Filtr poczty inbox

Wygraj ze SPAMem

SpamExperts Incoming Filter od teraz dla Ciebie

Dlaczego warto zaopatrzyć się w filtr wiadomości przychodzących od SpamExperts?

Filtr wiadomości przychodzących

JUŻ TERAZ! Dostępne w HITME także dla Ciebie

Skuteczna walka ze SPAMem

SpamExperts Incoming Filter

Ochrona przed SPAMem, wirusami, phisingiem i malware!

SpamExperts wykorzystuje własne inteligentne technologie samouczenia, tak aby wyeliminować SPAM przed dotarciem do Twojego serwera.

Natychmiastowe wykrycie nowych ogniska SPAMu i złośliwego oprogramowania

SpamExperts stosuje ciągłe ulepszenia w bezpiecznym gromadzeniu i analizie danych, natychmiastowo wykrywając nowe wzorce i identyfikując anomalie w sieci internet. Ta zgromadzona baza danych, niczym sztuczna inteligencja jest dzielona w czasie rzeczywistym ze wszystkimi naszymi klientami na całym świecie, zapewniając w porę ochronę przed nowymi zagrożeniami.

Zwiększona ciągłość usługi e-mail

Dodatkowa warstwa ochronna filtra przychodzącego, wykorzystywana do analizy ruchu poczty e-mail i infrastruktury serwera, zapewnia ciągłość procesu dostarczania poczty e-mail. Gdy docelowy serwer pocztowy jest nieosiągalny, system filtrowania SpamExperts kolejkuje przychodzące wiadomości e-mail, tak aby zapewnić dostarczalność Twoich wiadomości.

Włącz SpamExperts

Popraw efektywność wykorzystania zasobów i

oszczędź do 80% bieżących zasobów sprzętowych!

Dzięki naszej wysoce wydajnej ochronie, jakim jest filtr wiadomości przychodzących, analizujący Twoją pocztę e-mail, nie będziesz już musiał zajmować się ogromnymi ilościami przychodzącego spamu e-mailowego.

w pełni kontroluj przepływ e-maili

Zwiększ wydajność pracowników

Dzięki naszemu systemowi filtrowania poczty e-mail SaaS, stracony czas na zajmowanie się SPAMem jest zredukowany do absolutnego minimum, pozwalając wszystkim użytkownikom w pełni skoncentrować się na zadaniach biznesowych.

Korzyści używania filtra SpamExperts

Łatwość w użyciu

Dodanie domeny do docelowego serwera poczty i prosta zmiana w rekordach MX może być w pełni zautomatyzowana. To wszystko, co musisz zrobić!

Jakość filtra i wydajność

Niezrównana inteligencja wykrywania SPAMu jest bezpośrednim wynikiem przetwarzania milionów e-maili w każdej sekundzie każdego dnia. Nasze przychodzące filtry poczty e-mail mają wiodący w branży współczynnik filtrowania wynoszący prawie 100% przy prawie zerowych wynikach fałszywych alarmów.

Integracja i automatyzacja

SpamExperts oferuje gotowe dodatki, które w pełni integrują Filtr przychodzący z większymi panelami hostingowymi i innymi narzędziami do współpracy z pocztą e-mail (cPanel, Odin Service Automation, Plesk, DirectAdmin, ISPsystem i Open-Xchange).

Pełna obsługa i aktualizacje

Filtr przychodzący SpamExperts jest w pełni zarządzany, utrzymywany, monitorowany i aktualizowany przez nasz zespół oraz synchronizowany w czasie rzeczywistym z naszymi centralnymi bazami danych na całym świecie.

Obsługiwane serwery pocztowe

Rozwiązanie jest w pełni niezależne i obsługuje każdy serwer poczty kompatybilny z SMTP (filtr poczty Exchange, poczta Zimbra, filtr pocztowy Postfix, Exim, qmail, Lotus i inne).

Kwarantanna i raportowanie

Kompleksowe narzędzie do wyszukiwania logów z zaawansowanymi opcjami kwarantanny, aby sprawdzić status każdej wiadomości e-mail, która przeszła przez nasze systemy.

... ... ...
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

News: Rewolucja w ochronie

Jeszcze lepsza ochrona Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu