Szukaj w witrynie
Certyfikaty Domenowe

Sectigo, Comodo SSL

Oferujemy Certyfikaty Domenowe SSL od polskiego dostawcy. Pozytywna weryfikacja i instalacja w 5min. Tanie SSL od Sectigo, Comodo. Pamiętaj! Bez certyfikatu SSL komunikacja jest zawsze podatna na przechwycenie!

banner certyfikaty SSL

Certyfikaty Domenowe SSL Sectigo i Comodo

Netto
Brutto
Positive SSL
sectigo certyfikaty SSL

29 zł/rok 23.6 zł/rok nettobrutto

  • Weryfikacja domenowa
  • Ekspresowe wydanie SSL w 5 min.
  • Darmowe ponowne wystawienie
  • Gwarancja 50 000 USD
  • Obsługa urządzeń mobilnych
Standard
sectigo certyfikaty SSL

59 zł/rok 48 zł/rok nettobrutto

  • Weryfikacja domenowa
  • Ekspresowe wydanie SSL w 5 min.
  • Darmowe ponowne wystawienie
  • Gwarancja 10 000 USD
  • Obsługa urządzeń mobilnych
Essential SSL Wildcard
sectigo certyfikaty SSL

439 zł/rok 356.9 zł/rok nettobrutto

  • Ochrona adresu i subdomen
  • Weryfikacja domenowa
  • Ekspresowe wydanie w 5 min.
  • Gwarancja 50 000 USD
  • Obsługa urządzeń mobilnych

Dlaczego warto posiadać certyfikat?

Zbierasz dane osobowe?

Jeśli Twoja witryna, blog, aplikacja, formularz zbiera Dane Osobowe – warto, aby przesyłanie tychże danych pomiędzy przeglądarką a serwerem odbywało się w sposób szyfrowany i bezpieczny.

Wyżej w rankingu!

Najłatwiejsza rzecz, jaką możesz zrobić aby poprawić wyniki wyszukiwania to zainstalować certyfikat SSL w swojej witrynie. Niezależnie od tego, czy zawierają dane osobowe, czy też nie.

Budowanie zaufania.

Posiadanie certyfikatu SSL, kłódka widoczna w pasku adresu – buduje zaufanie Twoich Klientów do marki. Obrazuje staranność i bezpieczeństwo. Użytkownicy czy też klienci mniej obawiają się podawania jakichkolwiek danych na stronie.

Certyfikat SSL a pozycjonowanie?

Posiadanie certyfikatu SSL polepsza pozycjonowanie naszej strony w rankingu wyszukiwarki. Google stwierdził swego czasu, iż posiadanie certyfikatu SSL jest de facto – najłatwiejszą rzeczą, jaką właściciele witryn mogą zrobić, aby poprawić ranking SEO.

Certyfikat SSL – co to jest?

Certyfikat SSL jest protokołem sieciowym zabezpieczającym dane pozostawiane w sieci przez użytkowników — ich odszyfrowanie przez osoby niepowołane jest niemożliwe. Strony internetowe zawierające SSL chronią informacje, takie jak między innymi: hasło, dane bankowe lub e-mail. Obowiązkowo powinien on znajdować się w sklepach internetowych, które kładą szczególny nacisk na poufność oraz ochronę swoich klientów.

Certyfikat SSL – działanie.

Certyfikaty SSL to protokoły zabezpieczające dane klientów. Ich działanie pozwala na zapewnienie najwyższego stopnia ochrony informacji pozostawionych przez klientów. Opiera się ono na szyfrowaniu oraz uwierzytelnianiu. Działanie certyfikatów SSL nie tylko zwiększa poziom bezpieczeństwa, ale także poprawia wizerunek marki i wpływa korzystnie na pozycjonowanie. Zamów certyfikat aby zaszyfrować komunikację witryny z klientami.

Wygeneruj kod CSR

Skorzystaj z naszego narzędzia i wygodnie wygeneruj klucz prywatny oraz kod CSR potrzebny w zamówieniu certyfikatu SSL.

To może Ci się przydać...

Certyfikat SSL – pytania

Certyfikaty SSL od firmy Sectigo zapewniają skuteczną ochronę witryn we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Konkurencyjne cenowo rozwiązanie, które może być dostępne w wersji Wildcard i zapewniać ochronę wielu subdomenom. Sectigo z Wildcard jest w stanie ochronić nawet 210 adresów.

Sectigo to nowa nazwa dawnych certyfikatów Comodo SSL. Firma ta została kupiona w 2017r., a chcąc rozszerzać dalej własną ofertę z zakresu rozwiązań bezpieczeństwa — zmieniła markę na Sectigo.

Posiadanie certyfikatu Sectigo (dawniej Comodo) o wysokim stopniu ochrony daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu będą odwiedzać Twoją stronę internetową zdecydowanie częściej. Obecność SSL Sectigo pozwala także na lepsze pozycjonowanie się w wyszukiwarce, a co najważniejsze — nie dopuszcza do wycieku Twoich wrażliwych danych, które pozostawiasz w formularzach.

Mówiąc krótko, przykładowy certyfikat o nazwie Comodo EV SSL stał się Sectigo EV SSL, Comodo SSL Wildcard to teraz Sectigo SSL Wildcard. Zmiana dotyczy jedynie nazwy i loga marki. Jakość i dostępność tych tanich certyfikatów SSL pozostaje niezmienna od lat.

Rodzaje certyfikatu SSL to: DV (Domain Validation), OV (Organization Validation), EV (Extended Validation).

  • DV przeznaczony jest dla mniejszych sklepów internetowych 
  • OV zapewnia wyższy poziom zabezpieczeń i sprawdza się w serwisach, gdzie niezbędne jest podanie większej ilości wrażliwych danych 
  • EV chronią najczęściej serwisy związane z branżą finansową, zapewniają uwierzytelnienie domeny i jej właściciela

  1. Użytkownik otwiera wybraną witrynę, a przeglądarka łączy się z serwerem w celu weryfikacji. 
  2. Serwer wysyła kopię protokołu SSL, która zawiera między innymi klucz publiczny. 
  3. Następuje autoryzacja certyfikatu SSL — odbywa się ona dzięki weryfikacji jego źródła oraz sprawdzeniu daty wygaśnięcia. Po wszystkim przy pomocy klucza publicznego odsyłany jest symetryczny klucz sesji. 
  4. Po otrzymaniu klucza zadaniem serwera jest jego odszyfrowanie i rozpoczęcie sesji szyfrowanej. Od tego momentu użytkownicy mogą pozostawić swoje wrażliwe dane w witrynie, bez obaw o przechwycenie je przez hakerów. 

Kłódka znajdująca się po lewej stronie w pasku adresu oznacza obecność certyfikatu SSL

Certyfikat SSL pozwala na szyfrowanie danych pozostawionych przez użytkowników, dzięki czemu nie mogą zostać przejęte przez hakerów. Dodatkowo stanowi potwierdzenie danych właściciela strony. Element obowiązkowy w przypadku wszystkich sklepów internetowych oraz stron internetowych banków, w których podaje się wrażliwe informacje. 

Oprócz kłódki w pasku adresu odnajdziesz także https:// – oznacza szyfrowanie witryny zabezpieczonej certyfikatem. Te dwa elementy dają Ci pełne potwierdzenie, że korzystanie z danej strony internetowej nie doprowadzi do wycieku danych. Nie ryzykuj i wpisuj swoje dane personalne jedynie w formularze znajdujące się w zabezpieczonych witrynach. 

Kolor kłódki informuje użytkowników o poziomie zabezpieczenia. Zielona kłódka to znak, że certyfikat jest ważny, a połączenie będzie w pełni bezpieczne. Kolor żółty świadczy o braku udostępnienia certyfikatu przeglądarce. Natomiast czerwień jest sygnałem ostrzegawczym — nie zostawiaj swoich danych w witrynie z czerwoną kłódką!  

Certyfikat Wildcard zabezpiecza domeny oraz subdomeny. Wykupując taki certyfikat SSL, możesz zabezpieczać dosłownie nielimitowaną ilość subdomen w Twojej domenie głównej. Posiadając tylko zwykły certyfikat, jesteś w stanie zabezpieczyć tylko jedną domenę główną. 

Co jeszcze możesz zyskać? Decydując się na certyfikat Wildcard zabezpieczysz swój oddzielny blog, panel klienta, sklep czy dostęp do aplikacji.  Unikasz zakupu kilku certyfikatów SSL dla konkretnych sub-domen np. oddzielny certyfikat dla blog.mojadomena.pl, sklep.mojadomena.pl i oddzielny dla app.mojadomena.pl itd.

Dodatkowo nie musisz pamiętać, by wszystkie na czas odnawiać. Wybierz wygodne zarządzanie i optymalizację kosztów dzięki certyfikatowi Wildcard!

Przygotowaliśmy specjalny poradnik. Zobacz krok po kroku w jaki sposób zamówić certyfikat SSL:

Instalacja certyfikatu SSL na serwerze z DirectAdmin. | Wiki HitMe.pl

Zerknij na nasz poradnik, w którym opisujemy jak zdobyć kod CSR:

Jak wygenerować kod CSR do zamówienia certyfikatu SSL? | Wiki HitMe.pl

Jeśli witryna została zabezpieczona, po lewej stronie paska adresu dostrzeżesz kłódkę oraz oznaczenie https://

Nie wiesz jaki Certyfikat SSL wybrać?

Zapytaj tworząc zgłoszenie w Panelu Klienta, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed