Usługa

Serwery VPS XEN

Postaw na niezależność i wydajność wirtualizacji XEN

Pełna wirtualizacja i możliwości.

PAKIETY VPS DO WYBORU

Serwery VPS XEN

Wykorzystaj możliwości serwerów VPS z Wirtualizacją XEN do realizacji Twoich projektów!

Wyświetlaj ceny
WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE!

Doceń możliwości naszych serwerów VPS XEN w HitMe.pl

Co to jest?

Serwer VPS XEN HVM

Wirtualizacja XEN jest jedną z wydajniejszych wirtualizacji. Wszelkie parametry w momencie tworzenia serwera VPS są rezerwowane, co oznacza stuprocentową gwarancję parametrów serwera VPS XEN. Wirtualizacja ta pozwala w pełni zarządzać siecią za pomocą iptables (bardzo przydatne podczas konfiguracji serwerów proxy czy też VPN).

VPS XEN

WIRTUALIZACJA XEN

Serwer VPS XEN ma swój kernel ładowany bezpośrednio z dysku serwera VPS, dzięki czemu można aktualizować i zarządzać wersją jądra oraz modułami adekwatnie do potrzeb.

Nie przepłacaj za marketing, postaw na jakość i doświadczenie, które przełoży się na działanie Twoich serwerów VPS i usług w dobrej cenie za serwer VPS!

Chcesz przenieść swoje strony?

Zobacz jak przebiega ten proces.

Łatwa migracja

POTWORNA MOC I WYDAJNOŚĆ

Jak serwer dedykowany

Pełna wirtualizacja to odzwierciedlenie serwera dedykowanego i jego możliwości jednak jeszcze bardziej rozbudowane o możliwości skalowania parametrów w górę.

Szerokie zastosowanie

Jesteśmy pewni jakości swoich usług VPS dlatego nie ograniczamy ani nie blokujemy usług na serwerach VPS. U nas możesz postawić dowolną usługę jak np. serwery gry minecraft, serwer głosowy, streaming video, serwer proxy, czy też VPN.

Adresacja protokół IPv6

Doskonale wiemy jak ważne przy prowadzeniu biznesu jest nadążanie za technologiami, dlatego nasze serwery VPS już od dawna otrzymują adresy IPv6 a na życzenie całą podsieć IPv6 /64. Dzięki takim możliwością zawsze będziesz na czasie i gotowy do świadczenia usług, stron www po IPv6

Indywidualna oferta dla Ciebie

Nasze serwery VPS wyróżniają się dobrą ceną, a korzystając z opłat cyklicznych za dłuższy okres, tym tańszy staje się Twój serwer. Dodatkowo zawsze w każdej chwili możesz dokupić tylko określone parametry serwera.

Wirtualizacja XEN - większe możliwości.

Tysiące serwerów pod opieką

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 20 tys. klientów!

Serwery VPS

Od ponad 12lat tworzymy jako jedni z nielicznych tak bogatą ofertę serwerów VPS w Polsce

Przykładowe opinie z WHT.pl

Bardzo dobra pomoc techniczna, szczególnie pomoc telefoniczna - podmiotowe traktowanie klienta, elastyczność, niezawodność, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Darmowa migracja stron. Polecam.
Szybka i fachowa pomoc. Oferta idealnie spełniająca moje wymagania.
Współpracuje z Hitme od 2013 roku i w 100% mogę ich polecić jako rzetelnego i fachowego dostawcę usług internetowych.
Od prawie 4 lat posiadam w HitMe VPS w trybie pełnej wirtualizacji, co już samo w sobie jest rzadko oferowaną usługą, a już bardzo rzadko dla małych klientów. Choć trudności i problemy się zdarzają, to nie ma co nad nimi płakać, bo cena jest po prostu masakrycznie niska. W dodatku ostatnio poprosiłem o trochę więcej RAMu, a za śmieszne pieniądze dostałem dużo więcej RAMu, rdzeni, przestrzeni dyskowej i transferu. Totalny opad szczęki. Polecam.
·
·
·
·
·
·
·
·
Wybierz to, co najlepsze!

Doceń możliwości naszych serwerów VPS XEN w HitMe.pl

VPS z Wirtualizacją XEN

XEN jest polecany do zastosowań profesjonalnych, tam gdzie standardowe rozwiązania, takie jak OpenVZ, nie sprawdzają się. Szczególnie jest to np. potrzeba kompilacji własnych modułów jądra w systemie pod nietypową aplikację jak serwer VPN.

  • macierz RAID10
  • gwarantowane parametry serwera
  • własny adres IP
  • automatyczna aktywacja
  • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku
  • ponad 9 lat doświadczenia

Nie wiesz jaki pakiet VPS XEN wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Serwery VPS XEN. Pełna wirtualizacja VPS XEN, auto aktywacja w Polsce

Serwer z Wirtualizacją XEN

PANEL VPS

Wraz z aktywacją serwera VPS otrzymasz dane do panelu VPS, który pozwala na wykonywanie podstawowych operacji na serwerze VPS. W szczególności jest to wyłączenie, włączenie oraz restart serwera, reinstalacja systemu operacyjnego, dostęp do konsoli awaryjnej SSH, podgląd statystyk serwera czy personalizacja domeny odwrotnej dla adresów IP (tzw. reverse DNS).

SKALOWALNOŚĆ VPS

W każdy momencie można w prosty sposób powiększać lub zmniejszać zasoby serwera VPS OpenVZ. Sam decydujesz o potrzebnym pakiecie, a w przypadku konieczności użycia dużej mocy obliczeniowej, w przeciągu kilku kliknięć można automatycznie wykonać operację zmiany pakietu serwera VPS.

SYSTEMY OPERACYJNE

Wraz z serwerem VPS z SSD otrzymujesz przydział do panelu VPS gdzie można zarządzać serwerem VPS (start, stop, restart), zmiana revDNS. Zmienić automatycznie system serwera VPS na wiele popularnych dystrybucji jak: CentOS, Debian, Ubuntu, Scientific, Fedora. Dodatkowo oprócz czystych instalacji systemowych znajdziesz również gotowe rozwiązania i konfiguracje.

onappmagicspamlitespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

News: Rewolucja w ochronie

Jeszcze lepsza ochrona Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu