Bezpieczna poczta

Przetestuj SPF, DKIM, DMARC

Korzystanie z mechanizmów SPF, DKIM i DMARC pozwala na weryfikację autentyczności nadawcy i zapobieganie oszustwom i phishingowi. Dzięki temu Twoje pracownicy, partnerzy biznesowi i klienci mogą czuć się bardziej bezpiecznie, gdy otrzymują wiadomości e-mail od Twojej firmy. Przetestuj mechanizmy SPF, DKIM i DMARC w Twojej domenie.

banner Filtr wiadomości przychodzących MagicSpam

Jak wykonać test?

  • Wpisz samą nazwę domeny z rozszerzeniem np. twojadomena.pl
  • Upewnij się że NIE wklejasz całego URL adresu z protokołem http/https, tylko samą nazwę domeny z rozszerzeniem
  • Kliknij „Testuj
  • Odczekaj ok. 5s. tyle trwa proces zbierania wyników.
Podaj nazwę swojej domeny z rozszerzeniem bez http(s)://
Podaj selektor dla DKIM ( Domyślnie: x )
Wynik:

Twoje maile w SPAMie?

Korzystanie z mechanizmów SPF, DKIM i DMARC pomaga w poprawie reputacji Twojej domeny, co z kolei zwiększa wiarygodność Twojej korespondencji e-mail. Im większa reputacja Twojej domeny, tym większe prawdopodobieństwo, że Twoje wiadomości e-mail zostaną dostarczone do skrzynek odbiorczych.

MegaPoczta to niezależny od Twojej strony serwer pocztowy o bardzo dobrej reputacji. Możesz mieć pewność, że Twoja wiadomość e-mail zawsze dotrze do skrzynki odbiorcy i nie zostanie zablokowana przez filtry anty-SPAMowe.

  • Wsparcie SPF, DKIM oraz DMARC na hostingu
  • Drugie tyle miejsca na swoją pocztę co na pliki WWW
  • Filtry antySPAM dla poczty przychodzącej
tani hosting www

Szukasz skutecznej poczty e-mail?

Nie czekaj na maile, których nie przeczytasz! Już teraz zamów naszą usługę Hostingu WWW z MegaPocztą i wsparciem dla SPF, DKIM, DMARC.

Test SPF, DMARC, DKIM – pytania

Za pomocą naszego testera możesz sprawdzić poprawność definicji rekordów SPF, DKIM i DMARC w Twojej domenie. Wdrażanie i testowanie tych trzech technologii pomaga zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo komunikacji e-mailowej, a także minimalizuje ryzyko związane z oszustwami lub niepożądaną korespondencją.

SPF (Sender Policy Framework) jest technologią pozwalającą na weryfikację, czy nadawca wiadomości e-mail jest uprawniony do korzystania z danego adresu e-mail. W przypadku braku prawidłowego rekordu SPF, wiadomości e-mail mogą być odrzucane lub traktowane jako spam.

DMARC (Domain-based Message Authentication, Reporting and Conformance) to protokół pozwalający na ustawienie reguł dotyczących przetwarzania wiadomości e-mail. DMARC wymaga wdrożenia zarówno SPF, jak i DKIM i pozwala na automatyczne odrzucenie lub przekierowanie wiadomości e-mail, które nie spełniają określonych kryteriów.

DKIM (DomainKeys Identified Mail) zapewnia podpis cyfrowy dla wiadomości e-mail, co umożliwia odbiorcy zweryfikowanie, czy wiadomość została wysłana przez prawdziwego nadawcę i czy nie została zmodyfikowana w czasie przesyłki.

Nie. Wyniki nie są przechowywane na serwerze. Każdy wynik testu przeprowadzany jest ponownie i nie można go nikomu udostępnić.

Tak. Tylko Ty widzisz wynik, a nie osoba trzecia lub inna firma.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed