FIRMA

HitMe.pl

Oferujemy usługi hostingowe od 2008r.

Dowiedz się więcej o HitMe.pl

...

Infrastruktura i Ideologia

Dowiedz się o nas więcej

Trochę o HitMe.pl

Na początku była pasja, która rosła adekwatnie do wiedzy, po dłuższym czasie powstał profesjonalizm i cenna idea stworzenia usług hostingowych wyróżniających się jakością, bogatą ofertą i rozwiązaniami dostępnymi tylko dla dużych firm, korporacji. Tak oto powstało HitMe.pl. Pokonaliśmy długą drogę, bo od początku 2008 roku świadczymy usługi hostingowe, największą ofertę serwerów vps w Polsce. Od zarania firmy do chwili obecnej drogę wyznacza ta sama idea: „tworzyć usługi wyróżniające się jakością i stabilnością, której możesz zaufać”.

Zostaliśmy docenieni już przez ponad 20 tysięcy klientów.

Mamy za sobą tysiące godzin spędzonych nad konfiguracjami dla naszych klientów i rozwojem usług. Prowadzimy projekty, usługi, administrację dla największych firm informatycznych, przedsiębiorców krajowych i zagranicznych, dużych korporacji, spółek akcyjnych, producentów sprzętu, twórców oprogramowania, projektantów, portali, organizacji państwowych, agencji i wielu innych podmiotów. Jednak najbardziej cieszy nas sposobność świadczenia usług, z których aktywnie korzystają nasi wyjątkowi klienci. Dołącz do grona naszych wyjątkowych, zadowolonych klientów już teraz. Przekonaj się, że dajemy moc, możliwości, a usługi hostingowe są przez nas świadczone na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszych technologii i naszych autorskich rozwiązań. Te właśnie elementy świadczą o tym, że takich usług jak nasze, nie spotkasz nigdzie indziej.

Podejście do klienta

Zostaliśmy docenieni przez naszych klientów, wielu z Was jest z nami od samego początku, za co serdecznie dziękujemy. To dzięki naszym klientom nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, rozwijamy swoje umiejętności, podnosząc tym samym poziom świadczonych przez nas usług. Kroczymy naszą indywidualną ścieżką, wyznaczoną na początku drogą, na pokładzie z naszym klientami, którzy docenili nasz potencjał i poznali jakość stawianą u nas na pierwszym miejscu. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy jedyni, wyjątkowi, jesteśmy sobą – załogą HitMe.pl. Nasz zespół tworzą doświadczeni administratorzy, programiści, graficy komputerowi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Ciągle rozwijamy się, ulepszamy nasze usługi wraz z rozwojem nowych technologii, z myślą o naszych klientach i ich potrzebach. Od zawsze naszym priorytetem było i jest, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Dlatego też starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze rozwiązania technologiczne i sprzętowe oraz korzystamy z usług profesjonalnego Centrum Danych NEPHAX, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, dostępności i niezawodności.

Tysiące serwerów pod opieką

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20000tys. klientów!

Serwery VPS

Od ponad 9 lat tworzymy jako jedni z nielicznych tak bogatą ofertę serwerów VPS w Polsce

DATACENTER

Infrastruktura HitMe.pl

Nasze serwery, serwery VPS, hosting WWW, cloud computing znajdują się w Centrum Danych Nephax w Polsce (Gdańsk), gdzie mieści się węzeł największych operatorów. Serwery fizycznie zbudowane są w oparciu o najlepsze procesory firmy Intel, a każdy z nich podpięty jest do sieci Internet w pełni redundantnym łączem o przepustowości 1000mbps – 1Gbit/s do 10Gbit/s. Sieć działa w oparciu o protokół BGP4, nasz ruch jest routowany przez łącza wysokiej klasy operatorów. HitMe.pl firma stworzona dla Ciebie aby odkryć przed Tobą tajemnice technologii w najlepszej jakościowej odsłonie!

HitMe.pl

Outsourcing informatyczny

Zatrudnienie wykwalifikowanej kardy administratorów, inżynierów, informatyków którzy będą cała dobę do Państwa dyspozycji
wiąże się z wysokimi kosztami. Outsourcing informatyczny polega na wykorzystywaniu specjalistycznych umiejętności,
wiedzy zewnętrznych firm w celu zapewnienia sobie dojścia do fachowej pomocy i obniżenia kosztów w zakresie
obsługi informatycznej. Dzięki nam nie będziesz zmuszeni do zatrudnienia kardy wykwalifikowanych specjalistów
zarządzających specyficznymi usługami, takimi jak administracja sieci, serwerów, aplikacji.

HitMe oferuje profesjonalną administrację serwerami Linux, Windows, wszelkimi usługami hostingowymi,
aplikacjami. Mamy dla Państwa szeroki wachlarz usług – od podstawowego monitoringu usług, aż do pełnej administracji
serwerami, infrastrukturą. Powierzając nam swoje prace informatyczne, zyskacie Państwo na efektywności, wydajność
i konkurencyjności, dzięki obniżeniu ponoszonych kosztów z tego tytułu. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni
Państwu dostęp do wydajnych i nowoczesnych rozwiązań

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i możliwości. Można zlecić
nam zarówno jednorazową operację jak i powierzyć stałą pieczę nad serwerem.

Oferujemy całodobową pomoc i wsparcie informatyczne.

Potrzebujesz profesjonalnej obsługi informatycznej, administratora , wsparcia informatycznego? Szukasz odpowiedzialnego partnera w biznesie? Skontaktuj się z nami!

... ... ...
...

Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

News: Rewolucja w ochronie

Jeszcze lepsza ochrona Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu