzebach. Od zawsze naszym priorytetem było i jest, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Dlatego też starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze rozwiązania technologiczne i sprzętowe oraz korzystamy z usług profesjonalnego Centrum Danych ArtNet, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, dostępności i niezawodności.

Administracja serwerami

Oferujemy całodobową pomoc i wsparcie informatyczne.

Potrzebujesz profesjonalnej obsługi informatycznej, administratora , wsparcia informatycznego? Szukasz odpowiedzialnego partnera w biznesie? Skontaktuj się z nami!

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed