Centrum Danych

Technologie w HitMe.pl

Mamy wiedzę, możliwości, potencjał i prawdopodobnie najlepsze usługi hostingowe. Dowiedz się jakie technologie wykorzystujemy w naszym hostingu.

banner Sieć hosting gdańsk

Wiedza, możliwości, potencjał

Mamy wiedzę, możliwości, potencjał i prawdopodobnie najlepsze usługi hostingowe, potwierdza to liczne grono naszych klientów, ilość obsługiwanych serwerów oraz opinii naszych klientów.

Możemy poszczycić się realizując usług dla największych firm informatycznych w Polsce z ścisłej czołówki, a nawet Grupy Asseco, agencji reklamowych, producentów sprzętu, mebli, podłóg, oprogramowania, dostawców usług, prestiżowych firm zagranicznych oraz kilku tysięcy klientów z dużymi i małymi sklepami, stronami czy też blogami.

Czyli dla wielkiego już grona naszych klientów, którzy stawiają na wiedzę, możliwości i przede wszystkim jakość i profesjonalizm, który przekłada się na sukces przy realizacji projektów w tak ważnej erze usług hostingowych gdzie innowacje i możliwości powodują możliwości realizowania wszelkie rodzaju projektów.

DataCenter HitMe.pl - serwerownia

Więcej o HitMe.pl

Historia firmy i tysiące godzin konfiguracji. Dowiedz się więcej o HitMe.pl.

Centrum Danych

Firma Hitme.pl posiada własną, w pełni redundantną infrastrukturę sieciową opartą tylko na wiodących producentów urządzeniach sieciowych jak Juniper, HP, 3COM, CISCO i Dell. Nasza infrastruktura serwerowa mieści się w jednym z najlepiej utrzymywanych DataCenter w Polsce, zlokalizowanym w Gdańsku. W pełni kontrolujemy dedykowany nam kiosk/box o wysokości 48U, który zapewnia wydzieloną przestrzeń dla naszych usług.

ISO/IEC 27001:2013

ISO/IEC 27017:2015

ISO/IEC 27018:2019

Standard TIER 3 / Rated 3
(wg normy ANSI/TIA-942) zapewnia wysoką dostępność i niezawodność usług.

mapa połączeń

Bezpieczeństwo telekomunikacyjne

Jako HitMe.pl posiadamy utrzymujemy w pełni własne routery brzegowe Junipery MX204 zapięte redundantnie wieloma linkami i łączami do operatorów oraz do sieci wewnętrznej.

Wykorzystujemy przełączniki 100G/40G/25G/10G z własnymi dostępami do Operatorów jak (PLAY/UPC/Liberty Global/Exatel/NETIA) jak również z transmisjami, dostępami do największych punktów wymiany w Polsce jak THINX IX/EPIX.

 • trzy niezależne trakty światłowodowe,
 • węzły operatorskie wiodących operatorów telekomunikacyjnych,
 • własna sieć światłowodowa Grupy PLAY

członek RIPE

Jako członek RIPE, utrzymujemy własne niezależne adresacje IPv4/IPv6, co umożliwia nam oferowanie stabilnych i szybkich połączeń internetowych. Nasze zasoby serwerowe są stale rozbudowywane, aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.

HitMe.pl sieć

Bezpieczeństwo i niezawodność

Nasze DataCenter spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i niezawodności:

 • niezależni dystrybutorzy energii elektrycznej,
 • agregaty prądotwórcze z silnikami Diesla,
 • system gaszenia azotem i inergenem, VESDA,
 • niezależne linie energetyczne oraz przyłącze gazowe,
 • redundantne systemy UPS,
 • redundantne agregaty prądotwórcze,
 • usytuowanie na ogrodzonym i monitorowanym terenie,
 • całodobowa ochrona fizyczna budynku i otoczenia,
 • system kontroli dostępu (SKD) i rejestracji zdarzeń
 • zaawansowane systemy przeciw pożarowe.
HitMe Centrum Danych

Dlaczego HitMe.pl?

Od samego początku HitMe.pl zabiega o najlepsze relacje z swoimi partnerami, realizując przy tym dla swoich klientów najlepsze warunki na wszelkiego rodzaju usługi hostingowe i dodatki wykorzystując najlepsze technologie i możliwości. Do grona naszych partnerów możemy zaliczyć takie marki jak Microsoft, OnAPP/SolusVM, SpamExperts, LiteSpeed, DirectAdmin, NASK, Key-Systems GmbH, CloudLinux, CIS NEPHAX, ART-NET.


Wybierając HitMe.pl, zyskujesz partnera, który zapewnia najwyższą jakość usług, wspartą zaawansowaną infrastrukturą i wielowarstwowym systemem bezpieczeństwa. Nasze dedykowane rozwiązania są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i niezawodności, niezależnie od skali Twojego przedsiębiorstwa.


logo onapp
logo magicspam
logo litespeed