Szukaj w witrynie
Serwer Plików

Hosting Nextcloud

W prosty sposób wgrywaj, zarządzaj i dziel się plikami ze znajomymi, rodziną oraz pracownikami. Twoja własna chmura plików i multimediów.

banner

Hosting NAS Chmura plików.

Wybierz Hosting Nextcloud, a My przygotujemy dla Ciebie kompletne i bezpieczne środowisko serwera wirtualnego wraz z zainstalowanym oprogramowaniem Nextcloud gotowym do korzystania z dobrodziejstw chmury, wymiany plików pomiędzy użytkownikami.

Netto
Brutto

Hosting NextCloud

69 56.1 zł/m-c nettobrutto
  • 100GB przestrzeni RAID-10
  • Certyfikat SSL LetsEncrypt
  • Aktualizacje bezpieczeństwa
  • Monitoring 24/7
  • Codzienne kopie zapasowe
  • Bez limit użytkowników
  • Uptime 99,9%

Twój własny cloud – serwer plików

Hosting Nextcloud to usługa wirtualnego serwera z gotową do działania własną chmurą do wymiany plików pomiędzy użytkownikami. Wygoda i możliwości użytkowania znane były do tej pory tylko gMaila, Kalendarza Google czy dysku Microsoft OneDrive. Teraz także dla Ciebie!

NextCloud – Serwer plików do pracy w zespole.

Możesz tworzyć użytkowników, nadawać uprawnienia i synchronizować swoje pliki pomiędzy komputerem lokalnym – a Hostingiem NextCloud. Natomiast dzięki  klientowi Nextcloud uzyskujesz dostęp do swoich plików i multimediów podobnie jak robisz to z Google Drive, Microsoft OneDrive czy Dropbox, a nawet lepiej!

Tani hosting www

Pobierz klienta Nextcloud

Oprócz systemów Microsoft Windows, macOS oraz Linux – klient Nextcloud działa również na urządzeniach mobilnych pod kontrolą Android czy iOS.

Aby korzystać z możliwości Hostingu Nextcloud pobierz oprogramowanie klienta Nextcloud dla urządzeń mobilnych lub desktop z oficjalnej strony.

Jakie są możliwości Nextcloud?

Wirtualny dysk

Program pocztowy

Kalendarz

Komunikator audio-wideo

Listy zadań

Notatki, książka adresowa...

Masz pytania? Pomożemy w wyborze!

Zadzwoń +48 530 630 021 lub napisz zgłoszenie w Panelu Klienta, doradzimy Ci.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed