Markowe serwery są wszędzie ale

Jaki hosting wybrać?

Wyjaśniamy co wyróżnia nasz hosting.

Nowoczesne oprogramowanie serwera, szybkość ładowania stron i bezpieczeństwo na serwerach!

Możliwości i bezpieczeństwo w hostingu

Istotne w przy wyborze hostingu

Jaki hosting wybrać

Wielu z Was zastanawiało się nieraz nad pytaniem: Jaki hosting www wybrać pod swoje strony? Jakie parametry są ważne? Co jest istotne, co trochę mniej, a co przyniesie mi korzyść? Umówmy się – czasy hostingów, w których np. parametrami kont użytkowników hostingu współdzielonego były parametry hostingu takie jak miesięczny transfer, możliwa liczba podpiętych pod konto domen, możliwy dostęp do plików poprzez połączenie FTP  – to przeszłość.  Przedstawimy tu rzeczy szczególnie istotne, które przekładają się na szybkość i bezpieczeństwo działania konta użytkownika na serwerze – a co za tym idzie – Twoich stron internetowych.

Znamy się na rzeczy i hostujemy z zaangażowaniem. Nasz hosting to lata doświadczenia przy budowaniu platform hostingowych i wielu dedykowanych, autorskich konfiguracji.

Przekonaj się sam!
Zapewniamy dużą dawkę najlepszych technologii.

Przedstawiamy korzyści, które wyróżniają nas na tle konkurencji:

Czym wyróżnia się nasz Hosting?

…to nie tylko parametry i cena, to także…

...

Korzyść #1

Cloudlinux

Na naszym Hostingu WWW używamy CloudLinux dodatkowo ze systemem plików CageFS, gdzie każdy użytkownik jest w pełni odizolowany od pozostałych użytkowników na serwerze. Mało tego. CageFS zablokuje również wykonanie skryptów w sytuacji, gdy jakieś złośliwe oprogramowanie zostało uruchomione przez innego klienta na serwerze – nie dotrze one do Twojego konta! Twoje pliki są bezpieczne. Również obciążenie innych użytkowników nie wpływa na szybkość ładowania Twojej strony, a co za tym idzie, na jej wydajność i pozycję w wyszukiwarce. Dodatkowo – nie ma możliwości popularnego ataku poprzez linki symboliczne na dysku! Zaletą CloudLinux jest też możliwość skorzystania z wielu wersji PHP dla Twoich witryn włącznie z najnowszą wersją PHP!

...

Korzyść #2

LiteSpeed

Proszę państwa – absolutna gwiazda! Na naszym Hostingu WWW Wasze strony internetowe serwuje usługa LiteSpeed (LSWS) – jest to komercyjny i w pełni kompatybilny z Apache serwer WWW, który może się poszczycić tym iż jest od niego co najmniej dwa razy szybszy (dochodząc do 7 razy! ) i efektywniejszy – przekłada się to wprost na szybkość wczytywania stron! W porównaniu z Apache – serwer LiteSpeed wygrywa zawsze, a co istotne nie trzeba nic zmieniać w konfiguracjach .htaccess jak to bywa w przypadku innych niż Apache serwerów, takich jak: nginx czy Lighttpd. Ponadto – LiteSpeed nie jest tak zasobożerny i wymaga mniej czasu procesora do wykonania zadań. LSWS jest też kompatybilny z Mod_Security oraz potrafi znieść i zatrzymać ataki DOS zanim obciążą serwer zjadając jego zasoby! Jeśli chcemy aby nasza strona działała jak najszybciej – odpowiedzią jest LiteSpeed!

Jeśli Twoja witryna jest przeładowana, nic nie możesz z nią zrobić – wypróbuj nasz Hosting WWW, który działa w oparciu o LiteSpeed.

...

Korzyść #3

Potrzebny Cache? Już nie!

Nie musisz już samodzielnie dodawać cache do Twojej strony aby poprawić szybkość. Nie musisz martwić się o cache w PHP. W ramach serwera LiteSpeed działa LScache, który jest o wiele bardziej wydajny od mod_cache w Apache. Można uprościć że lscache cache działa bardziej jak Varnish czyli jest to pamięć podręczna dla całego contentu, a nie tylko treści dynamicznej (użytkowanie nie ogranicza się do stron PHP) ale w odróżnieniu od Varnish cache, którym dysponujemy jest wbudowany w serwer (wbudowany w LSWS) dlatego odchodzi nam jedna warstwa proxy podczas wykonywania zapytań do serwera (czyli nie istnieje potrzeba przesyłania sobie dodatkowo danych pomiędzy oprogramowaniem) – dlatego lscache jest najwydajniejszy! 
Sklepy oparte na Prestashop czy strony oparte na WordPress szczególnie to odczują, a wyniki w Google Page Speed Insights dostaną kopa!

...

Korzyść #4

Anty-Malware

Udostępniamy do wykorzystania dla naszych klientów za darmo komercyjne reguły pochodzące do Malware Experts. Są to najnowsze i najświeższe zabezpieczenia przed atakami SQL injection, Cross-site Scripting (XSS), Local File Include lub Remote File Include, Ataki Zero-Day, Web shells executions czy zagrożenia z tytułu skanowania. Zabezpiecz swój WordPress, Joomla, Drupal – zanim wyjdzie aktualizacja dla nich!
Więcej informacji znajdziecie na naszym Blogu:

do artykułu

Ponadto:
Używamy Imunify360, wyjątkowego rozwiązania dot. bezpieczeństwa nowej generacji, które stworzone dla serwerów wykorzystuje odporność stada i unikalne, pro-aktywne podejście, aby zapewnić całkowitą ochronę przed znanymi i nieznanymi atakami również typu malware. Rozwiązanie to łączy w sobie zaporę sieciową, IDS/IPS oraz potrafi w porę wykryć niebezpieczeństwa nadchodzące z sieci dzięki czemu konto hostingowe klienta otrzymuje sam zdrowy ruch co przekłada się na zwiększoną wydajność konta, a co za tym idzie Twojej strony.

...

Korzyść #5

SLA 99.9%

SLA czyli Service Level Agreement umowa dot. poziomu usług – w HitMe gwarantujemy dostępność usługi 99,9% w skali roku i przywiązujemy do tego bardzo wiele uwagi, tak aby stale i na wysokim poziomie spełniać wymagania klienta biznesowego.

...

Korzyść #6

SPAM? Jaki Spam?

Doskonale wiemy, ile czasu można stracić na filtrację wiadomości spamowych, wirusów czy tego typu zagrożeń. Korzystając z naszego Hostingu WWW otrzymujesz najlepszą ochronę antyspamową.
Jesteśmy uzbrojeni w najlepsze światowe rozwiązanie, jakim jest MagicSpam.

Dostajesz wszystko, co najlepsze w hostingu.

To są parametry, którymi nie każdy może się pochwalić!

 

Co wyróżnia Hosting w HitMe.pl

Markowe serwery.

Większość firm posiada szybkie markowe serwery, my również, ale… nie każdy może się pochwalić takim zestawem, który kilkukrotnie zwiększa ich wydajność i możliwości:

CloudLinux – bezpieczeństwo kont klientów,
LiteSpeed Web Serwer (LSWS) + lscache – prędkość Twoich stron wystrzeli w kosmos,
Anti-Malware – regułki od MalwareExperts
– SLA 99.9% – dostępność usługi w skali roku
– MagicSpam- skuteczna walka ze SPAMem

Oferta Hosting WWW

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

Nasz blog