Dla developera

Hosting aplikacji

Jesteś programistą. Tworzysz aplikacje i potrzebujesz taniego, a co najważniejsze sprawdzonego środowiska produkcyjnego ze wsparciem dla wp-cli, PHP, nodeJS, python? Sprawdź naszą usługę Hostingu PRO na dyskach NVMe.

banner promocja pierwszy rok taniej

Znajdź domenę dla swojej aplikacji.

loader

Hosting dla dewelopera

Oddajemy do Twojej dyspozycji zdrowe i szybkie środowisko hostingu aplikacji dla dewelopera z wbudowanymi narzędziami przyspieszającymi deploy na produkcji korzystając z panelu hostingowego. Łatwo twórz i zarządzaj aplikacjami nodeJS, a WordPress z autoinstalatora oszczędzi Ci czasu i udostępni automatyzację.

Różne wersje PHP, python oraz nodeJS, wiele zabezpieczeń IDS/IPS nad którymi masz kontrolę w panelu, dostęp do logów, dostęp SSH, a wszystko to bez dodatkowych opłat czy dziwnych pozycji na fakturze.

Hosting z wp-cli.

Projektujesz strony, wtyczki na WordPress? Wykonuj operacje na WordPress jak profesjonalista, bez  potrzeby logowania się do Kokpitu WP. Na wykonywaniu podstawowych operacji zoptymalizujesz i zaoszczędzisz cenny czas.

Hosting dla programisty.

Z hostingiem PRO osiągasz korzyści również we własnych celach biznesowych. LiteSpeed z LsCache i ESI, REDIS Cache dla przyspieszenia działania Twojej WWW, strony wizytówki czy własnego app-store.

Netto
Brutto

WordPress PRO

50 GB
promocja
Pierwszy rok -50% tylko 249.5 202.8nettobrutto
  • SuperCache dla WordPress
  • Ochrona dla WordPress
  • REDIS Cache
  • Anty-DDoS
  • Darmowe Certyfikaty SSL
  • 14 wersji PHP
  • WP-CLI
  • Łatwa migracja

Hosting aplikacji

PROfesjonalny hosting dla Twoich aplikacji możesz wykorzystywać zarówno w procesie kodowania, testowania, prezentacji – jak i finalnego środowiska stricte produkcyjnego.

Brak limitów transferu czy UU, baz danych, ilości podpiętych domen, utworzonych sub-domen to idealne środowisko deweloperskie.

Hosting aplikacji

Milion plików to za mało?

Sprawdź nasze pozostałe plany hostingowe. Nie przejmuj się, na hostingu WordPress możesz hostować dowolne oprogramowanie.

Co tu jeszcze przyda się aplikacjom?

Darmowe certyfikaty SSL

Używaj i prezentuj swoim Klientom aplikacje zabezpieczone  darmowymi certyfikatami SSL. Testuj połączenia SSL, które i tak Cię nie ominą. Zyskaj na bezpieczeństwie, profesjonalizmie i dobrym wrażeniu.

Wiele wersji PHP

Wybieraj różne PHP oraz przypisane moduły dla swoich zróżnicowanych aplikacji i projektów. Powiedz „nie” brakowi kompatybilności wstecz i wprzód. Już nigdy nie zaskoczy Cię ograniczony hosting Klienta.

PHP composer

Dostęp do PHP composer na hostingu!  Composer zarządza komponentami osobno dla każdego projektu, instalując je w katalogu wewnątrz twojego projektu. To taki menedżer zależności. Jak zacząć z PHP composer?

nodeJS i python

Bezpośrednio w panelu hostingowym dysponujesz modułami zarządzania instancjami redis, a także tworzenia kolejnych aplikacji python czy nodeJS wraz z wyborem ich wersji.

Oddzielny host MegaPoczty

Dostajesz drugie tyle quoty dyskowej tylko dla samej poczty e-mail. Jest to oddzielny host z oddzielnym panelem więc możesz dowolnie przywracać host aplikacji WWW z kopii zapasowej bez wpływu na Twoją pocztę (i odwrotnie). A to wiele ułatwia.

Opinie developerów

Magdalena

— Korzystam od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Po 20 latach znalazłam w końcu firmę, której ufam. O każdej porze dnia i nocy mogę liczyć na ich pomoc. Reakcja na każde zgłoszenie jest niemal natychmiastowa. Polecam z całego serca!

Rafał

— Jestem dość wymagającym klientem (również pod względem technicznym). Miałem okazję zarówno kontaktować się z Supportem telefonicznie jak i stricte poprzez system ticketów. Dzięki ich zaangażowaniu, chęci oraz realizacji wszystkich moich potrzeb i pytań zaskarbili sobie mój szacunek. Jak najbardziej tą firmę polecam i są warci wszystkich pochwał!

Michał

— Obecnie ze względu na dość dużą liczbę wykupionych usług, posiadam szerokie pole widzenia przez co mogę ocenić jeszcze lepiej całokształt oferowanych usług przez HitMe.pl. Od zwykłego hostingu, po hosting SSD Wordpress, kończąc na domenach i serwerze VPS SSD z administracją.. Z supportu korzystałem na wiele sposobów, od zwykłych pytań, zapytań odnośnie oferty, po proces migracji z jednego VPS na drugi. Odpowiedź zawsze na czas i konkretnie. Podsumowując - nie mam do czego się przyczepić, znakomity support, zawsze pomocni, usługi pracują bez zarzutów. Najlepsi!

Zobacz wszystkie recenzje HitMe.pl na https://pl.trustpilot.com/review/hitme.pl

Łatwo instaluj aplikacje

Zaczynasz przygodę z aplikacjami? Na hostingu łatwo i szybko uruchomisz swoje aplikacje korzystając wyłącznie z panelu hostingowego. Boisz się SSH, FTP Cię drażni? Wszelkie operacje plikowe możesz wykonać  korzystając wyłącznie z przeglądarki, za pomocą wbudowanego w panel menadżera plików.

Uruchom WordPress krok po kroku. Łatwa instalacja.

Jak uruchomić aplikację nodeJS na hostingu?

Zarządzanie plikami i edycja treści pliku z przeglądarki.

Hosting aplikacji

Darmowa migracja stron

Nasz zespół, od początku do końca, zajmie się migracją Twoich stron, poczty, przepięciem DNS-ów. Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, abyś nie zauważył przerwy w działaniu.

Hosting dla aplikacji - pytania

Oczywiście że nie.

Hosting pod WordPress jest tylko zoptymalizowany pod najczęściej wybieraną platformę developerską ale na swoich projektach możesz posiadać dowolny CMS jaki chcesz.

Inne aplikacje możesz łatwo zainstalować za pomocą kilku kliknięć dzięki auto-instalatorowi. Jest on dostępny w panelu DirectAdmin.

Masz dostęp do dwóch hostów. Jeden jest serwerem powłoki WWW, drugi – odpowiada tylko za pocztę. Nie wpływają na siebie. Przez co możesz łatwo przywracać powłokę WWW z kopii zapasowej nie martwiąc się o system poczty.

Świadczymy usługi na wysokim poziomie i podchodzimy 100% fair do klientów – nie jest solidnym i rzetelnym oferowanie kont testowych pomiędzy współistniejącymi na maszynach produkcyjnych, zaś tworzenie specjalnych środowisk do darmowych celów testowych mija się z celem większości testów.

Przetestuj usługę hostingu! Zachęcamy do zakupu usługi na okres 1 miesiąca, za tak niewysoką kwotę można w tym czasie można przeprowadzić testy 1:1.

Masz pytania? Nie krępuj się jesteśmy dla Ciebie.

Opisz nam swoje potrzeby dot. środowiska projektowego. Dobierzemy dla Ciebie najlepszy pakiet i możliwości.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed