Serwer VPS z administracją

Dedykowany Hosting VPS SSD
To Serwer VPS z Administracją
i panelem DirectAdmin

Uwolnij się od ograniczeń zwykłego hostingu WWW!
Jeszcze szybszy Hosting z administracją i indywidualną konfiguracją!
Bez limitów i ograniczeń

Innowacyjny Dedykowany Hosting VPS SSD w HitMe.pl
Gwarantowane parametry serwera VPS
Graficzny panel zarządzania DirectAdmin
Zaawansowana konfiguracja tylko dla Ciebie!

PAKIETY VPS SSD DO WYBORU

Hosting Dedykowany VPS z SSD

Nie wiesz jaki pakiet wybrać? Przygotowaliśmy małą pomoc:

Wyświetlaj ceny
DA-SSD1DA-SSD2DA-SSD3DA-SSD4DA-SSD5DA-SSD6
Procesor 1 vCPU Intel Xeon2 vCPU Intel Xeon2 vCPU Intel Xeon4 vCPU Intel Xeon6 vCPU Intel Xeon8 vCPU Intel Xeon
Pamięć RAM DDR32GB3 GB4 GB6 GB8 GB16 GB
Dysk – RAID10 SSD30 GB60 GB90 GB120 GB180 GB240 GB
TransferTransfer miesięczny bez limitu! Łącze do serwera 100Mbit/sTransfer miesięczny bez limitu! Łącze do serwera 100Mbit/sTransfer miesięczny bez limitu! Łącze do serwera 100Mbit/sTransfer miesięczny bez limitu! Łącze do serwera 200Mbit/sTransfer miesięczny bez limitu! Łącze do serwera 200Mbit/sTransfer miesięczny bez limitu! Łącze do serwera 200Mbit/s
Adresy IP111111
Ochrona Malware Expert TAK TAK TAK TAK TAK TAK
Polska lokalizacjaTAKTAKTAKTAKTAKTAK
Miesiąc59,99 zł89,99 zł109,99 zł149,99 zł199,99 zł299,99 zł
Kwartał-256 zł313 zł427 zł569 zł897 zł
Pół roku485 zł593 zł809 zł1079 zł1794 zł
Rok - Oszczędzasz do 40% lub 12 miesięcy w cenie 10!599 zł899 zł1099 zł1499 zł1999zł2999 zł
Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów Zamów
W każdym pakiecie:

Dostęp SSH

Profesjonalny Panel administracyjny VPS

Start, stop, reinstall z panelu VPS

Utrzymywanie DNS - serwery nazw

Automatyczna zmiana RevDNS

Konsola awaryjna w panelu

Gwarancja elastycznej rozbudowy

Gwarancja uptime: 99,9% w skali roku

WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

Dedykowany Hosting z pełną administracją w HitMe.pl

CO TO JEST?

Hosting Dedykowany VPS SSD

Hosting Dedykowany VPS z SSD to specjalnie skonfigurowany serwer VPS z administracją pod hosting WWW z wydzielonymi, gwarantowanymi parametrami, zapewniającymi znacznie większą i gwarantowaną moc serwera oraz wydajność hostingu, w stosunku do standardowego, współdzielonego hostingu stron www oraz gwarantujący moc, cpu oraz pozostałe parametry serwera vps.

Hosting Dedykowany SSD wysuwa się przed szereg innych, zwykłych rozwiązań hostingu WWW współdzielonego, daje nam moc całego serwera vps tylko i wyłącznie na nasze potrzeby, a cała konfiguracja (np. PHP, MySQL, Apache) jest dostosowana i optymalizowana pod wymagania Twojej strony, sklepu, bloga czy też forum tak, aby Twój serwer VPS z administracją spełniał najnowsze standardy technologiczne i zapewniała wydajność i stabilność na niespotykanym poziomie dzięki dedykowanym i gwarantowanym parametrom serwera vps.

DEDYKOWANY HOSTING VPS SSD

DEDYKOWANY HOSTING VPS SSD

Dobrze skonfigurowana usługa Dedykowanego Hostingu niesie dla Ciebie i Twoich usług ogromny potencjał i niekończące się możliwości. Moc i wydajność, która nie jest limitowana czasowo, jak dzieje się to na zwykłym hostingu. Dedykowany hosting poprawi wydajność i możliwości Twojego bloga, portalu, forum, strony WWW. Dotrzesz do większej liczby odbiorców, klientów, dzięki możliwości obsługi większego ruchu, a dedykowany serwer pocztowy zapewni Ci lepszą ocenę i skuteczność wysyłki. Rewolucja jest blisko, nie czekaj, działaj!

Zobacz cennik usługi

DEDYKOWANY HOSTING W HITME.PL

HOSTING VPS BEZ OGRANICZEŃ

Limity transferu są całkowicie zniesione, serwer nie posiada limitów unikalnych odwiedzin, a wszelkie parametry serwera są tylko do Twoje dyspozycji. Nie ma ograniczeń, transferu, domen, skrzynek email, stron www, baz MySQL czy też limitów PHP.

ADMINISTRACJA I SPOKÓJ

Możesz spokojnie zając się swoimi sprawami. W ramach naszej administracji opiekujemy się całym Twoim serwerem i wszelkimi usługami webowymi, np. PHP, APACHE, DNS, MySQL itd. Dodatkowo całą konfigurację przygotujemy indywidualnie dla Ciebie.

WYDAJNOŚĆ I STABILNOŚĆ USŁUGI

Cała moc serwera bez ograniczeń czasowych jest tylko dla Ciebie. Cała konfiguracja jest optymalizowana i dedykowana Tobie oraz Twoim potrzebom.

DYSKI SSD ZŁOŻONE W RAID10

Stosujemy najwyższej jakości dyski SSD, przeznaczone do pracy 24/7. W połączeniu z najlepszymi procesorami Intel Xeon do pracy 24/7 oraz kontrolerem RAID10, otrzymujesz piorunująca wydajność i bezpieczeństwo danych.

Tysiące serwerów pod opieką

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20000 tys. klientów!

Hosting Dedykowany VPS

To esencja doskonałości, tego – co najlepsze w Hostingu WWW, której nie spotkasz w żadnym innym miejscu.

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Hosting dedykowany VPS z SSD i administracją. Co to Dedykowany hosting

Dedykowana konfiguracja serwera, profesjonalna migracja i łatwe zarządzanie hostingiem VPS

Instalacja

Nie musisz znać się na konfiguracji, już na starcie serwera zapewnimy Tobie odpowiednią konfigurację spełniająca obecne potrzeby przy prowadzeniu stron, bloga, forum czy też sklepu internetowego. Wdrożymy również najnowsze technologie i konfiguracje tak, abyś zawsze był przed konkurencją.

Kompletna konfiguracja

Zapomnij o braku wsparcia czy niekompatybilności ze strony Hostingu. Skonfigurujemy cały Twój serwer specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo zoptymalizujemy oraz wykonamy testy wydajności, aby zapewnić najlepszą konfigurację Twojego Hostingu dedykowanego.

Migracja strony, zróbmy to!

Migracja Twojej strony czy poczty może być dla Ciebie kłopotem, ale nie z nami! Nasz zespół, od początku do końca, zajmie się migracją Twoich stron, poczty, przepięciem dnsów. Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, abyś nie zauważył przerwy w działaniu.

Pełna moc możliwości i administracja.

Najlepsze, markowe serwery

Zawsze wykorzystujemy tylko sprawdzony sprzęt serwerowy, przeznaczony do pracy 24/7. Procesory Intel Xeon przeznaczone do pracy 24/7 i dające możliwość wykorzystania potencjału pamięci ram ECC-R z korekcją błędów. Duże macierze dyskowe w sprzętowym RADI10. To wszystko w połączeniu wypracowaną konfiguracją, którą budujemy i udoskonalamy już prawie dekadę.

Administracja i pomoc 24/7

Zapewniamy kompleksową obsługę całej Twojej powłoki hostingu dedykowanego w taki sposób, abyś dalej mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie rzeczach. My zadbamy o całą konfigurację i aktualizację wszystkiego na czas. Nasz Hosting Dedykowany z pełną opieką administracyjną zapewni Ci spokój i zawsze najnowsze wdrożenia technologii, konfiguracji, abyś zawsze był na topie.

Cała Moc serwera dla Ciebie!

Dużo wyższa wydajność, stabilność, niezależność oraz bezpieczeństwo, w porównaniu do zwykłego hostingu WWW. Twoje strony, sklepy znacząco przyspieszą, będą w stanie przyjąć większy ruch, obsłużyć jednocześnie większą liczbę użytkowników, niż miałoby to miejsce na zwykłym hostingu www.

Przykładowe opinie z WHT.pl

Bardzo dobra pomoc techniczna, szczególnie pomoc telefoniczna - podmiotowe traktowanie klienta, elastyczność, niezawodność, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Darmowa migracja stron. Polecam.
Szukaliśmy dla naszego sklepu internetowego, lepszego rozwiązania niż hosting współdzielony. Zdecydowaliśmy się na VPS SSD z administracją od hitme.pl i była to bardzo dobra decyzja. Serwer został skonfigurowany pod nasz system sklepowy a support zawsze błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam hitme.pl
Korzystam z usług hitme.pl i ponownie chcę podziękować Firmie za pomoc i wsparcie oraz rozwiązywanie problemów. Takiej szybkiej pomocy i wsparcia nie otrzymałem w żadnej inne firmie. Prowadzę strony od wielu lat i posiadałem setki kont hostingowych, nigdzie nie spotkałem się z tak dobrą obsługą jak w hitme.pl Teraz już mam spokojną głowę bo znalazłem Firmę godną polecenia hitme.pl Firma nie tylko dała nam profesjonalną obsługę, ale również ograniczyła spam. Po zmianie na hosting hitme.pl spam zniknął, coś niesamowitego, widać że Firma hitme.pl posiada dobre listy antyspamowe. Nie żałuję pieniędzy na ochronę swoich Klientów. Polecam gorąco!
HitMe.pl mógłby wyznaczać standard stabilności i niezawodności. Świetna firma, z bardzo dobrą i bogatą ofertą serwerów vps. Przez rok żadnej awarii, żadnych problemów i doskonały - naprawdę - doskonały support (posiadam jeden dedykowany windows i 2 vps). Zastanawiam się tylko skąd Ci ludzie biorą tyle energii skoro prawdopodobnie nie sypiają. Serdecznie Polecam.
·
·
·
·
·
·
·
·

Prawdopodobnie najlepszy Dedykowany Hosting VPS w sieci:

 

Dedykowany hosting VPS z administracją zapewni Ci niekończące się możliwości technologicznej rozbudowy serwera, konfiguracji i ciągłego rozwoju wraz ze wzrostem Twoich potrzeb. Potrzebujesz szczególnych ustawień, modułów PHP, baz danych, nietypowych rozwiązańNic trudnego, nasz zespół przygotuje Twój dedykowany hosting WWW, VPS i będzie się nim opiekował przez cały okres ważności usługi.

 

Instalacja z dedykowaną konfiguracją, pełna administracja i pomoc 24/7, gwarantowane parametry serwera Tworzą dla Ciebie dobry, profesjonalny, stabilny, ale przede wszystkim najsilniejszy dedykowany hosting z ssd z największymi możliwościami!

  • macierz RAID10 SSD
  • dedykowana konfiguracja serwera
  • gwarantowane parametry serwera
  • 24/7 opieka administracyjna
  • bez limitu transferu czy ilości UU miesięcznie
  • dedykowana konfiguracja serwera
  • tylko potężne procesory Intel Xeon E5
  • własny adres IP oraz serwer pocztowy
  • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku
  • ponad 9 lat doświadczenia

Nie wiesz jaki pakiet Dedykowanego Hostingu VPS SSD wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

Innowacyjne serwery hostingowe w HitMe

Zaufaj doświadczeniu i jakości naszej firmy. Nieprzerwanie od ponad dwunastu lat świadczymy usługi serwerów VPS. Postaw na jakość, stabilność, doświadczenie i rozwijaj z nami swoje usługi!

20000

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów Hitme.pl i postaw na jakość swoich usług hostingowych.

0

Brak ukrytych kosztów, przy dedykowanym hostingu w HitMe.pl, administrację masz w cenie usługi!

8760

Tyle godzin rocznie pracuje nasz support, co daje 24x7 dostępności.

12

Od 12 lat świadczymy usługi hostingowe; jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce z ofertą VPS.

Chcesz przenieść swoje strony WWW
z innego hostingu?

Martwisz się skomplikowanym procesem migracji danych i ustawień?
Odpowiadamy: Niepotrzebnie!

01

Utwórz zgłoszenie migracji w Panelu Klienta lub zapytaj BOK

02

Uzgodnimy z Tobą czas i warunki kompleksowej migracji

03

Ciesz się swoimi stronami na wydajnych serwerach w HitMe.pl

Jak wygląda proces łatwej migracji?

Dowiedz się w jaki sposób wykonujemy migrację z obecnego hostingu do HitMe.pl.

Dowiedz się

Panel DirectAdmin i baza wiedzy

Panel DirectAdmin do zarządzania

Wraz z usługą dajemy dostęp do panelu DirectAdmin, w którym można zarządzać powłoką www serwera, zarządzać pocztą, bazami danych, FTP, ale również wydzielać przestrzeń czy parametry dla końcowych użytkowników. Bardzo intuicyjny, a zarazem rozbudowany panel DirectAdmin do zarządzania powłoką www.

O panelu DirectAdmin

Baza wiedzy rozwijana dla Was

Często pytacie nas, jak wykonać jakąś operację, np. w panelu hostingowym. Wówczas tworzymy opis w naszej bazie wiedzy, w jaki sposób tego dokonać. To wszystko z myślą o Tobie, naszym kliencie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę i zoptymalizować Twój czas.

Przejdź do Wiki

... ... ...
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

News: Rewolucja w ochronie

Jeszcze lepsza ochrona Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu