Szukaj w witrynie

RapidSSL Standard

RapidSSL Standard to standardowy płatny i szyfrowany certyfikat, który zapewni Ci bezpieczne połączenie między przeglądarką internetową użytkownika a Twoją stroną.

RapidSSL Standard oferuje symetryczne szyfrowanie 256-bitowe, które zapewnia solidne zabezpieczenie w przesyłaniu danych. RapidSSL Standard jest szeroko stosowany i spełnia podstawowe wymagania bezpieczeństwa dla wielu stron internetowych.

Certyfikat RapidSSL Standard opiera się na weryfikacji Twojej domeny i zwykle wybierany jest dla mniejszych projektów, gdzie uwierzytelnienie tożsamości firmy nie jest konieczne.

Wydanie w 5 minut
Gwarancja 10.000 USD

CERTYFIKAT

Certyfikat SSL rapidSSL
  • Weryfikacja domenowa
  • Darmowe ponowne wystawienie
  • Obsługa urządzeń mobilnych

59 zł/rok 48 zł/rok nettobrutto

Netto
Brutto
Zamów
  • Typ weryfikacji: Weryfikacja domenowa
  • Kompatybilność: 99%
  • Siła szyfrowania: 256-bit
  • Gwarancja finansowa: Tak
  • Ochrona prefiksu www: Tak
  • Wsparcie urządzeń mobilnych: Tak

Certyfikat RapidSSL

RapidSSL Standard jest wybierany dla stron internetowych, które wymagają podstawowego szyfrowania danych, takich jak blogi, małe sklepy internetowe czy strony firmowe. Wzmacnia pozycjonowanie i poprawia ocenę Google.

Jeśli jednak Twoja witryna ma bardziej zaawansowane wymagania, takie jak weryfikacja organizacji, rozszerzona weryfikacja lub obsługa wielu subdomen, może być konieczne rozważenie innych rodzajów certyfikatów. Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz certyfikat dla siebie.

certyfikat ssl

Szukasz innych certyfikatów?

Wybierz certyfikat dla siebie. Zobacz pełną ofertę certyfikatów SSL w HitMe.

RapidSSL Standard – podpowiedzi.

RapidSSL Standard jest weryfikowany tylko dla jednej domeny, co oznacza, że potwierdza jedynie autentyczność  tej domeny (np. twojadomena.pl). Weryfikowane jest to że certyfikat wystawiany jest dla właściciela domeny. Weryfikacja domenowa nie obejmuje weryfikacji organizacji czy rozszerzonej weryfikacji, które są dostępne w bardziej zaawansowanych certyfikatach.

RapidSSL Standard jest szeroko akceptowany przez popularne przeglądarki internetowe, co oznacza, że użytkownicy nie powinni napotykać problemów podczas korzystania z witryny zabezpieczonej tym certyfikatem zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach PC.

RapidSSL to renomowany wystawca certyfikatów, który działa na rynku od wielu lat. RapidSSL jest niezależną spółką zależną firmy DigiCert (dawniej Symantec).

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed