Najlepsze parametry

Serwer pod sklep PrestaShop

Specjalnie przygotowana oferta pod wymagania i bezpieczeństwo e-commerce PrestaShop.


Bezpieczny i szybki PrestaShop to udane transakcje i powracający klienci.

obrazek
Cennik

Hosting dla PrestaShop

Szybko i bezpiecznie działający sklep to udane zakupy
i powracający klienci!

Wyświetlaj ceny
W każdym pakiecie:
Panel DirectAdmin PL
Darmowy Certyfikat SSL
Kopia zapasowa (backup)
Gwarancja uptime: 99,9% w skali roku
Najlepsza jakość dla e-commerce

Pełna możliwości oferta skrojona specjalnie
dla Twojego e-commerce!

Serwer dla Prestashop to zoptymalizowany i skoncentrowany na wydajności serwer dla e-commerce, który oferuje skalowalną i bogatą w funkcje platformę dla Twojego sklepu on-line. Dzięki czemu możesz skupić się tylko na sprzedaży.

Serwer e-commerce

Szybki serwer pod PrestaShop

Świat pędzi i nikt nie lubi czekać. Kiedy klient chce dokonać zakupu towaru, chce podjąć dobrą decyzję – wymaga wszystkich informacji i wymaga ich od razu. Chce podjąć słuszną decyzje, być może porównuje oferty. Jeśli Twój sklep nie działa dość szybko – klient po prostu uzna że tu to nie działa i wybierze inny sklep. Tym bardziej że wie, iż to nie jego połączenie internetowe stanowi problem, gdyż przed chwilą oglądał filmik na YouTube w 4K.

Więc skoro nie można załadować prostej witryny, oferty, koszyka
– to nawet strach przechodzić proces płatności.

e-commerce

Zadowolenie klienta
to sukces w e-commerce.

Długie czasy ładowania nie zadowolą klientów, którzy właśnie są na etapie podejmowania decyzji o zakupie.

Każda sekunda opóźnienia
obniża zadowolenie klienta o 16%!

I każdy właściciel sklepu wie, iż powinieneś zadowolić swoich klientów.

Chcesz przenieść swoje strony?

Zobacz jak przebiega ten proces.

Łatwa migracja

Szybki i bezpieczny sklep on-line

Potworna moc
i wydajność VPS

Wykorzystujemy tylko najlepsze markowe serwery DELL, HP wyposażone w procesory Intel Xeon, pamięci do pracy 24/7 z korekcją błędów w połączeniu z naszym 12-letnim doświadczeniem gwarantuje Ci najlepsze możliwości i wydajność serwera VPS KVM z SSD.

Dyski SSD RAID10

Sercem naszej oferty są profesjonalne dyski SSD do pracy 24/7 pracujące w sprzętowym RAID10 zapewniają Ci najwyższą wydajność i bezpieczeństwo danych. Niższe czasy dostępu, największa wydajność zapisu i odczytu (I/O).

Dedykowana konfiguracja

Z nami możesz zajmować się samą sprzedażą, a my zadbamy o całą konfigurację Twojego serwera pod PrestaShop. Zapewnimy Ci odpowiednią konfigurację i możliwości rozwoju.

Kopia zapasowa
w cenie

Nie trać miejsca na swoim dysku. W cenie szybkie i wydajne kopie przyrostowe z okresu 7 lub 14 dni. Oszczędzasz miejsce i moc serwera!

Szybkość sklepu ma znaczenie!

Najpopularniejszy Sklep on-line

80% klientów e-commerce twierdzi że wolno działający sklep jest bardziej frustrujący od wyłączonego!

Najszybszy Hosting pod PrestaShop

47% klientów e-commerce oczekuje że sklep załaduje się w ciągu 2 sekund!

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Serwer pod sklep PrestaShop

Specjalna konfiguracja pod sklep PrestaShop

Migracja sklepu.

Zrobimy to za Ciebie!

O tak! Zrobimy w pełni kompleksową migrację Twojego sklepu, poczty do nas! Nasi administratorzy przeprowadzą kompleksową migrację, od początku do końca, w pełni za Ciebie. Dodatkowo, zrobią to w taki sposób, aby zminimalizować czas przerwy do zupełnego minimum. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie zrobić to tak, abyś nie zauważył żadnej przerwy!

Pomoc techniczna 24/7

Nie jesteś sam

Zapewniamy obsługę techniczną 24/7 po to abyś mógł czuć się bezpiecznie i zawsze liczyć na naszą fachową pomoc gdy jej potrzebujesz.

Polska lokalizacja

Dla SEO

Od zawsze nasze serwery VPS zlokalizowane są w Polsce, w centrum danych ARTNET. Wykorzystujemy łącza najlepszych Polskich oraz zagranicznych operatorów, dodatkowo zachowując dostępy do punktów wymiany ruchu dlatego możesz liczyć na stabilne i bardzo dobre połączenia z niskim czasami dostępu do serwera VPS.

Szybki PrestaShop
to wzrost sprzedaży

Nie pozwól sobie na wolno działający Prestashop.

Surfowanie po sklepie e-commerce ma być przyjemnością.

Zadbaj o dobry hosting pod e-commerce!

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Wiemy jak wiele kosztów wiąże się z rozpoczęciem sprzedaży. Jak ważna jest tu fleksyjność aby móc odpowiednia zbalansować środki tak by rozpocząć sprzedaż. Jeśli Twój start-up e-commerce rozpoczyna działalność i na chwilę obecną nie spodziewasz się tysiąca produktów w asortymencie ani dziesiątek tysięcy odwiedzin dziennie – polecamy PLAN X.

Gdy Twój sklep zacznie generować większy ruch, większą sprzedaż – a co za tym idzie będzie wymagał jeszcze więcej mocy serwera – wtedy możesz zmigrować na wyższy plan.

Oczywiście. Jeśli odczujesz że Twój sklep potrzebuje jeszcze więcej mocy i autonomii – w każdej chwili możesz przejść na wyższy PLAN.

Oczywiście. Jeśli opłacisz usługę na rok z góry i przenosisz się od obecnego dostawcy usług hostingowych, przed wykupieniem abonamentu zgłoś Zlecenie migracji w Biurze Obsługi Klienta. Utwórz zgłoszenie i opisz sytuację. Migrację wykonamy za Ciebie GRATIS. Nie musisz się niczym martwić.

Hosting PrestaShop

[do edycji]

Hosting PrestaShop to usługa hostingowa przygotowana pod wymagania e-commerce. W zależności od wybranego planu, opiera się na rdzeniu elastycznym bądź rdzeniu KVM VPS.

Korzystając z planu elastycznego, wybierasz potrzebne zasoby, takie jak procesor, pamięć , przestrzeń dyskową, transfer.

  • Panel sterowania DirectAdmin
  • Nieograniczone konta e-mail, konta FTP, subdomeny i przepustowość
  • SLA dostępności 99,9% w skali roku
  • Wiele wersji PHP
  • własny adres IP
  • Automatyczny instalator skryptów.
  • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku

Nie wiesz który pakiet wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

Zalety, innowacyjność i właściwości oferty szybkich serwerów KVM z SSD w HitMe.pl

O WIRTUALIZACJI

Maszyna wirtualna oparta na jądrze (KVM) to infrastruktura wirtualizacyjna zbudowana dla systemu operacyjnego Linux i zaprojektowana do pracy na architekturze procesorów opartych na architekturze x86. KVM został opracowany przez Red Hat Corporation w celu zapewnienia rozwiązania i usług wirtualizacji na platformie systemu operacyjnego Linux.

SKALOWALNOŚĆ VPS

W każdy momencie można w prosty sposób powiększać lub zmniejszać zasoby serwera VPS KVM. Sam decydujesz o potrzebnym pakiecie, a w przypadku konieczności użycia dużej mocy obliczeniowej, w przeciągu kilku kliknięć można automatycznie wykonać operację zmiany pakietu serwera VPS.

SYSTEMY OPERACYJNE

Wraz z serwerem VPS KVM z SSD otrzymujesz przydział do panelu vps gdzie można zarządzać serwerem VPS (start, stop, restart), zmiana revDNS. Zmienić automatycznie system serwera VPS na wiele popularnych dystrybucji jak: CentOS, Debian, Ubuntu, Scientific, Fedora. Dodatkowo oprócz czystych instalacji systemowych znajdziesz również gotowe rozwiązania i konfiguracje.

onappmagicspamlitespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

Jeszcze lepsza ochrona.

Mamy jeszcze lepszą ochronę Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu