Szukaj w witrynie
Serwer Plików

Hosting Nextcloud

W prosty sposób wgrywaj, zarządzaj i dziel się plikami ze znajomymi, rodziną oraz pracownikami. Twoja własna chmura plików i multimediów.

banner

Hosting NAS Chmura plików.

Wybierz Hosting Nextcloud, a My przygotujemy dla Ciebie kompletne i bezpieczne środowisko serwera wirtualnego wraz z zainstalowanym oprogramowaniem Nextcloud gotowym do korzystania z dobrodziejstw chmury, wymiany plików pomiędzy użytkownikami.

Netto
Brutto

Hosting NextCloud

69 56.1 zł/m-c nettobrutto
  • 100GB przestrzeni RAID-10
  • Certyfikat SSL LetsEncrypt
  • Aktualizacje bezpieczeństwa
  • Monitoring 24/7
  • Codzienne kopie zapasowe
  • Bez limit użytkowników
  • Uptime 99,9%

Twój własny cloud – serwer plików

Hosting Nextcloud to usługa wirtualnego serwera z gotową do działania własną chmurą do wymiany plików pomiędzy użytkownikami. Wygoda i możliwości użytkowania znane były do tej pory tylko gMaila, Kalendarza Google czy dysku Microsoft OneDrive. Teraz także dla Ciebie!

NextCloud – Serwer plików do pracy w zespole.

Możesz tworzyć użytkowników, nadawać uprawnienia i synchronizować swoje pliki pomiędzy komputerem lokalnym – a Hostingiem NextCloud. Natomiast dzięki  klientowi Nextcloud uzyskujesz dostęp do swoich plików i multimediów podobnie jak robisz to z Google Drive, Microsoft OneDrive czy Dropbox, a nawet lepiej!

tani cloud hosting w chmurze

Pobierz klienta Nextcloud

Oprócz systemów Microsoft Windows, macOS oraz Linux – klient Nextcloud działa również na urządzeniach mobilnych pod kontrolą Android czy iOS.

Aby korzystać z możliwości Hostingu Nextcloud pobierz oprogramowanie klienta Nextcloud dla urządzeń mobilnych lub desktop z oficjalnej strony.

Jakie są możliwości Nextcloud?

Wirtualny dysk

Program pocztowy

Kalendarz

Komunikator audio-wideo

Listy zadań

Notatki, książka adresowa...

Sposób na duże załączniki

Nextcloud umożliwia wszystkim pracownikom dostęp do tych samych plików, co ułatwia współpracę i wymianę informacji w firmie. Pozwala też na łatwe udostępnianie plików z osobami spoza firmy, np. z klientami czy partnerami biznesowymi. Dzięki temu można przesyłać duże pliki, których nie można wysłać za pomocą zwykłego e-maila.

Ponadto dzięki funkcji synchronizacji, zmiany w plikach są natychmiast widoczne dla wszystkich użytkowników, co pozwala na pracę w czasie rzeczywistym.

sposób mail duże załączniki

Zamów Hosting Nextcloud

Zamów specjalny hosting Nextcloud i już teraz korzystaj z możliwości chmury roboczej w Twojej firmie za jedyne 69 zł/m-c brutto.

Chmura robocza w firmie

Nextcloud pozwala na stworzenie wirtualnej przestrzeni, chmury roboczej dla każdego pracownika, w której można przechowywać i zarządzać plikami związanych z danym projektem czy działem. Nextcloud oferuje wiele funkcji ułatwiających zarządzanie dokumentami, takie jak wersjonowanie, komentarze, czy podgląd wersji plików.

Otrzymujesz także narzędzia do zarządzania kalendarzem i kontaktami, co ułatwia planowanie spotkań i koordynację działań w firmie.

 

tani hosting w chmurze

Masz pytania? Pomożemy w wyborze!

Zadzwoń +48 530 630 021 lub napisz zgłoszenie w Panelu Klienta, doradzimy Ci.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed