Tani i niezawodny

Serwery VPS

Postaw na wydajność i jakość serwera VPS.

Dobre i tanie serwery VPS na każdą kieszeń. I Ciebie stać na własny serwer!

obrazek
PAKIETY VPS DO WYBORU

Serwery VPS

Wykorzystaj możliwości niedrogich serwerów VPS do realizacji Twoich projektów!

Wyświetlaj ceny
WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

Doceń możliwości naszych serwerów VPS OpenVZ w HitMe.pl

CO TO JEST?

Serwer VPS (Virtual Private Server)

Serwer VPS (Virtual Private Server – VPS) jest to zwirtualizowany serwer dedykowany zazwyczaj duży serwer podzielony dzięki wirtualizacji na mniejsze wirtualne serwery z wydzielonymi zasobami jak dedykowany adres IPv4, IPv6, CPU, pamięć ram, przestrzeń dyskowa, pasmo oraz własnym systemem operacyjnym np. Linux CentOS, Debian, RedHat, Ubuntu. Pozwala na wykonywanie praktycznie wszystkich operacji jak na serwerze dedykowanym.

Klient otrzymuje dostęp administratora (root) do serwera VPS, możliwość instalowania własnych aplikacji i konfigurowania ich według własnych potrzeb. VPS zawiera swój własny system plików, procesów, użytkowników, aplikacji i alokacji zasobów co zapewnia pełną kontrolę nad aplikacjami i zasobami serwera vps.

Serwery VPS

DOBRE I TANIE SERWERY VPS?

Możliwe, ale prawdopodobnie najlepsze serwery VPS, oferowane w najlepszej cenie. Serwer VPS jest tańszy niż serwer dedykowany dając bardzo duże możliwości a nawet wydajność większą niż podstawowe serwery dedykowane. Od ponad 13 lat tworzymy jako jedni z nielicznych tak bogatą ofertę serwerów vps w Polsce. Serwery VPS Bez limitu transferu czy ograniczeń.

Nie ważne czy zaczynasz pracę z serwerami vps czy też jesteś doświadczonym administratorem, programistą, nasza oferta serwerów została przygotowana w taki sposób abyś zawsze mógł się rozwijać z swoimi potrzebami i zacząć od taniego pakietu vps czy też przejść od razu do najsilniejszego pakietu serwera vps. To nie koniec, potrzebujesz więcej mocy, możliwości, dedykowanej konfiguracji? Wyślij do nas zapytanie.

Chcesz przenieść swoje strony?

Zobacz jak przebiega ten proces.

Łatwa migracja

POTWORNA MOC I WYDAJNOŚĆ

Potworna moc i wydajność

Wykorzystujemy tylko najlepsze markowe serwery DELL, HP wyposażone w procesory Intel Xeon, pamięci do pracy 24/7 z korekcją błędów w połączeniu z naszym 12-letnim doświadczeniem gwarantuje Ci najlepsze możliwości i wydajność serwera VPS z SSD.

Serwer z dyskami RAID10 CACHED-SSD

Sercem naszej oferty są profesjonalne dyski w macierzy RAID10 CACHED-SSD do pracy 24/7 pracujące w sprzętowym RAID10 zapewniają Ci najwyższą wydajność i bezpieczeństwo danych. Niższe czasy dostępu, największa wydajność zapisu i odczytu (I/O).

Elastyczna skalowalność

Każde zastosowanie serwera VPS OpenVZ jest inne, dlatego u nas możesz dowolnie powiększać pakiet w locie, bez przerywania pracy serwera VPS, a w razie potrzeby skalować możliwości serwera nawet ponad ofertę.

Aktywacja VPS w minutę!

Od [hitme-lat] lat świadczymy usługi serwerów VPS, u nas aktywacja online serwerów vps z ssd to już standard. Pozwól się zaskoczyć możliwościami i zaufaj sprawdzonej marce HitMe.pl

Dobre i szybkie serwery VPS

Wybierz to, co najlepsze!

Doceń moc, wydajność i możliwości.
Serwery VPS OpenVZ w HitMe.pl to pewny i dobry wybór.

Serwery VPS

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Serwery VPS – Serwer VPS Online | hitme.pl

Dedykowana konfiguracja serwera, profesjonalna migracja i łatwe zarządzanie hostingiem VPS

Wydajność i stabilność

Jesteśmy pewni jakości swoich serrwerów vps openvz dlatego nie ograniczamy ani nie blokujemy usług, portów na serwerach VPS. U nas możesz uruchomić i skonfigurować dowolną usługę, aplikację jak np. serwery gry minecraft, serwer głosowy, streaming video, serwer proxy, VPN, serwer pod WWW, hosting.

Wybór systemów i konfiguracji

Wraz z serwerem otrzymujesz przydział do panelu VPS gdzie można zarządzać serwerem VPS (start, stop, restart), zmiana revDNS. Zmienić automatycznie system serwera VPS na wiele popularnych dystrybucji jak: CentOS, Debian, Ubuntu, Scientific, Fedora. Dodatkowo oprócz czystych instalacji systemowych znajdziesz również gotowe rozwiązania i konfiguracje.

Prosta rozbudowa VPS

W każdy momencie można w prosty sposób powiększać lub zmniejszać zasoby serwera VPS OpenVZ. Sam decydujesz o potrzebnym pakiecie, a w przypadku konieczności użycia dużej mocy obliczeniowej, w przeciągu kilku kliknięć można automatycznie wykonać operację zmiany pakietu serwera VPS.

VPS bez limitu transferu

Wszystkie nasze serwery vps są bez limitu transferu! Nie musisz kontrolować, obawiać się zużycia czy też dodatkowych kosztów.

Pomoc techniczna 24/7

Zapewniamy obsługę techniczną 24/7 po to abyś mógł czuć się bezpiecznie i zawsze liczyć na naszą fachową pomoc gdy jej potrzebujesz.

Automatyczna aktywacja VPS!

Od 13 lat świadczymy usługi serwerów VPS, u nas aktywacja online serwerów vps openvz to już standard. Pozwól się zaskoczyć możliwościami i zaufaj sprawdzonej marce HitMe.pl

VPS Wirtualizacja OpenVZ

Serwery VPS na wirtualizacji OpenVZ przeznaczona dla osób, którym ciężko jest zdeklarować ile pamięci ram potrzebują lub gdy czasami potrzebują większej ilości i mocy serwera. Zaletą tej wirtualizacji jest wydajność dyskowa, która jest wydajniejszą niż w przypadku pełnej wirtualizacji a rozbudowa parametrów serwera vps odbywa się bez przerwy w działaniu usługi.

Zgodność z UODO

Każdy aspekt, nawet formalny, jest u nas spełniony. Dlatego nasze serwery spełniają wymogi bezpieczeństwa danych i możesz zawrzeć z nami umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych RODO. ZOBACZ

Potężna moc i najlepsza wydajność Serwerów VPS OpenVZ

 

Dbamy i rozwijamy naszą ofertę serwerów dlatego już teraz znajdziesz u nas wiele gotowych konfiguracje serwerów vps z systemami i konfiguracjami jak: osCommerce, punBB, phpBB, owncloud, punbb, mediawiki, twiki, gitlab, gallery, django, cakephp, MySQL, Railss, Redmine, TomCat, TomCat – Apache, Torrent Server, twiki, pełna konfiguracja serwera www z nginx, lighttpd, konfiguracje www z różnymi panelami hostingowymi. Wystarczy w panelu vps wybrać system z gotową konfiguracją by w przeciągu kilku minut móc już korzystać z serwera vps i powyższych usług i aplikacji. Dodatkowo prowadzimy i cały czas rozwijamy nasze wiki – bazę wiedzy z poradnikami dla naszych klientów.

Nie przepłacaj za marketing, postaw na jakość i doświadczeni, które przełoży się na działanie Twoich serwerów VPS i usług w dobrej cenie za serwer VPS!

  • macierz RAID10 CACHED-SSD
  • gwarantowane parametry serwera
  • bez limitu transferu czy ilości UU miesięcznie
  • tylko potężne procesory Intel Xeon E5
  • obsługa IPv6
  • własny adres IP
  • automatyczna aktywacja
  • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku
  • ponad 13 lat doświadczenia

Nie wiesz jaki pakiet VPS OpenVZ wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

Zalety, innowacyjność i właściwości oferty szybkich serwerów VPS OpenVZ w HitMe.pl

PANEL VPS

Wraz z aktywacją serwera VPS otrzymasz dane do panelu VPS, który pozwala na wykonywanie podstawowych operacji na serwerze VPS. W szczególności jest to wyłączenie, włączenie oraz restart serwera, reinstalacja systemu operacyjnego, dostęp do konsoli awaryjnej SSH, podgląd statystyk serwera czy personalizacja domeny odwrotnej dla adresów IP (tzw. reverse DNS).

O WIRTUALIZACJI

Wirtualizacja OpenVZ jest przeznaczona dla osób, którym ciężko jest zdeklarować ile pamięci RAM potrzebują lub czasami potrzebują większej ilości i mocy serwera. Wirtualizacja OpenVZ gwarantuje Państwu pamięć RAM gwarantowaną, dostępna zawsze do użycia oraz dodatkowo pamięć Burstable czyli pamięć ram niegwarantowaną, z której nie korzystają inny użytkownicy.

SKALOWALNOŚĆ VPS

W każdy momencie można w prosty sposób powiększać lub zmniejszać zasoby serwera VPS OpenVZ. Sam decydujesz o potrzebnym pakiecie, a w przypadku konieczności użycia dużej mocy obliczeniowej, w przeciągu kilku kliknięć można automatycznie wykonać operację zmiany pakietu serwera VPS.

SYSTEMY OPERACYJNE

Wraz z serwerem VPS z SSD otrzymujesz przydział do panelu vps gdzie można zarządzać serwerem VPS (start, stop, restart), zmiana revDNS. Zmienić automatycznie system serwera VPS na wiele popularnych dystrybucji jak: CentOS, Debian, Ubuntu, Scientific, Fedora. Dodatkowo oprócz czystych instalacji systemowych znajdziesz również gotowe rozwiązania i konfiguracje.

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu