Alternatywa dla Hostingu www

Elastyczny hosting SSD

Alternatywa dla hostingu VPS i małych serwerów VPS, która zapewnia gwarantowaną moc procesora CPU, RAM, a dodatkowo dostęp do najlepszych technologii za ułamek ich ceny co czyni go najnowocześniejszym rozwiązaniem hostingowym.

Gdy zwykły hosting www to za mało,
a vps z administracją jest za duży ... to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

obrazek Do końca promocji:

Cennik

Oszczędzaj z Elastycznym Hostingiem

Alternatywa dla zwykłego hostingu oraz małych VPS, która oferuje więcej zasobów i mniej problemów!

Wyświetlaj ceny
obrazek

— PROMOCJA LETNIA —

Promocja w HitMe podczas składania nowego zamówienia.
Teraz z kodem rabatowym zapłacisz mniej!

Użyj kodu:

21HML30

podczas składania zamówienia.

Nazwa pakietu:Elastic SSD1Elastic SSD2 Elastic SSD3Elastic SSD4Elastic SSD5
Moc CPU1 vCore 1 GHz1 vCore po 2 GHz1 vCore po 2.6 GHz2 vCore po 2.6 GHz3 vCore po 2.6 GHz
pamięć RAM dla konta1 GB DDR42 GB DDR43 GB DDR44 GB DDR46 GB DDR4
Przestrzeń dyskowa SSD na WWW i bazy danych10 GB SSD20 GB SSD40 GB SSD60 GB SSD100 GB SSD
Mega Poczta - dodatkowa przestrzeń na pocztę10 GB 20 GB40 GB60 GB100 GB
Miesięczny limit transferu400 GBbez limitu transferu czy ilości wejśćbez limitu transferu czy ilości wejśćbez limitu transferu czy ilości wejśćbez limitu transferu czy ilości wejść
Poczta przez przeglądarkęTAKTAKTAKTAKTAK
Backup kontaTAK - przyrostowy z 14dniTAK - przyrostowy z 14dniTAK - przyrostowy z 14dniTAK - przyrostowy z 14dniTAK - przyrostowy z 14dni
Ochrona Malware.ExpertTAKTAKTAKTAKTAK
Ochrona Imunify360TAKTAKTAKTAKTAK
LiteSpeed Enterprise + LsCacheTAKTAKTAKTAKTAK
HTTP2 + HTTP3TAKTAKTAKTAKTAK
Liczba procesów na koncie1020323232
Ilość baz danych5bez limitubez limitubez limitubez limitu
Ilość kont e-mailbez limitubez limitubez limitubez limitubez limitu
limit operacji IOPS10241024200040004000
Ilość domen i subdomen10bez limitubez limitubez limitubez limitu
Dostęp SSHTAKTAKTAKTAKTAK
I/O dyskowe7000 KB/s10000 KB/s13000 KB/s20000 KB/s20000 KB/s
Maksymalna liczba plikówbez limitubez limitubez limitubez limitubez limitu
Pełna separacja konta i parametrówTAKTAKTAKTAKTAK
Samodzielna zmiana wersji PHPTAKTAKTAKTAKTAK
IonCube, ImageMagickTAKTAKTAKTAKTAK
Obsługa Node.js 10, 11, 12TAKTAKTAKTAKTAK
Python SelectorTAKTAKTAKTAKTAK
Obsługa wielu certyfikatów SSLTAKTAKTAKTAKTAK
Uwolnij możliwości hostingu

Elastyczny Hosting SSD
W pełni na Twoich zasadach i potrzebach.

Zdarzyło Ci się odczuć ograniczenia, limity, spadek wydajności?

Tracisz odbiorców i klientów?

Dalej chcesz na to pozwalać?

Postaw na Elastyczny Hosting SSD, zaufaj doświadczeniu i jakości jaką realizujemy od wielu lat dla naszych klientów w niekorporacyjnej atmosferze.

Elastyczny Hosting SSD – Zalety VPS, gwarantowana moc
wydajność i najnowsza technologia.

Elastyczny Hosting SSD to model hostingowy nowej generacji, pozwalający obniżyć koszty, który zaspokaja potrzeby klientów takich jak Ty. Gwarantowana moc cpu, ram, zmieniaj poziomy zasobów w dowolnym momencie, aby zaspokoić rosnące potrzeby bez potrzeby zmian w konfiguracji czy ustawieniach swoich skryptów, stron i wysokich kosztów administracyjnych obsługi serwera.

nodejs python redis
Pomiędzy VPS a zwykłym hostingiem

Elastyczny Hosting SSD

W wielu przypadkach Hosting WWW nie wystarcza, wówczas szukasz rozwiązania wydajniejszego niż zwykły hosting. Takim naturalnym wyborem okazuje się np. zarządzany serwer VPS, jednak koszty takiego serwera VPS w wielu przypadkach są wysokie lub nie wykorzystujesz całej mocy za którą płacisz.

Zaoszczędź do 1000zł!

Przy Elastycznym Hostingu oszczędzasz nawet do 1000zł miesięcznie na licencjach w stosunku do serwera VPS z administracją.

Jak to działa?

Procesor (CPU)
Pamięć (RAM)
Dysk (SSD)
Twój Elastyczny Hosting

Elastyczny plan hostingowy z dyskami SSD

W przeciwieństwie do VPS lub serwera w chmurze Elastyczny Hosting SSD zapewniają lepszą kontrolę nad witryną, blogiem, sklepem w przystępnej cenie. Możesz wybrać wymagane zasoby, takie jak: procesor, pamięć RAM – DDR4, przestrzeń dyskową – SSD, aby uzyskać najlepszą cenę zachowując najlepszą wydajność, technologie i bezpieczeństwo.

W Elastycznym Hostingu wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie takie jak LiteSpeed Enterprise (do 7 razy wydajniejszy niż apache) dodatkowo stosujemy rozwiązanie LScache.

Wszytko to w najlepszy środowisku na świecie CloudLinux, które pozwala na idealna izolację i wydzielenie mocy jak dla serwera VPS, licencje instalowane są jednak na jeden serwer co pozwala wielu naszym klientom cieszyć się najlepszymi technologiami za niewielką część ceny.

Sprawdź pozostałe atuty Elastycznego Hostingu SSD.

Chcesz przenieść swoje strony?

Zobacz jak przebiega ten proces.

Łatwa migracja

Atuty Elastycznego Hostingu SSD dla Ciebie

Skalowalność

Zwiększasz lub zmniejszasz parametry w dowolnym momencie. Dodatkowo każdy z pakietów pozawala na chwilowe, elastyczne skoki użycia CPU poza gwarantowany limit.

Dedykowane zasoby

Zasoby dedykowane Tobie - tak jak na VPS! W naszej ofercie hostingu otrzymujesz z góry określone, gwarantowane parametry.

Pomoc i migracja

Pomożemy Ci we wszystkim, czego potrzebujesz przy obsłudze elastycznego hostingu, ustawieniach czy też doradzimy w zakresie optymalizacji Twojej strony, sklepu, bloga. Dodatkowo zapewniamy Ci darmową i kompleksową migrację. Dowiedz się jak wygląda darmowa migracja hostingu i poczty do HitMe.pl. Sprawdź jakie to łatwe.

Łatwa obsługa

Wraz z hostingiem otrzymujesz dostęp do panelu hostingowego DirectAdmin, w którym łatwo z interfejsu graficznego możesz zarządzać swoim hostingiem, domenami, kontami pocztowymi, bazami danych itd.

Hosting skrojony pod Ciebie

Dopasuj koszta do wymogów!

Zaoszczędź! 66 % klientów zamawia usługę VPS tylko po to, by mieć dostęp do większych, gwarantowanych zasobów serwera!

Elastyczny Hosting SSD

Maksimum elastyczności to maksimum oszczędności!

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Elastyczny Hosting SSD NVMe z LiteSpeed i LsCache| hitme.pl

Zalety hostingu elastycznego

Najlepsza wydajność

do 7 x szybciej

Elastyczny hosting wyposażyliśmy w LiteSpeed zapewniający do 7x więcej wydajności niż standardowo używany Apache, dodatkowo otrzymujesz pełną izolację zasobów dzięki Lightweight Virtualized Environment (LVE).

Skalowalny hosting

W dowolnej chwili

Z góry znasz i kontrolujesz swoje koszty a gdy realizujesz kampanie reklamowe, planujesz wzmożony ruch, rozwijasz swój sklep, bloga skalujesz w górę a później możesz dół. Dodatkowo nasz system monitoringu dodatkowo zaraportuje Ci gdy będzie widział potrzebę skalowania pakietu dodatkowo automatycznie bez kosztów skalując chwilowo moc CPU dając Ci chwilę czasu na podjęcie decyzji.

Kompleksowa ochrona

Imunify360

Imunify360 to zaawansowany pakiet zabezpieczeń na najwyższym poziomie. Kilku poziomowy system filtracji i ochrony Twoich stron przed zbędnymi botami, zagrożeniami z sieci, atakami. To najnowocześniejsze rozwiązanie na bieżąco aktualizowanie prze najlepszych światowych specjalistów z CloudLinux Team.

Support

Wsparcie i pomoc

Doświadczenie, dostępność 24/7/365, szybki czas reakcji (średnio 15 minut) i nie musisz się o nic martwić.

Backup przyrostowy

Kopie zapasowe

Od 7 do 30 dni wstecz plus kopia miesięczna. Niezależne macierze backupowe, dodatkowy odrębny backup baz, plików, poczty.

Administracja

Administracja hostingiem

Nasz zespół na bieżąco monitoruje i aktualizuje środowisko hostingowe przy użyciu najlepszych technologii co powoduje, że wszystkie aktualizacje rozwojowe, bezpieczeństwa realizowane są bez przerwy w działaniu usługi.

Dyski SSD

Dyski SSD

Nasza platforma zbudowana jest w oparciu o storage z dyskami SSD przeznaczonymi do pracy 24/7 w RAID10.

Serwer poczty

Zewnętrzny serwer poczty

Zewnętrzny serwer pocztowy i osobna przestrzeń na pocztę pozwala nie tylko na oddzielenie serwera WWW od serwera poczty ale również wydajniejszą pracę a w razie potrzeby możesz skalować tylko przestrzeń serwera poczty i zawsze zoptymalizować koszty utrzymania swojego biznesu.

Instalator skryptów

Automatyczny instalator skryptów

Dzięki automatycznemu instalatorowi skryptów w szybki sposób uruchomisz bloga, sklep (WordPress, Prestashop, WooCommerce) i wiele innych skryptów. Wszytko dla Twojej wygody.

Wiele wersji PHP

PHP 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3

Elastyczny hosting to też elastyczny wybór wersji PHP, możesz nie tylko zarządzać wersjami PHP ale również ustawieniami czy modułami. Wszystkie wersje PHP pracują w najwydajniejszym trybie LSPHP.

Centrum Danych

Polska lokalizacja

Wszystkie nasze usługi hostingu elastycznego zlokalizowane są w Polskiej serwerowni w oparciu o najnowocześniejsze serwery DELL, pamięci ram DDR4 i procesory Intel Xeon E5 wyposażone w najnowocześniejsze dyski SSD przeznaczone do pracy 24/7.

NodeJS, python

Hosting dla developerów

Na hostingu oferujemy wsparcie dla nodeJS oraz python. Łatwe zarządzanie pamięcią cache od Redis. Wszystko przejrzyście i bezpośrednio z panelu hostingowego.

Elastyczny Hosting SSD. Hosting SSD WordPress, pod sklep, bloga, PrestaShop, WooCommerce.

To przyszłość dla Twojego biznesu.

Nie trać czasu…

promocja

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Elastyczny hosting

Hosting współdzielony jest tani i zazwyczaj ograniczony wydajnościowo do kilku % CPU, pamięci RAM, ale co, gdy nie masz potrzebnej mocy? Wówczas Twoje strony zaczynają wolniej się ładować, pracować…
Serwer VPS i Serwer Dedykowany zapewniają moc, ale nie są elastyczne – po wybraniu poziomu zasobów musisz się go trzymać a w przypadku powiększenia rekonfigurować konfigurację i ustawienia. Właśnie tutaj pojawia się Elastyczny Hosting SSD!
Z góry znasz i kontrolujesz swoje koszty a gdy realizujesz kampanie reklamowe, planujesz wzmożony ruch, rozwijasz swój sklep, bloga skalujesz w górę a później możesz dół. Dodatkowo system monitoringu dodatkowo zaraportuje Ci gdy będzie widział potrzebę skalowania pakietu, automatycznie bez kosztów skalując moc CPU dając Ci chwilę czasu na podjęcie decyzji aby Twoje strony.

Nasze wsparcie techniczne koncentruje się nie tylko na wątpliwościach związanych z usługą hostingową. Pomożemy ci we wszystkim, czego potrzebujesz przy obsłudze hostingu. Dodatkowo zapewniamy darmową migrację. Dowiedz się jak wygląda darmowa migracja hostingu i poczty do HitMe.pl

Otrzymujesz dostęp do oddzielnego, dedykowanego serwera poczty, a cała usługa e-mail jest realizowana przez odseparowany od WWW serwer zewnętrzny co daje większe bezpieczeństwo i skalowalność usługi.

Pierwsza domena, która została automatycznie utworzona podczas zakładania konta doda się automatycznie na zewnętrznym serwerze poczty i wszelkie konta automatycznie tworzone w panelu hostingowym będą tworzyły się również na serwerze poczty.

Jednak każdą kolejną domenę dodana w panelu hostingowym należy również dodać w panelu serwera poczty wówczas dopiero można zakładać skrzynki pocztowe w panelu hostingowym, które automatycznie będę również zakładały się na serwerze pocztowym.

Świadczymy usługi na wysokim poziomie i podchodzimy 100% fair do klientów – nie jest solidnym i rzetelnym oferowanie kont testowych pomiędzy współistniejącymi na maszynach produkcyjnych, zaś tworzenie specjalnych środowisk do darmowych celów testowych mija się z celem większości testów.

Zachęcamy do zakupu usługi na okres 1 miesiąca, za tak niewysoką kwotę można w tym czasie można przeprowadzić testy 1:1.

Wszystkie pakiety hostingu elastycznego aktywowane są automatycznie.
Od razu możesz korzystać i działać z wszystkich przywilejów hostingu elastycznego.

Elastyczny plan hostingowy

Elastyczny Hosting SSD to nowy model hostingu o obniżonych kosztach, który zaspokaja potrzeby klientów takich jak Ty.

Jeśli Twoja wysokowydajna witryna przerosła współdzielone zasoby hostingowe, ale nie chcesz problemów z zarządzaniem VPS, potężną i elastyczną alternatywą jest Elastyczny Hosting SSDelastyczny plan hostingowy.

Korzystając z elastycznego hostingu, wybierasz potrzebne zasoby, takie jak procesor, pamięć , przestrzeń dyskową, transfer.

  • Panel sterowania DirectAdmin
  • Nieograniczone konta e-mail, konta FTP, subdomeny i przepustowość
  • Codzienne kopie zapasowe od 7 do 30 dni, w zależności od pakietu
  • SLA dostępności 99,9% w skali roku
  • Wiele wersji PHP
  • Automatyczny instalator skryptów.
  • LiteSpeed Enterprise wspierający HTTP2.0, oraz HTTP3.0!
  • Wsparcie zaawansowanego systemu cache LsCache + REDIS.

Masz dodatkowe pytania?

Przejrzyj najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami poprzez mail, telefon lub BOK.

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu