Doradzamy

VPS dla sklepu

Wybór hostingu dla sklepu, platformy e-commerce jest równie istotny co sama platforma. Objaśniamy ważne aspekty przy wyborze hostingu dla e-commerce.

banner Pytania o hosting

Serwer VPS pod sklep.

Znaleźliśmy odpowiedź na popularne ostatnio zapytanie: „Jaki serwer vps pod sklep?”. Wybierając serwer vps pod sklep, forum czy też na inne cele hostingowe powinieneś zwrócić uwagę na serwery posiadające pełną administrację systemem i wszelkimi usługami hostingowymi. Prowadząc działalność internetową typu sklep, nie możemy pozwolić sobie na administrację systemem, wprowadzanie aktualizacji i konfiguracji, które mogą pochłonąć niedoświadczonemu użytkownikowi bardzo dużo czasu i wysiłku. Skutkiem ubocznym tego działania może być także destabilizacja usługi, zaburzenie jej działania, a co za tym idzie utrata klienta. Dlatego warto powierzyć administrację swoim serwerem profesjonalistom, którzy nie tylko zapewnią Ci pomoc techniczną, ale też bezpieczeństwo, stabilność, monitoring dostępności Twoich usług i fachowe doradztwo przy optymalizacji serwera pod kątem Twoich skryptów. Zaoszczędzony w ten sposób czas wykorzystasz zajmując się klientami i obsługą sklepu.

Serwer VPS pod sklep jest idealnym wyborem, ponieważ zakupując taki serwer z oferty HitMe.pl dostajesz najlepsze możliwości hostingowe na rynku, a standardy Twojego sklepu będą zachowane, niezależnie czy jest to Magento, PrestaShop, OpenCart, Quick.Cart, Shoper, WooCommerce, Zen Cart czy SellSmart.

Do serwera VPS pod sklep w HitMe.pl otrzymujesz najlepsze możliwości hostingowe. Już nigdy nie zostaniesz niemile zaskoczony  niekompatybilnością Twojego hostingu!

VPS dla platformy e-commerce…to żyzna ziemia dla Twojego ogrodu.

Teraz poznasz rzeczy, które powinieneś wiedzieć i z których musisz zdawać sobie sprawę jako posiadacz (także potencjalny) sklepu internetowego.

 

Hosting VPS jest idealny dla Ciebie, nawet na początku startu Twojego sklepu, strony, forum czy też innego projektu, który chcesz rozwijać.

Elastyczność serwera pod hosting jest kluczowa.

W naszej ofercie każdy serwer możesz elastycznie bez przerwy w jego działaniu i Twoich stron migrować na wyższy pakiet, a nawet ponad standardową ofertę na stronie! Możesz osiągnąć parametry i moc znacznie większą niż standardowe serwery dedykowane!

Gwarantowane parametry serwera VPS.

Oznaczają one, że w każdej chwili mamy zagwarantowaną moc CPU, pamięć ram, dysk czy też bardzo ważny aspekt, jakim jest własny dedykowany adres IP, tylko na użytek Twoich stron. Idealnie skomponowane parametry serwera i dobrane podzespoły serwerowe przeznaczone do ciągłej pracy zapewnią Ci wydajność 24/7.

Uważaj na oferty, w których nie masz zagwarantowanych procesorów serwerowych czy też pamięci RAM ECC, przeznaczonych do pracy 24/7. Nigdy nie masz w takich ofertach pewności, że Twój serwer zawsze będzie wydajny, ponieważ to nie są podzespoły do pracy 24/7!

Polska lokalizacja i własny adres IP.

Każdy serwer VPS otrzymuje własny, stały adres IP do niego przypisany. Posiadanie indywidualnego adresu IP jest bardzo korzystne – pozwala na zyskanie wyższej pozycji w wyszukiwarkach, ponieważ ocena zaufania adresu IP jest budowana wyłącznie przez Ciebie.
W przypadku wybrania hostingu współdzielonego, na ocenę zaufania adresu IP mają wpływ wszystkie strony internetowe z przypisanym takim samym adresem IP. Nawet jedna zainfekowana strona może spowodować szereg niekorzystnych zmian w postaci, np. trafienia na spam-listy, skutkujące utratą możliwości komunikacji mailowej.

Własny serwer pocztowy.

Dostajesz od nas własny serwer pocztowy, odpowiednio skonfigurowany, co zapewni 100% pewność komunikacji między Tobą i Twoimi klientami.
Nie będziesz musiał obawiać się (jak ma to miejsce na współdzielonym hostingu), że jakiś użytkownik wyśle SPAM i nie będziesz mógł komunikować się z klientami za pośrednictwem poczty email.

Nieprzeciętna wydajność.

Jest ona gwarantowana przez nieograniczony dostęp do parametrów serwera. Możesz bez ograniczeń czasowych wykorzystywać pamięć ram, procesor, łącze i inne parametry przypisane do Twojego serwera. Twoje strony nie będą wolniej pracowały z powodu obciążenia serwera przez innego użytkownika (jak może to mieć miejsce na współdzielonym hostingu).

Wraz z zakupem hostingu VPS u nas, otrzymasz między innymi:

Pełną administrację serwerem.

Całkowicie niezależny system.

Własny serwer pocztowy.

Izolację od innych użytkowników i własny adres IP (przy takim zastosowaniu serwera pocztowego jest już obowiązkowym standardem).

Niezależność serwera pocztowego i większą nad nim kontrolę (autoodpowiedzi, odpowiednie zwrotki, cacheall, limitowanie skrzynek, samych załączników czy filtrów są w pełni zależne od Ciebie).

Kompletny brak ograniczeń w odniesieniu do ilości wysyłanych maili, skrzynek pocztowych itp. parametrów; ze względu na bezpieczeństwo zaleca się jednak nałożenie limitów, które określasz samodzielnie i w każdej chwili, wraz ze wzrostem Twoich potrzeb możesz je dowolnie powiększać.

Serwer VPS pod sklep – podsumowanie.

Na serwerze VPS pod hosting nie spotka Cię już niekompatybilność z Twoimi stronami, skryptami. Nie ma tu limitów czasu dostępu do procesora, pamięci ram, łącza, czasu wykonywania się skryptów czy poleceń cron. Są to aspekty, z których możesz korzystać bez żadnych ograniczeń, otrzymujesz zagwarantowane parametry, które mogą być wykorzystywane przez Ciebie bez limitów czasowych.

Dopasujemy serwer tylko i wyłącznie do Ciebie, zapewnimy Ci indywidualną konfigurację PHP, modułów, MySQL, Perone, MariaDB, serwera pocztowego, firewalla dla Twojego sklepu, strony, bloga czy forum. Nie ma lepszej usługi hostingowej, która stwarzałaby takie ogromne możliwości dla Twojego projektu!

Doświadczenie w hostingu

Jako HitMe.pl, od ponad 16 lat tworzymy tę rewolucyjną usługę w Hostingu VPS. Jedni z pierwszych w Polsce utworzyliśmy tak bogatą ofertę serwerów VPS, rozwijającą się wraz z potrzebami naszych klientów. Utrzymujemy tysiące różnych projektów. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś i wybierz najlepsze rozwiązanie hostingowe dla Ciebie, abyś mógł odnieść sukces! Nasze doświadczenie w zakresie serwerów VPS z konfiguracją pod sklepy internetowe, serwery poczty, fora czy też duże strony i blogi zaskoczy Cię pozytywnie.

Szybki i tani hosting

Darmowa migracja stron

Nasz zespół, od początku do końca, zajmie się migracją Twoich stron, poczty, przepięciem DNS-ów. Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, abyś nie zauważył przerwy w działaniu.

Hosting WWW pod sklep.

Jedną z innych oferowanych usług HitMe jest hosting dla sklepów internetowych. To podstawa działania każdego e-commerce – wybór wysokiej jakości hostingu może przełożyć się na większe zyski z Twojej działalności.

Dlaczego warto zdecydować się na hosting HitMe w swoim sklepie internetowym? 

Nie ryzykujesz przerw w działaniu sklepu podczas zwiększonej aktywności w witrynie — przykładowo w trakcie trwających akcji promocyjnych, cieszących się dużym zainteresowaniem. Zadowoleni klienci chętniej wrócą po kolejne produkty bądź usługi!

Dobry hosting zapewni szybkie działanie strony internetowej, dzięki czemu więcej klientów będzie mogło złożyć zamówienie. Szybko działająca witryna wpływa na pozytywne doświadczenia użytkowników, przez co budowane jest ich zaufanie do Twojej firmy.

Hosting VPS dla sklepu.

Zajrzyj do oferty hostingu na naszej stronie internetowej — proponujemy między innymi darmowy SSL, automatyczny instalator skryptów oraz pomoc techniczną udzielaną przez specjalistów z doświadczeniem.

Szukasz taniego hostingu dla sklepu internetowego? Skorzystaj z oferty HitMe — zapewniamy szybki i stabilny hosting, którego ceny rozpoczynają się już od 5.99zł. Do wyboru użytkowników pozostawiamy 5 planów, które sprawdzą się w przypadku dużych firm, jak i tych stawiających swoje pierwsze kroki na rynku.

Jeśli natomiast szukasz rozwiązania najbliżej serwera dedykowanego, na którym chcesz uruchomić swoje własne oprogramowanie e-commerce sprawdź ofertę VPS KVM na dyskach SSD NVMe.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed