Serwery VPS oferta i atutySerwery VPSssl certyfikat

Atuty i oferta serwerów VPS w HitMe.pl

Serwery vps, poznaj pełna ofertę serwerów vps oraz atuty z posiadania serwera vps w HitMe.pl
Dobrej, stabilnej marce oferującej hosting serwerów vps od 8lat


Przejdź do poradnika

Nie wiesz jaki VPS wybrać?

Sprawdź nasz poradnik, który rozwieje Twoje wątpliwości.


Serwery VPS OpenVZ

Szybkie, stabilne serwery vps oparte o wirtualizację OpenVZ. Najekonomiczniejsza wirtualizacja zapewniająca dobre ceny z wysokimi parametrami serwera vps i jego rozwojem w trybie online.

OFERTA

Serwery VPS XEN

Pełna wirtualizacja XEN i największe odzwierciedlanie możliwości serwera dedykowanego dzięki pełnej możliwości ingerencji w jądro systemu. Dzięki czemu może zostać wykorzystany do wszelkich zadań i usług sieciowych oraz zapewnia Ci największą indywidualność przy konfiguracji każdego elementu systemu.

OFERTA

Serwery VPS z Windows

Serwery VPS z systemem Server Windows 2008 lub 2012, do realizowania swoich zadań w sieci dzięki dostępności 24/7 i pełnej administracji poprzez zdalny pulpit daje Ci nieskończenie wiele możliwości i zastosowań.

OFERTA

Serwery VPS XEN HVM

Jedyna wirtualizacja dająca możliwości instalacji systemu z iso przez klienta. Dzięki tej wirtualizacji możesz zainstalować swój system na serwerze vps np. FreeBSD, Windows, RedHat, poprzez zdalny pulpit (KVM).

OFERTA

Serwery VPS SSD

Kiedy liczy się dla Ciebie szybkość i potrzebujesz najsilniejszych serwerów vps, które wykorzystują rozwiązania dyskowe SSD. Zapewniające największą wydajność i/o dla Twoich usług.

OFERTA

Dedykowany Hosting VPS

Dedykowany Hosting VPS to tak naprawdę serwer vps z gwarantowanymi zasobami oraz pełną administracją. Usługa hostingu dedykowanego pod dużej strony, aplikacje webowe i wszelkie duże rozwiązania www, którym nie wystarcza zwykł hosting.

OFERTA

Atuty serwerów VPS

Zapewniamy profesjonalny, szybki i niezawodny hosting dedykowany vps dla Twoich stron i usług w sieci!

Doświadczenie i jakość VPS

Od ponad 8lat oferujemy serwery vps w Polsce stawiając przede wszystkim na jakość i stabilność usług, dlatego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania serwerowe najlepszych producentów w Polskiej lokalizacji.

Bez haczyków

Sam decydujesz o wymaganym pakiecie i czasie najmu serwera vps, w każdej chwili może powiększyć lub zmniejszyć serwer i jego parametry. Minimalny czas wynajmu serwera to tylko 1miesiąc. Nie stosujemy kruczków marketingowych.

Gwarantowane zasoby

Nasze serwery vps dają gwarancję zasobów serwera (dysk, ram, procesor), przydzielonych do użytku klienta w każdej chwili bez ograniczeń czasowych!

Wysoka dostępność serwerów

Cała infrastruktura HitMe.pl jest zbudowana na urządzeniach o najwyższej wydajności takich marek jak: HP, DELL, CISCO, 3COM, JUNIPER. Cała architektura sieciowa i sprzętowa jest zbudowana w taki sposób, że w przypadku awarii dowolnego jej elementu odbywa się przełączenie automatyczne dzięki pełnej redundancji. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą realną dostępność usług.

Pełna kontrola i dostęp

Masz pełna kontrolę nad swoją usługą oraz pomoc techniczną 24/7/365 na wyciągnięcie ręki. Wszystkie serwery vps w HitMe.pl posiadają pełen dostęp administracyjny z postaci konsoli SSH, a w systemach Windows za pośrednictwem protokołu Remote Desktop Protocol (Zdalny pulpit) do nieograniczonego konta administratora.

Profesjonalna obsługa

Na każdym etapie kontaktu z nami spotkasz tylko i wyłącznie specjalistów w swoje dziedzinie, dzięki czemu oszczędzacz czas i uzyskujesz kontakt z odpowiednimi osobami już od samego początku kontaktu.