Google Gmail

Pakiet G-Suite

Nowoczesna poczta e-mail od Google – to rozwiązanie, które zapewnia dostarczalność e-mail oraz niezawodność. Bezkompromisowe rozwiązanie dla Twojej firmy.

banner Filtr wiadomości przychodzących MagicSpam

G-suite – poczta dla biznesu.

G-suite to zintegrowany pakiet niezbędnych narzędzi do pracy online w firmie . Bezpieczne, działające w chmurze aplikacje do współpracy i zwiększania produktywności, wykorzystujące technologię AI Google.

Zamów usługę już teraz i korzystaj z Gmaila, miejsca na Dysku Google, Kalendarza Google, dokumentów online, rozmów wideo w Hangouts i innych usług przez aplikacje mobilne czy desktop.

Pomożemy Ci wdrożyć G-Suite!

Zamów G-Suite już teraz

Skorzystaj z preferencyjnej oferty G-Suite w HitMe. Utwórz zgłoszenie w Panelu Klienta.

Zalety pakietu G-Suite

Skuteczna ochrona antySPAMowa

Nie dla SPAM-u. Mechanizmy G-mail udowodniają, że wykorzystują najlepsze na świecie mechanizmy antySPAMowe, które nie pozwalają aby SPAM choć trochę irytował Cię w codziennej pracy.

Gmail we własnej domenie

Zaufanie do Twojej marki. Możliwość konfiguracji skrzynek we własnej domenie. Adres w Twojej domenie firmowej nie zmieni się np. j.kowalski@twojafirma.pl 

Większa pojemność poczty

Irytuje Cię zapychana poczta? Z G-suite możesz mieć nawet do 1 TB miejsca na swoje konta pocztowe, a wszystko to w dedykowanej chmurze Google.

Prosta instalacja

Migracja poczty nigdy nie była tak prosta i możesz ją przeprowadzić za pomocą kilku kliknięć. Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy, nasz profesjonalny support jest do Twojej dyspozycji.

G-Suite profesjonalna poczta i aplikacje dla firmy

Zintegrowany pakiet bezpiecznych, działających w chmurze aplikacji do współpracy i zwiększania produktywności, wspieranych przez technologię AI Google.

Technologia
  • współpraca na bieżąco
  • brak SPAM-u
  • łatwe wdrożenie
Możliwości
  • automatyczny zapis
  • łatwe przeszukiwanie
  • udostępnianie kalendarza
Komunikacja
  • wszystkie pliki w chmurze
  • kontrola bezpieczeństwa
  • łatwość komunikacji

Podczas Alphabet’s Q4 2018 w czwartym kwartale 2018 r. Sundar Pichai ogłosił, że G Suite ma teraz 5 milionów aktywnych płatnych abonamentów i liczba ta ciągle rośnie.

Ponad 12 aplikacji znajduje się w pakiecie G-Suite: to m.in. GmailDysk Google, Spotkania Google, Kalendarz Google i Dokumenty Google.

Zamów G-suite dla Twojego serwera

Zadzwoń +48 530 630 021 lub utwórz zgłoszenie w BOK – doradzimy Ci.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed