Filtr poczty inbox

Wygraj ze SPAMem

MagicSpam – zabezpieczenie przed SPAMem dla Twojego Hostingu! Skuteczna walka ze SPAMEM w hitme.pl

banner Filtr wiadomości przychodzących MagicSpam

Oszczędź do 80% bieżących zasobów sprzętowych!

Popraw efektywność wykorzystania zasobów. Dzięki naszej wysoce wydajnej ochronie, jakim jest filtr wiadomości przychodzących, analizujący Twoją pocztę e-mail, nie będziesz już musiał zajmować się ogromnymi ilościami przychodzącego spamu e-mailowego.

Zwiększ wydajność pracowników.

W pełni kontroluj przepływ e-maili. Dzięki naszemu systemowi filtrowania poczty e-mail SaaS, stracony czas na zajmowanie się SPAMem jest zredukowany do absolutnego minimum, pozwalając wszystkim użytkownikom w pełni skoncentrować się na zadaniach biznesowych.

Skuteczna walka ze SPAMem

Natychmiastowe wykrycie nowych ogniska SPAMu i złośliwego oprogramowania.

MagicSpam identyfikuje spam podczas fazy uzgadniania SMTP poprzez powiązanie z natywnym demonem SMTP (PRE-DATA). Blokuje SPAM zamiast zużywać zużywać zasoby związane z filtrowaniem, a także oferuje lepszą ochronę przed nowymi zagrożeniami typu „Dzień zero” (ang. zero day).

Łatwe zarządzanie filtrami.

MagicSpam skutecznie chroni nieograniczoną liczbę domen i kont na serwerze. Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika zintegrowany bezpośrednio z panelem hostingowym DirectAdmin pozwala klientom łatwo skonfigurować MagicSpam zgodnie z ich potrzebami.

Tani hosting www

Włącz MagicSpam!

Oszczędź zasoby sprzętowe i zwiększ wydajność poczty. Zamów MagicSpam dla swojego serwera.

Korzyści z używania MagicSpam

Łatwość w użyciu

Nie ma potrzeby zmiany rekordów DNS ani MX, aby zacząć korzystać z ochrony przed spamem MagicSpam.

Jakość filtra i wydajność

Dzięki profilowaniu serwera poczty, MagicSpam może zidentyfikować do 97% ataków przychodzących przeprowadzanych przez automatyczne silniki spamowe.

Dzień zerowy

Dzięki dostępowi do codziennie aktualizowanych i zautomatyzowanych źródeł danych MagicSpam, a nawet nowych metod ataku wykrytych w innych systemach na całym świecie, oznacza lepszą ochronę przed exploitami Zero Day.

Pełna obsługa i aktualizacje

Filtr przychodzący MagicSpam jest w pełni zarządzany, utrzymywany, monitorowany i aktualizowany przez nasz zespół oraz synchronizowany w czasie rzeczywistym z naszymi centralnymi bazami danych na całym świecie.

Obsługiwane serwery pocztowe

Rozwiązanie jest w pełni niezależne i obsługuje każdy serwer poczty kompatybilny z SMTP (filtr poczty Exchange, poczta Zimbra, filtr pocztowy Postfix, Exim, qmail, Lotus i inne).

Kwarantanna i raportowanie

Kompleksowe narzędzie do wyszukiwania logów z zaawansowanymi opcjami kwarantanny, aby sprawdzić status każdej wiadomości e-mail, która przeszła przez nasze systemy.

Zamów MagicSpam!

Zamów MagicSpam dla swojego serwera.  Utwórz zgłoszenie w Panelu Klienta.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed