Serwer z administracją

Dedykowany Hosting VPS

Uwolnij się od ograniczeń zwykłego hostingu WWW!
Hosting z administracją i indywidualną konfiguracją!

Innowacyjny Dedykowany Hosting w HitMe.pl
obrazek
PAKIETY VPS DO WYBORU

Hosting Dedykowany VPS

chmurka VPS-DA3

120 GB
TRANSFER: bez limitu
CPU: 3 vCPU
PAMIĘĆ RAM: 4 GB
DYSK: 120 GB

1x Dedykowany adres IP

Pełny backup tygodniowy

Pełna administracja

Panel DirectAdmin

Łatwa migracja

ŁĄCZE: 100Mbit/s
SSH: TAK
LOKALIZACJA: Polska
109.99 89.4 zł/m-c
netto brutto
1319.88 1073.1 ZŁ ROCZNIE

A przy płatności na rok z góry

TYLKO 1099.9 894.2 ZŁ ROCZNIE
chmurka VPS-DA4

180 GB
TRANSFER: bez limitu
CPU: 4 vCPU
PAMIĘĆ RAM: 5 GB
DYSK: 180 GB

1x Dedykowany adres IP

Pełny backup tygodniowy

Pełna administracja

Panel DirectAdmin

Łatwa migracja

ŁĄCZE: 100 Mbit/s
SSH: TAK
LOKALIZACJA: Polska
149.99 121.9 zł/m-c
netto brutto
1799.88 1463.3 ZŁ ROCZNIE

A przy płatności na rok z góry

TYLKO 1499.9 1219.4 ZŁ ROCZNIE
chmurka VPS-DA5

250 GB
TRANSFER: bez limitu
CPU: 6 vCPU
PAMIĘĆ RAM: 8 GB
DYSK: 250 GB

1x Dedykowany adres IP

Pełny backup tygodniowy

Pełna administracja

Panel DirectAdmin

Łatwa migracja

ŁĄCZE: 100 Mbit/s
SSH: TAK
LOKALIZACJA: Polska
199.99 162.6 zł/m-c
netto brutto
2399.88 1951.1 ZŁ ROCZNIE

A przy płatności na rok z góry

TYLKO 1999.9 1625.9 ZŁ ROCZNIE
chmurka VPS-DA6

500 GB
TRANSFER: bez limitu
CPU: 8 vCPU
PAMIĘĆ RAM: 16 GB
DYSK: 500 GB

1x Dedykowany adres IP

Pełny backup tygodniowy

Pełna administracja

Panel DirectAdmin

Łatwa migracja

ŁĄCZE: 100 Mbit/s
SSH: TAK
LOKALIZACJA: Polska
299.99 243.9 zł/m-c
netto brutto
3599.88 2926.7 ZŁ ROCZNIE

A przy płatności na rok z góry

TYLKO 2999.9 2438.9 ZŁ ROCZNIE
Więcej Mocy?

Potrzebujesz indywidualnej oferty hostingowej dopasowanej do Twoich potrzeb?

Wyświetlaj ceny
W każdym pakiecie:
Dostęp SSH
Profesjonalny Panel administracyjny VPS
Start, stop, reinstall z panelu VPS
Utrzymywanie DNS - serwery nazw
Automatyczna zmiana RevDNS
Konsola awaryjna w panelu
Gwarancja elastycznej rozbudowy
Gwarancja uptime: 99,9% w skali roku
WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

Dedykowany Hosting z pełną administracją w HitMe.pl

CO TO JEST?

VPS Hosting Dedykowany

Dedykowany Hosting to dedykowane Tobie, za każdym razem kiedy tylko tego potrzebujesz, gwarantowane parametry serwera z dedykowaną dla Ciebie konfiguracją. Zapewniamy konfigurację całego systemu i środowiska pod hosting (PHP, Bazy danych, DNS, serwer poczty i inne usługi wchodzące w skład dedykowanego hostingu). Dedykowany Hosting VPS to serwer VPS z naszą pełną administracją całej powłoki hostingowej, webowej. Zachowujesz prostotę obsługi z panelu graficznego DirectAdmin (tak jak na hostingu współdzielonym), jednak ze znacznie większymi możliwościami.

Zapewnimy Ci dedykowany hosting z możliwościami, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Możliwości jest naprawdę wiele, skonfigurujemy dla Ciebie kilka wersji PHP, MySQL, a nawet MariaDB, PerconeDB, Ruby on Rail, svn, git, Apache, nginx, LiteSpeed Enteprise, rozwiązania antyspamowe (nawet MagicSpam), antywirusowe. Zaawansowana konfiguracja serwera pocztowego sprawi, że z łatwością zaplanujesz i wyślesz newsletter do klientów, a Twoje maile zawsze będą docierały do odbiorców.

Oczywiście potężne parametry to nie wszytko. Tak jak odrzutowiec bez silników nie poleci szybko, tak też dedykowany hosting bez dedykowanej, specjalistycznej konfiguracji i wykorzystania wszystkiego, co najlepsze w hostingu, nie będzie wydajny.  Dlatego od ponad 13 lat realizujemy konfiguracje i administrację dla naszych klientów
Hosting dedykowany, zrodzony z pasji, przerodzonej z biegiem czasu w profesjonalizm. Od 13 lat, jako jedna z pierwszych firm w Polsce świadcząca usługi serwerów vps, mamy za sobą tysiące przeprowadzonych konfiguracji, godzin spędzonych na rozwoju naszych usług, aby prezentować naszym klientom to, co hosting ma najlepsze.

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce, sklepom, blogom, portalom. Mamy za sobą wiele realizacji i tysiące serwerów pod opieką. Postaw na wiedzę i profesjonalizm. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Nasza usługa dokładnie odzwierciedla znaczenie dedykowanego hostingu. To esencja doskonałości, tego, co najlepsze w Hostingu WWW. Hosting dedykowany to dedykowany serwer VPS z administracją całej powłoki systemowej i konfiguracją usług hostingowych wraz z najlepszym panelem DirectAdmin. Cała konfiguracja jest specjalnie rozwijana i dostosowywana dla Ciebie.

DEDYKOWANY HOSTING VPS

DEDYKOWANY HOSTING VPS

Dobrze skonfigurowana usługa Dedykowanego Hostingu niesie dla Ciebie i Twoich usług ogromny potencjał i niekończące się możliwości. Moc i wydajność, która nie jest limitowana czasowo, jak dzieje się to na zwykłym hostingu. Dedykowany hosting poprawi wydajność i możliwości Twojego bloga, portalu, forum, strony WWW. Dotrzesz do większej liczby odbiorców, klientów, dzięki możliwości obsługi większego ruchu, a dedykowany serwer pocztowy zapewni Ci lepszą ocenę i skuteczność wysyłki. Rewolucja jest blisko, nie czekaj, działaj!

Chcesz już przenieść swoje strony?

Zobacz jak łatwo przebiega ten proces.

Łatwa migracja

Dedykowany Hosting w HitMe.pl

Wysoka wydajność i stabilność

Limity transferu są całkowicie zniesione, serwer nie posiada limitów unikalnych odwiedzin, a wszelkie parametry serwera CPU, RAM, przestrzeń dyskowa są tylko do Twoje dyspozycji. Ograniczają Cię jedynie przydzielone zasoby do serwera VPS.

Dedykowana konfiguracja

Z nami możesz zajmować się swoimi sprawami, a my zadbamy o całą konfigurację Twojego serwera, dedykowanego hostingu. Zaproponujemy dedykowaną konfigurację pod Twoje potrzeby. Nie jest ważne, czy to sklep, blog, czy forum oraz jaki to CMS: Wordpress czy Prestashop. Zapewnimy Ci odpowiednią konfigurację i możliwości rozwoju.

Bez limitów i ograniczeń

Cały serwer i jego moc jest do Twojej dyspozycji, bez ograniczeń transferu, unikalnych wejść na stronę, domen, skrzynek email, stron www, baz mysql czy też limitów php. Nie zaskoczy Cię już niekompatybilność Twojego serwera ani limity, gdy potrzebujesz prawdziwej wydajności.

Własny serwer pocztowy i IP

Twój serwer posiada adres IP na wyłączność. Ma to wpływ na pozycję strony w wyszukiwarkach, ale też na wiarygodność wiadomości e-mail. Twoje e-maile nie będę więcej trafiały do spamu, a Ty sam będziesz mógł dbać o reputację swojej strony, nie będziesz zależny innych użytkowników.

Tysiące serwerów pod opieką

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Hosting Dedykowany VPS

To esencja doskonałości, tego – co najlepsze w Hostingu WWW, której nie spotkasz w żadnym innym miejscu.

Przykładowe opinie z WHT.pl

Bardzo dobra pomoc techniczna, szczególnie pomoc telefoniczna - podmiotowe traktowanie klienta, elastyczność, niezawodność, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Darmowa migracja stron. Polecam.
Szukaliśmy dla naszego sklepu internetowego, lepszego rozwiązania niż hosting współdzielony. Zdecydowaliśmy się na VPS SSD z administracją od hitme.pl i była to bardzo dobra decyzja. Serwer został skonfigurowany pod nasz system sklepowy a support zawsze błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam hitme.pl
Korzystam z usług hitme.pl i ponownie chcę podziękować Firmie za pomoc i wsparcie oraz rozwiązywanie problemów. Takiej szybkiej pomocy i wsparcia nie otrzymałem w żadnej inne firmie. Prowadzę strony od wielu lat i posiadałem setki kont hostingowych, nigdzie nie spotkałem się z tak dobrą obsługą jak w hitme.pl Teraz już mam spokojną głowę bo znalazłem Firmę godną polecenia hitme.pl Firma nie tylko dała nam profesjonalną obsługę, ale również ograniczyła spam. Po zmianie na hosting hitme.pl spam zniknął, coś niesamowitego, widać że Firma hitme.pl posiada dobre listy antyspamowe. Nie żałuję pieniędzy na ochronę swoich Klientów. Polecam gorąco!
HitMe.pl mógłby wyznaczać standard stabilności i niezawodności. Świetna firma, z bardzo dobrą i bogatą ofertą serwerów vps. Przez rok żadnej awarii, żadnych problemów i doskonały - naprawdę - doskonały support (posiadam jeden dedykowany windows i 2 vps). Zastanawiam się tylko skąd Ci ludzie biorą tyle energii skoro prawdopodobnie nie sypiają. Serdecznie Polecam.
·
·
·
·
·
·
·
·
Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Dedykowany Hosting VPS. Co to hosting dedykowany.

Dedykowana konfiguracja serwera, profesjonalna migracja i łatwe zarządzanie hostingiem VPS

Specjalna instalacja

Dajemy gwarancję, że otrzymujesz prawdziwy dedykowany hosting, ponieważ wszytko jest przygotowywane i konfigurowane specjalnie dla Ciebie. Każdy serwer posiada swoją wyjściową konfigurację, uwzględniającą najnowsze technologie i zabezpieczenia, a dodatkowo jest on zawsze optymalizowany pod Twoje potrzeby.

Migracja stron. Zrobimy to za Ciebie!

O tak! Zrobimy w pełni kompleksową migrację Twoich usług, stron, poczty do nas! Nasi administratorzy przeprowadzą kompleksową migrację, od początku do końca, w pełni za Ciebie. Dodatkowo, zrobią to w taki sposób, aby zminimalizować czas przerwy do zupełnego minimum. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie zrobić to tak, abyś nie zauważył żadnej przerwy!

Łatwe zarządzanie serwerem

Pomimo tak wielkich możliwości, jakie daje nasza usługa hostingu z pełną administracją, cały czas zachowujesz możliwości łatwej obsługi swojego serwera poprzez panel DirectAdmin. Tym sposobem możesz w prosty sposób zarządzać całą powłoką www, zarządzać pocztą, bazami danych, kontami ftp, wydzielać użytkowników wraz z dedykowanymi im parametrami przestrzeni czy transferu. Bardzo intuicyjny, a zarazem rozbudowany panel DirectAdmin do zarządzania hostingiem www w połączeniu z serwerem VPS z pełną naszą administracją, staje się idealnym rozwiązaniem hostingowym.

Niekończące się możliwości

Dedykowany hosting VPS z administracją zapewni Ci niekończące się możliwości technologicznej rozbudowy serwera, konfiguracji i ciągłego rozwoju wraz ze wzrostem Twoich potrzeb. Potrzebujesz szczególnych ustawień, modułów PHP, baz danych, nietypowych rozwiązań? Nic trudnego, nasz zespół przygotuje Twój dedykowany hosting www, VPS i będzie się nim opiekował przez cały okres ważności usługi.

Pozbądź się ograniczeń! Zwiększ wydajność, stabilność i możliwości Twojego hostingu VPS.

Rozwój w locie, bez przerwy

Planujesz kampanie marketingową, Twoje strony, sklep, forum mają większe potrzeby? A może wdrożyłeś nowe rozwiązania i potrzebujesz większej mocy? U nas to nie problem! W każdej chwili, bez przerwy w działaniu Twoich usług, możesz rozbudować serwer do wyższego pakietu czy też do ogromnych parametrów ponad ofertę: kilku TB przestrzeni dyskowej, 300GB pamięci ram czy też nawet 40wątków CPU! I to wszystko bez przerywania działania usługi!

Największa wydajność

Nasz hosting dedykowany uruchamiamy na najlepszym sprzęcie, dużych sprzętowych macierzach RAID10, dzięki czemu możemy zapewnić w większych pakietach możliwości i wydajność znacznie większą niż w przypadku podstawowych serwerów dedykowanych.

Zgodność z UODO

Każdy aspekt, nawet formalny, jest u nas spełniony. Dlatego nasze serwery spełniają wymogi bezpieczeństwa danych i możesz zawrzeć z nami umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych RODO.
ZOBACZ

Ceny Dedykowany Hosting VPS

PlanPojemnośćCena /rok
VPS-DA3120 GB1099.9 zł
VPS-DA4180 GB1499.9 zł
VPS-DA5250 GB1999.9 zł
VPS-DA6500 GB2999.9 zł

Wybierz najlepszy Dedykowany Hosting VPS w sieci

Dedykowany hosting VPS z administracją zapewni Ci niekończące się możliwości technologicznej rozbudowy serwera, konfiguracji i ciągłego rozwoju wraz ze wzrostem Twoich potrzeb. Potrzebujesz szczególnych ustawień, modułów PHP, baz danych, nietypowych rozwiązańNic trudnego, nasz zespół przygotuje Twój dedykowany hosting WWW, VPS i będzie się nim opiekował przez cały okres ważności usługi.

Przedstawiamy Ci esencję doskonałości, to, co najlepsze w Hostingu WWW, najbardziej rewolucyjne rozwiązanie hostingowe oraz wykorzystujące najlepsze rozwiązania technologiczne. Oto hosting VPS z DirectAdminem i pełną administracją pod strony www, sklepy, fora oraz wszelkie strony www. To idealnie skomponowana usługa, wykorzystywana i doceniana przez tysiące naszych klientów.

  • macierz RAID10 CACHED-SSD
  • dedykowana konfiguracja serwera
  • gwarantowane parametry serwera
  • 24/7 opieka administracyjna
  • bez limitu transferu czy ilości UU miesięcznie
  • tylko potężne procesory Intel Xeon E5
  • własny adres IP oraz serwer pocztowy
  • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku
  • ponad 13 lat doświadczenia

Nie wiesz jaki pakiet Dedykowanego Hostingu VPS wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

SKALOWANIE DEDYKOWANEGO HOSTINGU

W każdej chwili możesz poprzez panel billingowy przejść na wyższy pakiet, bez przerwy w działaniu Twojego serwera. Dodatkowo możesz w każdej chwili otrzymać od nas indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak, aby to był jemu dedykowany hosting.

Chcesz przenieść swoje strony WWW
z innego hostingu?

Martwisz się skomplikowanym procesem migracji danych i ustawień?
Odpowiadamy: Niepotrzebnie!

01

Utwórz zgłoszenie migracji w Panelu Klienta lub zapytaj BOK

strzałka
02

Uzgodnimy z Tobą czas i warunki kompleksowej migracji

biała strzałka
03

Ciesz się swoimi stronami na wydajnych serwerach w HitMe.pl

Jak wygląda proces łatwej migracji?

Dowiedz się w jaki sposób wykonujemy migrację z obecnego hostingu do HitMe.pl.

Dowiedz się

Panel DirectAdmin i baza wiedzy

Panel DirectAdmin do zarządzania

Wraz z usługą dajemy dostęp do panelu DirectAdmin, w którym można zarządzać powłoką www serwera, zarządzać pocztą, bazami danych, FTP, ale również wydzielać przestrzeń czy parametry dla końcowych użytkowników. Bardzo intuicyjny, a zarazem rozbudowany panel DirectAdmin do zarządzania powłoką www.

O panelu DirectAdmin

Baza wiedzy rozwijana dla Was

Często pytacie nas, jak wykonać jakąś operację, np. w panelu hostingowym. Wówczas tworzymy opis w naszej bazie wiedzy, w jaki sposób tego dokonać. To wszystko z myślą o Tobie, naszym kliencie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę i zoptymalizować Twój czas.

Przejdź do Wiki

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

Nasz blog

WAF - Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu