Szukaj w witrynie
Przenieś domenę

Jak wykonać Transfer domeny pl do HitMe.pl

Łatwo zmień operatora domeny na HitMe.pl i ciesz się wszystkimi usługami w jednym miejscu! Najlepsze ceny zakupu oraz przedłużenia domen.

banner Oszczędzaj na domenach

Jak przenieść domenę do HitMe.pl

Transfer domeny to inaczej zmiana operatora domeny, przeniesienie domeny od jednego podmiotu, gdzie zarejestrowałeś i opłacasz swoją domenę do innego operatora. Możesz łatwo przenieść domenę do HitMe. Wystarczy że dysponujesz kodem autoryzującym transfer domeny (tzw. kodem AUTHINFO).

Kod AUTHINFO jest wymagany do zlecenia transferu domeny do innego operatora. Jeśli chcesz przenieść domenę do HitMe – uzyskaj kod AUTHINFO od swojego obecnego operatora domeny i zleć transfer podczas zamawiania domeny.

Zdobycie kodu AUTHINFO do transferu domeny jest łatwe – wystarczy poprosić operatora lub uzyskać kod z panelu domeny.

Jak zrobić transfer domeny?

To proste! Aby wykonać transfer domeny wystarczy przejść 3 proste kroki!

Krok 1. KOD AUTHINFO.

Zdobądź kod.

Uzyskujesz kod Authinfo od obecnego operatora lub z jego Panelu domeny.

Krok 2. PODAJ AUTHINFO.

Podczas składania zamówienia.

Podajesz kod AUTHINFO przy zamawianiu nowej domeny w trybie jej transferu.

Krok 4. AKTYWACJA.

Aktywacja mailem.

Otrzymasz maila z linkiem do rozpoczęcia transferu domeny do hitme.pl.

Darmowy transfer domen polskich PL!

Oferujemy tanie odnowienia domen w najlepszych cenach ponieważ jesteśmy oficjalnym Rejestratorem Domen w Polsce.

Cena za transfer domeny

1. Transfer domeny polskiej (.PL) od innego operatora do HitMe wynosi 0,00 zł.

2. Transfer domeny europejskiej od innego Operatora do HitMe.pl jest równoznaczny z rejestracją domeny w HitMe.pl na okres minimum 1 rok. Ważność domeny przedłużana jest wtedy o dodatkowy okres 1 roku.

3. Transfer domeny globalnej od innego Operatora do HitMe.pl jest równoznaczny z rejestracją domeny w HitMe.pl na czas pozostający do upływu ważności domeny u poprzedniego Operatora domeny i przedłużony o okres 1 roku w HitMe.pl.

Opłata za odnowienie domeny

Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje transfer domeny wraz z jej odnowieniem?

Zobacz cennik

Zleć transfer swojej domeny do HitMe

Przejdź do cennika, wybierz swoją domenę i zleć transfer swojej domeny już teraz!

Pytania o transfer

Transfer oznacza przeniesienie domeny od jednego operatora domeny do innego. Wykonuje się go aby oszczędzić i płacić mniej za domenę lub mieć wszystkie tematy hostingowe w jednym miejscu.

Aby przenieść domenę do innego operatora zlecamy uzyskujemy kod Authinfo od obecnego operatora, zamawiamy domenę w trybie transferu, wpisujemy uzyskany kod Authinfo i czekamy na link aktywacyjny w wiadomości mail. To tyle. Zobacz jak wygląda cały proces pod tym linkiem.

Czas transferu domeny uzależniony jest od wybranego TLD czyli końcówki domeny. W przypadku domen polskich (.pl) transfer wykonywany jest od razu. W przypadku domen globalnych okres może wynieść nawet to 5 dni. Z kolei przetransferowanie domen zagranicznych może zająć od kilku minut to kilkunastu dni, gdyż uzależnione jest od narodowych rejestrów.

Przeniesienie domeny to proces polegający na zmianie operatora domeny. Jeśli chcemy przenieść się z obecnej firmy ( która utrzymuję domenę i której płacimy za domenę) do innej firmy. Np. chcąc zmniejszyć koszt i trzymać wszystko w jednym miejscu. Wszystko bez zmiany abonenta, czyli Twoich danych.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed