Markowe serwery są wszędzie ale

Jaki hosting najlepszy?

Wyjaśniamy co wyróżnia nasz hosting WWW

Nowoczesne oprogramowanie serwera, szybkość ładowania stron i bezpieczeństwo na serwerach!

Możliwości i bezpieczeństwo w hostingu

Istotne w hostingu

Jak wybrać Hosting

Wielu z Was zastanawiało się nieraz nad pytaniem: Jaki hosting www wybrać pod swoje strony? Jakie parametry są ważne? Co jest istotne, co trochę mniej, a co przyniesie mi korzyść? Umówmy się – czasy hostingów, w których np. parametrami kont użytkowników hostingu współdzielonego były parametry hostingu takie jak miesięczny transfer, możliwa liczba podpiętych pod konto domen, możliwy dostęp do plików poprzez połączenie FTP to przeszłość. Przedstawimy tu rzeczy szczególnie istotne, które przekładają się na szybkość i bezpieczeństwo działania konta użytkownika na serwerze – a co za tym idzie – Twoich stron internetowych.

Znamy się na rzeczy i hostujemy z zaangażowaniem. Nasz hosting to lata doświadczenia przy budowaniu platform hostingowych i wielu dedykowanych, autorskich konfiguracji.

Jaki hosting www wybrać. Przekonaj się sam!
Zapewniamy dużą dawkę najlepszych technologii.

Przedstawiamy korzyści, które wyróżniają nas na tle konkurencji:

Czym wyróżnia się nasz Hosting WWW?

…to nie tylko parametry i cena, to także…

...
Korzyść #1

Cloudlinux

Na naszym Hostingu WWW używamy CloudLinux dodatkowo ze systemem plików CageFS, gdzie każdy użytkownik jest w pełni odizolowany od pozostałych użytkowników na serwerze. Mało tego. CageFS zablokuje również wykonanie skryptów w sytuacji, gdy jakieś złośliwe oprogramowanie zostało uruchomione przez innego klienta na serwerze – nie dotrze one do Twojego konta! Twoje pliki są bezpieczne. Również obciążenie innych użytkowników nie wpływa na szybkość ładowania Twojej strony, a co za tym idzie, na jej wydajność i pozycję w wyszukiwarce. Dodatkowo – nie ma możliwości popularnego ataku poprzez linki symboliczne na dysku! Zaletą CloudLinux jest też możliwość skorzystania z wielu wersji PHP dla Twoich witryn włącznie z najnowszą wersją PHP!

...
Korzyść #2

LiteSpeed

Proszę państwa – absolutna gwiazda! Na naszym Hostingu WWW Wasze strony internetowe serwuje usługa LiteSpeed (LSWS) – jest to komercyjny i w pełni kompatybilny z Apache serwer WWW, który może się poszczycić tym iż jest od niego co najmniej dwa razy szybszy (dochodząc do 7 razy! ) i efektywniejszy – przekłada się to wprost na szybkość wczytywania stron! W porównaniu z Apache – serwer LiteSpeed wygrywa zawsze, a co istotne nie trzeba nic zmieniać w konfiguracjach .htaccess jak to bywa w przypadku innych niż Apache serwerów, takich jak: nginx czy Lighttpd. Ponadto – LiteSpeed nie jest tak zasobożerny i wymaga mniej czasu procesora do wykonania zadań. LSWS jest też kompatybilny z Mod_Security oraz potrafi znieść i zatrzymać ataki DOS zanim obciążą serwer zjadając jego zasoby! Jeśli chcemy aby nasza strona działała jak najszybciej – odpowiedzią jest LiteSpeed!

Jeśli Twoja witryna jest przeładowana, nic nie możesz z nią zrobić – wypróbuj nasz Hosting WWW, który działa w oparciu o LiteSpeed.

...
Korzyść #3

Potrzebny Cache? Już nie!

Nie musisz już samodzielnie dodawać cache do Twojej strony aby poprawić szybkość. Nie musisz martwić się o cache w PHP. W ramach serwera LiteSpeed działa LScache, który jest o wiele bardziej wydajny od mod_cache w Apache. Można uprościć że lscache cache działa bardziej jak Varnish czyli jest to pamięć podręczna dla całego contentu, a nie tylko treści dynamicznej (użytkowanie nie ogranicza się do stron PHP) ale w odróżnieniu od Varnish cache, którym dysponujemy jest wbudowany w serwer (wbudowany w LSWS) dlatego odchodzi nam jedna warstwa proxy podczas wykonywania zapytań do serwera (czyli nie istnieje potrzeba przesyłania sobie dodatkowo danych pomiędzy oprogramowaniem) – dlatego lscache jest najwydajniejszy!
Sklepy oparte na Prestashop czy strony oparte na WordPress szczególnie to odczują, a wyniki w Google Page Speed Insights dostaną kopa!

...
Korzyść #4

Anty-Malware

Udostępniamy do wykorzystania dla naszych klientów za darmo komercyjne reguły pochodzące do Malware Experts. Są to najnowsze i najświeższe zabezpieczenia przed atakami SQL injection, Cross-site Scripting (XSS), Local File Include lub Remote File Include, Ataki Zero-Day, Web shells executions czy zagrożenia z tytułu skanowania. Zabezpiecz swój WordPress, Joomla, Drupal – zanim wyjdzie aktualizacja dla nich!
Więcej informacji znajdziecie na naszym Blogu:

do artykułu

Ponadto:
Używamy Imunify360, wyjątkowego rozwiązania dot. bezpieczeństwa nowej generacji, które stworzone dla serwerów wykorzystuje odporność stada i unikalne, pro-aktywne podejście, aby zapewnić całkowitą ochronę przed znanymi i nieznanymi atakami również typu malware. Rozwiązanie to łączy w sobie zaporę sieciową, IDS/IPS oraz potrafi w porę wykryć niebezpieczeństwa nadchodzące z sieci dzięki czemu konto hostingowe klienta otrzymuje sam zdrowy ruch co przekłada się na zwiększoną wydajność konta, a co za tym idzie Twojej strony.

...
Korzyść #5

SLA 99.9%

SLA czyli Service Level Agreement umowa dot. poziomu usług – w HitMe gwarantujemy dostępność usługi 99,9% w skali roku i przywiązujemy do tego bardzo wiele uwagi, tak aby stale i na wysokim poziomie spełniać wymagania klienta biznesowego.

...
Korzyść #6

SPAM? Jaki Spam?

Doskonale wiemy, ile czasu można stracić na filtrację wiadomości spamowych, wirusów czy tego typu zagrożeń. Korzystając z naszego Hostingu WWW otrzymujesz najlepszą ochronę antyspamową.
Jesteśmy uzbrojeni w najlepsze światowe rozwiązanie, jakim jest MagicSpam.

Dostajesz wszystko, co najlepsze w hostingu.

To są parametry, którymi nie każdy może się pochwalić!

 

Co wyróżnia Hosting WWW w HitMe.pl

Markowe serwery.

Większość firm posiada szybkie markowe serwery, my również, ale… nie każdy może się pochwalić takim zestawem, który kilkukrotnie zwiększa ich wydajność i możliwości:

CloudLinux – bezpieczeństwo kont klientów,
LiteSpeed Web Serwer (LSWS) + lscache – prędkość Twoich stron wystrzeli w kosmos,
Anti-Malware – regułki od MalwareExperts
– SLA 99.9% – dostępność usługi w skali roku
– MagicSpam- skuteczna walka ze SPAMem

Oferta Hosting WWW

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl