Dla e-commerce

Hosting dla sklepu

Dobry hosting dedykowany najpopularniejszym platformom e-commerce. Wybierz hosting dla wooCommerce lub Prestashop i postaw swój sklep.

banner promocja pierwszy rok taniej

Znajdź tanią domenę dla twojego sklepu on-line.

loader

Na jakiej platformie sprzedawać?

Zarówno Prestashop jak i wooCommerce to dwie popularne i darmowe platformy sprzedażowe. Obie o zbliżonych możliwościach. Jedna to pełny sklep e-commerce, a druga jest rozszerzeniem funkcjonalności WordPress o pełnoprawny mechanizm sprzedażowy. Na czym postawić sklep internetowy?

Jeśli chcesz sprzedawać na Prestashop.

Jeśli chcesz oprzeć swój sklep na oprogramowaniu Prestashop wybierz wydajny hosting dedykowany tej platformie. Oferujemy specjalne reguły bezpieczeństwa i ochronę Anty-DDoS+ w każdym pakiecie.

Hosting dla Prestashop gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych danych — oferujemy w cenie przyrostowe kopie zapasowe oraz ochronę Premium+ poczty – zyskaj spokój i pewność.

Netto
Brutto

PS START

25 GB
promocja
Pierwszy rok -50% tylko 299.5 243.5nettobrutto
  • Technologia HTTP 3.0!
  • LiteSpeed + LsCache + REDIS
  • Premium Ochrona Poczty
  • Ochrona WAF MalwareExpert
  • Wiele wersji PHP
  • AntyDDoS+
  • Polska lokalizacja

Hosting dla sklepu

Aż 7x szybciej niż zwykle! Dzięki Litespeed, LsCache i Redis zmniejszysz obciążenie i skrócisz czas wczytywania stron i produktów Twojego sklepu. Popraw ocenę Google PageSpeed i konkuruj w rankingach SEO.

 

Poczta dla e-commerce bez problemów!

Otrzymujesz drugie tyle miejsca na pocztę firmową. Serwer pocztowy o bardzo dobrej reputacji i wysokiej dostarczalności wiadomości. Bez zmartwień że e-mail nie dotrze do odbiorcy!

img-hitme-hosting-ecommerce

Chcesz sprzedawać z wooCommerce?

Jeśli z kolei chcesz oprzeć swoją sprzedaż na platformie wooCommerce wybierz hosting dedykowany z ochroną Premium dla WordPress. Korzystaj z szybkiego działania sklepu dzięki pamięci LScache. Oferujemy kopie zapasowe nawet z 14 dni wstecz, ochronę AntyDDoS oraz możliwość korzystania z narzędzia wp-cli.

Hosting dla e-commerce - opinie

Rpmotorsport.pl

— Rewelacja. Sklep działa bardzo szybko, a wsparcie techniczne jeszcze szybciej. Byłem już w kilku miejscach i hitme.pl jest zdecydowanie najlepsze! Polecam

pbas

— Mamy kilka sklepów internetowych (np. woda.com.pl). Przed HitMe.pl przerabialiśmy przez kilkanaście lat wiele hostingów i nie ma porównania. W HitMe.pl jesteśmy już 6 lat i zadowolenie oceniam na 99%. Można się czepić drobiazgów (nikt nie jest idealny), ale najważniejsze to, że awarii jest bardzo mało, wsparcie jest szybkie i skuteczne nawet w nietypowych problemach a sam VPS SSD z administracją działa stabilnie i szybko. Z ręką na sercu polecam. Stosunek cena/możliwości również znakomity. Życzę HitMe.pl samych sukcesów.

Mateusz Buszkiewicz

— ZDECYDOWANIE najlepszy partner biznesowy jeżeli chodzi o hosting i serwery. Genialny support, pomoc o każdej porze dnia i nocy, rzeczowe wsparcie i porady dotyczące każdego aspektu optymalizacji serwerów. Powiedzieć że polecam, to za mało :).

Zobacz wszystkie recenzje HitMe.pl na https://pl.trustpilot.com/review/hitme.pl

Pomoc i wsparcie

Nie zostajesz sam. Świadczymy pomoc, wsparcie do zakupionej usługi zgodnie z naszą niekorporacyjną ideą, gdzie każdego klienta traktujemy jak równego partnera. Możesz liczyć na indywidualną obsługę i dopasowanie oferty dla potrzeb Twojej firmy. Oferujemy różne kanały kontaktu.

Hosting wsparcie i pomoc

Szukasz hostingu dla e-commerce?

Potrzeby hostingowe każdej platformy są inne. Napisz do nas zgłoszenie, a pomożemy wybrać Ci odpowiedni pakiet usług dopasowany kosztowo dla potrzeb Twojej działalności.

Pytania o hosting dla sklepu

Nie.
Nie zmuszamy do korzystania z konkretnej wersji oprogramowania e-commerce.
Za pomocą kilku kliknięć możesz samodzielnie wybrać i zainstalować oprogramowanie PrestaShop.

W tym artykule na naszym blogu opisujemy jak łatwo zainstalować PrestaShop korzystając z narzędzia auto-instalatora, które jest dostępne w panelu hostingowym.

Lub możesz testować dowolną platformę sprzedażową, nie zmuszamy do korzystania jedynie z Prestashop.

Tak.

W rama usługi hostingu dla sklepu masz dostęp do Mega Poczty z ochroną Premium. Będzie to dodatkowa przestrzeń tylko na Twoją pocztę e-mail.

Mało tego to jest drugie tyle miejsca na pocztę, co na przestrzeń dla platformy sprzedażowej. Jeśli wybierasz pakiet 25GB na sklep, to drugie 25GB masz na samą pocztę, czyli w sumie 50GB na Twoje dane.

 

Oczywiście że pomożemy. Przenosiny sklepu czyli migrację przeprowadzimy za Ciebie i to za darmo, o ile spełnione jest kilka warunków abyśmy mogli wykonać to bez kosztów.

Dowiedz się jak wygląda darmowa migracja hostingu i poczty do HitMe.pl 

Do zarządzania hostingiem PrestaShop otrzymujesz pełny funkcjonalny panel DirectAdmin z wieloma dodatkami jak np. Installatron – autoinstalator, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć samodzielnie zainstalujesz  swój sklep PrestaShop. Hosting pod PrestaShop jest całkowicie zarządzalny przez panel hostingowy.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed