FIRMA

Technologie w HitMe.pl2

Mamy wiedzę, możliwości, potencjał i prawdopodobnie najlepsze usługi hostingowe.

Dowiedz się jakie technologie wykorzystujemy w naszym hostingu

...

TECHNOLOGIA I MOŻLIWOŚCI

DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ

Wiedza, możliwości, potencjał

Mamy widzę, możliwości, potencjał i prawdopodobnie najlepsze usługi hostingowe, potwierdza to liczne grono naszych klientów, ilość obsługiwanych serwerów oraz opinii naszych klientów.

Możemy poszczycić się realizując usług dla największych firma informatycznych w Polsce z ścisłej czołówki, a nawet Grupy Asseco, agencji reklamowych, producentów sprzętu, mebli, podłóg, oprogramowania, dostawców usług, prestiżowych firm zagranicznych oraz kilku tysięcy klientów z dużymi i małymi sklepami, stronami czy też blogami. Czyli dla wielkiego już grona naszych klientów, którzy stawiają na wiedzę, możliwości i przede wszystkim jakość i profesjonalizm, który przekłada się na sukces przy realizacji projektów w tak ważnej erze usług hostingowych gdzie innowacje i możliwości powodują możliwości realizowania wszelkie rodzaju projektów.

Centrum Przetwarzania Danych

Data Center

Firma Hitme.pl posiada własną, w pełni redundantną infrastrukturę sieciową opartą tylko na wiodących producentów urządzeniach sieciowych jak Juniper, HP, 3COM, CISCO i Dell. Infrastruktura zbudowana jest w profesjonalnym centrum danych „ART-NET” w Gdańsku. Najprężniej rozwijające się Centrum danych na Pomorzu!

DATACENTER

Specyfikacja Data Center:

 • Spełnia rygorystyczne wymogi Tier-3 normy ANSI/TIA-942.
 • Gwarantowane bezprzerwowe zasilanie (system UPS oraz agregat prądotwórczy).
 • Redundantny system chłodzenia.
 • Centrum Danych podłączone do ringu światłowodowego dwiema osobnymi trasami.
 • Redundancja urządzeń sieciowych.
 • Cała infrastruktura oparta jest o rozwiązania najlepszych dostawców, takich jak: EATON, Moeller, APC, Hewlett Packard.
 • Podniesiona podłoga techniczna oparta na profilach stalowych o nośności 1500 kg/m2.
 • Konfiguracja ciągów powietrza w układzie ciepły/zimny korytarz.
 • Możliwość chłodzenia szaf przód/tył (szafy ażurowe, pod serwery rack) lub dół/góra (szafy zabudowane, np. pod urządzenia sieciowe).
 • Ochrona, monitoring obiektu.
 • System ppoż.
 • Sala serwerowa zabudowana grubym murem bez okien.
 • Pomieszczenia serwerowe 4 metry nad poziomem gruntu (brak możliwości zalania).
 • Budynek znajduje się na wzniesieniu, nie jest na terenie zalewowym.
 • 2 km od centrum Gdańska, 70 metrów nad poziomem morza.
 • Brak dodatkowych pięter w budynku nad Data Center.
 • Brak w najbliższej okolicy potencjalnie niebezpiecznych obiektów, typu stacje paliw.

Sieć w HitMe.pl

Dysponujemy nowoczesną redundantną siecią o dużej przepustowości do sieci Internet przy użyciu w nadmiarowych tras, tj. ruch do operatorów może być kierowany przez różne łącza światłowodowe wychodzące z rożnych stron budynku. Dzięki czemu nie grożą nam awarie typu przerwanie światłowodu przez koparkę czy też po prostu awaria jednego z łączy światłowodowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić niezawodny dostępu do Internetu

Połączenia tranzytowe realizowane są przez operatorów GTS, Crowley, TASK. Mamy dostęp do największego polskiego punktu wymiany ruchu PL-IX w Warszawie oraz GIX w Gdańsku. Uruchomione peeringi bezpośrednie do dużych operatorów i uruchamiamy kolejne co pozwoli na skrócenie tras i zmniejszenie czasu dostępu do jeszcze większej ilości sieci. Przygotowujemy się do podłączenia bezpośredniego łącza do sieci Telekomunikacji Polskiej, jednak także teraz dzięki operatorowi GTS mamy bardzo dobre połączenie do sieci TP. Dzięki protokołowi BGP 4 nasz router dobiera najlepsze (najkrótsze) trasy do każdego operatora, a w przypadku awarii któregokolwiek z łączy „przełącza” trasę na działającą w pełni automatycznie.

Uproszczony schemat brzegowej struktury sieci
(nie uwzględnia dodatkowych połączeń peeringowych z innymi sieciami)

Protokół

IPv6

Jako pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy i wprowadziliśmy dla naszych klientów adresy IPv6 do serwerów VPS.

Obecnie każdy nasz klient bezpłatnie może otrzymać dodatkowo podsieć IPv6, a nasza infrastruktura jest już w pełni redundantna również dla adresacji IPv6.
Za kilka lat adresy IPv6 mają zastąpić adresy IPv4, nasze usługi oraz nasi klienci są już na to gotowi i korzystają z adresów IPv6 propagując już swoje usługi.

 

Współpraca z partnerami

Od samego początku HitMe.pl zabiega o najlepsze relacje z swoimi partnerami, realizując przy tym dla swoich klientów najlepsze warunki na wszelkiego rodzaju usługi hostingowe i dodatki wykorzystując najlepsze technologie i możliwości. Do grona naszych partnerów możemy zaliczyć takie marki jak Microsoft, OnAPP/SolusVM, SpamExperts, LiteSpeed, DirectAdmin, NASK, Key-Systems GmbH, CloudLinux, CIS NEPHAX, ART-NET

... ... ...
...

Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

News: Rewolucja w ochronie

Jeszcze lepsza ochrona Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu