Usługa

Serwer VPS z Windows

Od 2008r. jesteśmy partnerem Microsoft

Serwery VPS z Windows Server

obrazek
PAKIETY VPS DO WYBORU

Serwery VPS z Windows

Wykorzystaj możliwości Serwerów VPS z Windows w Polskiej lokalizacji.

Wyświetlaj ceny
WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

Doceń możliwości naszych serwerów VPS Windows w HitMe.pl

CO TO JEST?

Serwer VPS Windows

Serwer VPS z Windows Server 2008 R2 w wersji DataCenter lub Windows Server 2012. Serwerem VPS można zarządzać poprzez panel administracyjny, a samym już systemem poprzez połączenie ze zdalnym pulpitem (Start-Programy-Akcesoria->Podłączanie pulpitu zdalnego). W ramach swojego systemu można instalować i utrzymywać swoje usługi, takie jak hosting, VPN, SQL, FOREX i inne aplikacje pod Windows mając do nich zawsze zdalny dostęp z każdego miejsca przez całą dobę.

Serwery VPS z Windows

SERWERY VPS Z WINDOWS PL

Od 2008 jesteśmy partnerem Microsoft i posiadamy podpisaną umowę na dostarczanie oprogramowania systemowego Windows Server do serwerów VPS oraz innego oprogramowania Microsoft dla naszych klientów.

SERWERY VPS Z WINDOWS SERVER

Automatyczna aktywacja

Od ponad [hitme-lat] lat świadczymy usługi serwerów VPS. Automatyczna aktywacja serwera VPS z Windows server to u nas standard. Po opłaceniu zamówienia Twój serwer aktywuje się w przeciągu kilku minut a wszelkie informacje jak się z nim połączyć otrzymasz na swój adres e-mail.

Prosty w obsłudze

Serwer VPS z Windows jest prosty w obsłudze, klient otrzymuje od nas dostęp do serwera VPS z zainstalowanym system Windows. Cała obsługa serwera wygląd podobnie jak na na zwykłym komputerze z Windows tyle, że będzie pracował poprzez zdalny pulpit, reszta już zależy o Ciebie.

Pracuje 24/7

Na serwerze VPS z windows możesz instalować swoje aplikacje i pracować z każdego miejsca o każdej porze. Twój serwer jest w pełni kontrolowany przez Ciebie i może być wykorzystywany według Twoich preferencji.

Skalowalność usługi

W każdej chwili możesz automatycznie z panelu billingowego przejść na wyższy pakiet vps z windows bez utraty danych czy konfiguracji wystarczy restart systemu aby wczytać nowe parametry.

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu