Ochrona przed malware

Imunify360

Kompletne 6-poziomowe zabezpieczenie twojego serwera przed atakami oraz przed malware z internetu.

banner ochrona Hostingu WWW przed malware i atakami

Zabezpiecz się przed atakiem.

Prewencja przede wszystkim. Imunify360 to narzędzie, które faktycznie zatrzymuje ataki. Zatrzymuje nawet szkodliwe oprogramowanie, którego skanery nie są w stanie wykryć.

Współpraca z panelem hostingowym.

Imunify360 automatycznie chroni twój serwer, jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Możesz sprawdzić ogólny stan bezpieczeństwa serwera za pomocą wbudowanej konsoli bezpośrednio w swoim panelu sterowania (np. DirectAdmin).

Bezpieczny hosting WWW

Ochrona przed malware i atakami!
Imunify360 to zautomatyzowane rozwiązanie bezpieczeństwa, oparte na sztucznej inteligencji i ochronie proaktywnej, które chroni serwery internetowe przed infekcjami, utrzymuje bezpieczne jądra i zapewnia dostęp do istotnych informacji.

Pomaga sztuczna inteligencja.
Imunify360 to ujednolicone narzędzie z wykorzystaniem solidnej ochrony bazującej na wykorzystaniu technologii stada, wspomaganą przez algorytmy sztucznej inteligencji (AI), które ustrzeże Twój serwer przed najnowszymi atakami.

Proaktywna ochrona.
Zastrzeżona technologia z ochroną proaktywną powstrzymuje znane i nieznane złośliwe oprogramowanie
Ochrona proaktywna wykorzystuje unikalną metodę identyfikowania zagrożeń bezpieczeństwa – analizuje to, co skrypty robią, a nie to, co faktycznie znajduje się w kodzie.

Tani hosting www

Zobacz jak działa Imunify360

Przeczytaj i dowiedz się o Imunify360. Zamów swoją licencję.

6-stopniowa ochrona serwera

Zaawansowany Firewall

Imunify360 to zaawansowana zapora sieciowa (firewall), która może bronić się przed rozproszonymi atakami siłowymi (brute-force), atakami DoS i skanowaniem Twoich portów. Ściśle integruje się z mod_security w celu znacznego zwiększenia swojej efektywności. W połączeniu z WAF możemy zatrzymać większość ataków aplikacji internetowych nawet przed ich rozpoczęciem.

IDS / IPS

Imunify360 oferuje doskonały system zapobiegania włamaniom (Intrusion Prevention System – IPS) z obszernym zbiorem zasad „odmowy”, blokuje ataki, szczególnie te, które używają wspólnego lub dobrze znanego narzędzia. Z kolei System Wykrywania Włamań (IDS) zapewnia doskonałą ochronę serwera. Skanuje logi pod różnymi kątami i blokuje adresy IP zawierające złośliwe znaki, takie jak błędy haseł, potencjalne exploity itp

Wykrywanie malware

Imunify360 automatycznie skanuje systemy plików pod kątem występowania szkodliwego oprogramowania i poddaje kwarantannie zainfekowane pliki.
Już niedługo! Imunify360 będzie potrafiło wykryć komponenty wymagające aktualizacji i zaktualizować lub poinformować Cię o tym.

Ochrona proaktywna

Ochrona proaktywna Imunify360 chroni witryny przed atakami zero-day – zatrzymuje nawet złośliwe oprogramowanie, którego żaden skaner nie jest w stanie wykryć. Identyfikuje ataki na serwery Linux w czasie rzeczywistym, a następnie blokuje potencjalnie złośliwe egzekucje automatycznie i bez opóźnień.

Kontrola nad poprawkami

Rebootless Secure Kernel utrzymuje serwer w bezpieczeństwie poprzez automatyczne łatanie jądra bez konieczności restartowania serwera. Jego agent sprawdza nowe poprawki co cztery godziny i automatycznie stosuje je do działającego serwera bez wpływu na wydajność. z kolei Hardened PHP zapewnia bezpieczeństwo serwera WWW poprzez łatanie wszystkich wersji PHP przed znanymi lukami w zabezpieczeniach, pozwalając na uruchomienie dowolnej wersji PHP bez konieczności aktualizacji programów w celu uwzględnienia nowszych wersji.

System reputacji

Analizujemy, czy Twoja witryna lub adresy IP są blokowane przez jakiekolwiek czarne listy i powiadamiają Cię, jeśli są. Twoja reputacja w witrynie jest bardzo ważna. Jeśli na przykład użytkownik zostanie dodany do czarnej listy Google jako witryna rozpowszechniająca złośliwe oprogramowanie, zostanie wykluczony z wyników wyszukiwania Google, co może być katastrofalne dla biznesu. Jeśli pojawi się na liście RBL jako spamer, wiadomości e-mail od klientów mogą nie zostać dostarczone.

Zobacz i kup swoją licencję.

Imunify360 narzędzie, które faktycznie zatrzymuje ataki. Przeczytaj więcej i kup licencję.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed