Szukaj w witrynie
Sprawdzony

Hosting WWW dla firmy

Skorzystaj z hostingu dla firmy w korzystnej cenie — wybierz plan hostingowy od 5 do 120 GB najbardziej odpowiadający Twojej firmie. Rozwijasz swoją firmę, zarządzasz dużym przedsiębiorstwem, prowadzisz projekty, szukasz serwerów na start? Zapewnij swojej witrynie płynne działanie i bezpieczeństwo — oferujemy Ci kompleksowe rozwiązanie.

banner

Znajdź tanią domenę dla swojej firmy.

loader

Hosting skrojony dla firm.

Hosting WWW dla firm to zarówno dobry wybór na start dla e-commerce. Litespeed Cache oraz Redis Cache gwarantują szybsze działanie sklepu internetowego działającego w oparciu o WordPress i PrestaShop. Litespeed przyśpiesza ładowanie strony internetowej — większa szybkość wczytywania strony poprawia komfort korzystania z serwisu, co przekłada się na lepsze wyniki SEO i lepszą sprzedaż. 

Hosting WWW dla firm e-commerce gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych danych — oferujemy przyrostowe kopie zapasowe nawet do 30 dni.

Hosting dla stron  firmowych.

Aż 7x szybciej niż zwykle! Dzięki Litespeed, LsCache i Redis zmniejszysz obciążenie i skrócisz czas wczytywania witryn oraz poprawisz ocenę Google PageSpeed. Podnieś wydajność i szybkość Twoich firmowych stron WWW w rankingu SEO.

Duża poczta dla biznesu!

Otrzymujesz drugie tyle miejsca na pocztę firmową co na stronę. Niezależny od powłoki WWW, serwer pocztowy o bardzo dobrej reputacji i wysokiej dostarczalności. MegaPoczta w HitMe to mniej zmartwień z pocztą e-mail.

Netto
Brutto

MAŁA FIRMA

20 GB
promocja
Pierwszy rok -50% tylko 74.5 60.6nettobrutto

Hosting dla Firmy

Plan Mała Firma wpisuje się w potrzeby nie tylko tych przedsiębiorców, którzy zaczynają swój start-up ale również tych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.  Hosting WWW dla firmy nie posiada ograniczeń transferu, liczby domen, wersji PHP czy ilości baz danych i nie ma dziwnych pozycji na fakturze. 

  • Przejrzyste zasady
  • Brak ukrytych kosztów
  • Polska lokalizacja

 

hosting dla firmy

Darmowa migracja stron

Nasz zespół, od początku do końca, zajmie się migracją Twoich stron, poczty, przepięciem DNS-ów. Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, abyś nie zauważył przerwy w działaniu.

Polecany hosting dla biznesu

Stella

— Bardzo dobra firma, jestem już u nich kilka lat i obsługa jest niesamowita. Polecam każdemu biznesowi!

Magdalena

— Korzystam od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Po 20 latach znalazłam w końcu firmę, której ufam. O każdej porze dnia i nocy mogę liczyć na ich pomoc. Reakcja na każde zgłoszenie jest niemal natychmiastowa. Polecam z całego serca!

Mateusz

— ZDECYDOWANIE najlepszy partner biznesowy jeżeli chodzi o hosting i serwery. Genialny support, pomoc o każdej porze dnia i nocy, rzeczowe wsparcie i porady dotyczące każdego aspektu optymalizacji serwerów. Powiedzieć że polecam, to za mało :).

Zobacz wszystkie recenzje HitMe.pl na https://pl.trustpilot.com/review/hitme.pl

Pomoc i wsparcie

Nie zostajesz sam. Świadczymy pomoc, wsparcie do zakupionej usługi zgodnie z naszą niekorporacyjną ideą, gdzie każdego klienta traktujemy jak równego partnera. Możesz liczyć na indywidualną obsługę i dopasowanie oferty dla potrzeb Twojej firmy. Oferujemy różne kanały kontaktu.

Hosting pomoc

Szukasz hostingu dla biznesu?

Potrzeby hostingowe każdej firmy są inne. Napisz zgłoszenie. Pomożemy wybrać Ci odpowiedni pakiet usług dopasowany kosztowo dla potrzeb Twojej firmy.

To może Ci się przydać...

Pytania o hosting dla firmy

Tak.

Otrzymasz dostęp do Mega Poczty. Jest to dodatkowa przestrzeń tylko na Twoją pocztę e-mail. Dzięki Mega Poczcie Twoja poczta/wiadomości osiągają najlepszą reputację, skuteczność oraz filtrację przed SPAM-em.

Mało tego to jest drugie tyle miejsca na pocztę, co na stronę WWW.

Zwykle otrzymujesz jedną pojemność konta, gdzie dzielisz ją pomiędzy miejscem na stronę, a miejscem na konta pocztowe e-mail dla Ciebie i Twoich pracowników. U nas jest inaczej.

Rozdzieliliśmy te powłoki. Dzięki czemu jedna nie ma wpływu na drugą. Można nimi zarządzać i przywracać  je oddzielnie. Nie skończy Ci się też szybko miejsce na dysku, gdyż w każdym planie, masz go w nadmiarze.

Wszystkie pakiety hostingowe aktywowane są automatycznie.
Od razu możesz korzystać z wszystkich atutów Hostingu WWW oraz możliwości swojego pakietu.

Oczywiście że pomożemy. Nawet przeprowadzimy migracje za Ciebie i to za darmo, o ile spełnione jest kilka warunków abyśmy mogli wykonać to bez kosztów.

Dowiedz się jak wygląda darmowa migracja hostingu i poczty do HitMe.pl 

Nasz system bezpieczeństwa to wielowarstwowa filtracja przed złym ruchem, botami, skanowaniem i nieprawidłowymi zapytaniami do Twoich stron WWW. Dzięki temu znacząco eliminujemy obciążenie swoich stron, utylizację mocy co pozwalając działać Twoim stronom WWW szybciej. Filtracja jest kilku etapowa od warstwy sieciowej po aplikacyjną dzięki czemu na wielu etapach jesteśmy w stanie bronić twoje strony WWW przed zagrożeniami.

Twoja MegaPoczta e-mail również posiada zabezpieczenia, które chronią przed malware w załącznikach czy SPAM-em czyli niepożądanymi wiadomościami na poczcie.

Ponadto dysponujesz przyrostowymi kopiami zapasowymi powłoki WWW do X dni wstecz, z których możesz przywracać nawet pojedyncze pliki.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed