Pełna wirtualizacja KVM

Serwer VPS KVM w SSD RAID-10

KVM to gwarancją przydzielonych zasobów oraz dowolność instalacji systemów operacyjnych.


Wirtualizacja najbliżej serwera dedykowanego.
obrazek
Kernel-based Virtual Machine

Serwery VPS KVM na SSD

Wykorzystaj możliwości najnowszej, pełnej wirtualizacji KVM !

Wyświetlaj ceny
WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

Wirtualizacja KVM to gwarancja dostępu do zasobów!

VPS KVM to skrót od serwera wirtualnego VPS , którego wirtualizacja oparta jest na technologii wirtualizacji wbudowanej w standardowe jądro Linuksa (tzw. kernel) co zapewnia dostęp do istniejących zasobów sprzętowych systemu, a wszystkie współużytkowane zasoby, takie jak miejsce na dysku, CPU czy operacje I/O są sprawiedliwie dystrybuowane już na tym etapie.

Wydajniejsza wirtualizacja

Sewery VPS KVM SSD

Serwery VPS KVM z SSD to najsilniejsze i najstabilniejsze serwery VPS wykorzystujące potencjał wirtualizacji KVM (ang. Kernel-based Virtual Machine) oraz najlepszych dysków SSD w RAID10 przeznaczonych do pracy 24/7, najnowszej generacji procesorów Intel Xeon. Serwery VPS KVM z SSD gwarantują największą wydajność i możliwości wśród serwerów VPS. Nasza oferta serwerów vps SSD uwolni Cię od ograniczeń zwykłego hostingu i dysków HDD.

Poczuj różnicę w szybkości i stabliności serwerów KVM z dyskami SSD! Postaw na pewną ofertę tworzoną z myślą o jakości, stabilności i wydajności serwera VPS KVM z dyskami SSD w RAID10.

Doskonała wydajność wirtualizacji KVM

Dzięki KVM VPS, zyskujesz przekształcenie przestrzeni wirtualnego serwera w serwer dedykowany. Cieszysz się dedykowanymi zasobami, możliwością instalacji własnego systemu operacyjnego, niestandardowymi modyfikacjami zasobów itp., A także swobodą wyboru dowolnego systemu operacyjnego opartego na systemie Linux lub Windows.

KVM wybiera się ze względu na doskonałą wydajność wirtualizacji oraz elastyczność.

Chcesz przenieść swoje strony?

Zobacz jak przebiega ten proces.

Łatwa migracja

Wydajność wirtualizacji oraz elastyczność

Potworna moc
i wydajność VPS

Wykorzystujemy tylko najlepsze markowe serwery DELL, HP wyposażone w procesory Intel Xeon, pamięci do pracy 24/7 z korekcją błędów w połączeniu z naszym 12-letnim doświadczeniem gwarantuje Ci najlepsze możliwości i wydajność serwera VPS KVM z SSD.

Dyski SSD RAID10

Sercem naszej oferty są profesjonalne dyski SSD do pracy 24/7 pracujące w sprzętowym RAID10 zapewniają Ci najwyższą wydajność i bezpieczeństwo danych. Niższe czasy dostępu, największa wydajność zapisu i odczytu (I/O).

Elastyczna skalowalność

Każde zastosowanie serwera VPS KVM jest inne, dlatego u nas możesz dowolnie powiększać pakiet w locie, bez przerywania pracy serwera VPS KVM z SSD a w razie potrzeby skalować możliwości serwera nawet ponad ofertę.

Kopia zapasowa
w cenie

Nie trać miejsca na swoim dysku. W cenie szybkie i wydajne kopie przyrostowe z okresu 7 lub 14 dni. Oszczędzasz miejsce i moc serwera!

Wirtualizacja VPS KVM

Tysiące serwerów pod opieką

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Wybierz to, co najpewniejsze!

Doceń stabilność, wydajność oraz możliwości naszych serwerów VPS KVM.
Postaw na Serwery VPS KVM SSD i uwolnij swoje możliwości.

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Serwery VPS KVM na dyskach SSD NVMe. VPS KVM w Polsce.

VPS KVM - niczym serwer dedykowany

Polska lokalizacja

Od zawsze nasze serwery VPS zlokalizowane są w Polsce, w centrum danych ARTNET. Wykorzystujemy łącza najlepszych Polskich oraz zagranicznych operatorów, dodatkowo zachowując dostępy do punktów wymiany ruchu dlatego możesz liczyć na stabilne i bardzo dobre połączenia z niskim czasami dostępu do serwera VPS.

Łącze bez limitu transferu

Wszystkie nasze serwery VPS są bez limitu transferu! Nie musisz kontrolować, obawiać się zużycia czy też dodatkowych kosztów.

Wiele systemów i konfiguracji

W prosty sposób za pomocą kilku kliknięć możesz zmienić automatycznie system serwera VPS na wiele popularnych dystrybucji jak: CentOS 6, 7, 8, Debian 7, 8, 9, 10, Ubuntu 16, 18, 19, Scientific, Fedora. Dodatkowo oprócz czystych instalacji systemowych znajdziesz również gotowe rozwiązania i konfiguracje.

Panel VPS, zarządzanie

Wraz z serwerem otrzymujesz przydział do panelu VPS gdzie można zarządzać serwerem VPS (start, stop, restart). Dokonać reinstalacji, zmiany systemu, zmiany nazwy hostname czy też hasła root. Dostęp do konsoli awaryjnej SSH, podgląd statystyk serwera VPS czy personalizacji domeny odwrotnej dla adresów IP (tzw. reverse DNS).

Serwer VPS w technologii KVM pracujący na dyskach SSD w RAID-10

Najlepsza wersja VPS jeśli zależy Ci na pewności dostępu do zasobów oraz na możliwości instalacji własnego systemu operacyjnego z obrazu ISO.

Nie trać czasu…

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Wszystkie serwery VPS posiadają jeden publiczny adres IP. W przypadku gdy potrzebujesz więcej publicznych adresów IP przypisanych do maszyny, możesz zakupić je jako dodatek.

W zależności od wybranego planu – wykonujemy kopie zapasowe z 7 lub 14 dni ZA DARMO. Nie musisz martwić się o własne miejsce na dysku na przetrzymywanie kopii zapasowych twojego serwera ani pamiętać o ich wykonywaniu, sprawdzaniu intergralności. Więcej informacji w newsie na naszym blogu.

Nie są gorsze. KVM jest dla tych, którzy wymagają więcej możliwości ingerencji w serwer, a jednocześnie chcą pozostać elastyczni. Po prostu wirtualizacja KVM działa już na poziomie kernela (jądra Linuxa), co umożliwia zainstalowanie dowolnego OS (Linux lub Windows) i sprawowanie pełnej kontroli nad zasobami. Jest to usługa najbliżej fizycznego serwera dedykowanego.

Wszystkie pakiety VPS KVM aktywowane są automatycznie.
Od razu możesz korzystać i działać z wszystkich przywilejów serwera KVM SSD.

Twój serwer w najnowszej wirtualizacji KVM jeszcze szybszy dzięki dyskom SSD

 

Naszymi priorytetami są jakość i rozwiązania technologiczne, dlatego nasi klienci zawsze mogą liczyć na najlepsze technologicznie konfiguracje, które pozwolą stabilnie rozwijać się ich stronom, a idąc dalej – biznesowi. Każdy biznes czy strona wymagają indywidualnego podejścia w konfiguracji, dlatego u nas możesz zawsze liczyć na fachową pomoc, doradztwo i rozwijanie hostingu dedykowanego w taki sposób, aby Twoje potrzeby były zawsze zaspokojone na jak najwyższym poziomie.

  • macierz RAID10 dyski SSD
  • gwarantowane parametry serwera
  • tylko potężne procesory Intel Xeon E5
  • bez limitu transferu czy ilości UU miesięcznie
  • własny adres IP
  • obsługa IPv6
  • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku

Nie wiesz jaki pakiet, serwer VPS KVM SSD wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

Zalety, innowacyjność i właściwości oferty szybkich serwerów KVM z SSD w HitMe.pl

O WIRTUALIZACJI

Maszyna wirtualna oparta na jądrze (KVM) to infrastruktura wirtualizacyjna zbudowana dla systemu operacyjnego Linux i zaprojektowana do pracy na architekturze procesorów opartych na architekturze x86. KVM został opracowany przez Red Hat Corporation w celu zapewnienia rozwiązania i usług wirtualizacji na platformie systemu operacyjnego Linux.

SKALOWALNOŚĆ VPS

W każdy momencie można w prosty sposób powiększać lub zmniejszać zasoby serwera VPS KVM. Sam decydujesz o potrzebnym pakiecie, a w przypadku konieczności użycia dużej mocy obliczeniowej, w przeciągu kilku kliknięć można automatycznie wykonać operację zmiany pakietu serwera VPS.

SYSTEMY OPERACYJNE

Wraz z serwerem VPS KVM z SSD otrzymujesz przydział do panelu vps gdzie można zarządzać serwerem VPS (start, stop, restart), zmiana revDNS. Zmienić automatycznie system serwera VPS na wiele popularnych dystrybucji jak: CentOS, Debian, Ubuntu, Scientific, Fedora. Dodatkowo oprócz czystych instalacji systemowych znajdziesz również gotowe rozwiązania i konfiguracje.

ZGODNOŚĆ Z UODO

Każdy aspekt, nawet formalny, jest u nas spełniony. Dlatego nasze serwery spełniają wymogi bezpieczeństwa danych i możesz zawrzeć z nami umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych RODO.
ZOBACZ

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu