KARIERA W HITME

Specjalista d/s SEO

Cała Polska

Data aktualizacji: 9 sierpnia 2021

Firma HitMe zatrudni specjalistę ds. SEO z doświadczeniem. Jesteśmy wieloletnią firmą oferującą usługi hostingowe, ceniącą wysoką jakość oraz stabilność. Poniżej zamieszczamy wymagania dot. umiejętności kandydatów na to stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analityki SEO.
  • Automatyzacja zadań w oparciu o dostępne narzędzia.
  • Strategia oraz optymalizacja SEO serwisu.
  • Monitorowanie oraz bieżące raportowanie skuteczności działań pozycjonujących.
  • Umiejętność określenia kierunku podjętych działań pozycjonujących i ich wyraźny cel.
  • Współpraca z resztą zespołu w tym zakresie.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w działaniach pozycjonujących, branża niezależna.
  • Ekspercka wiedza oraz znajomość technik w obszarze pozycjonowania.
  • Udokumentowane działania SEO w historii wraz z rezultatami.
  • Umiejętność łączenia danych z różnych źródeł (PPC) dla ulepszenia działań pozycjonujących.
  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Search Console.
  • Dostateczna wiedza na temat architektury i elementów HTML/CSS/JS.
  • Poprawna organizacja pracy i motywacja do realizacji długoterminowych celów.
  • Znajomość narzędzi zewnętrznych z branży SEO (SemStorm etc).

Co oferujemy:

  • Pewne stanowisko pracy w firmie dostępnej na rynku od lat w oparciu o umowę B2B, pełny etat.
  • Pracę opartą o jasno określone cele.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie zależne od zaangażowania.
  • Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy.

CV oraz wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres rekrutacja@hitme.pl

WAŻNE! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), prowadzonych przez HITME.pl ul. Franciszka Mamuszki 17A, 80-178 Gdańsk

Administracja systemami, usługami WWW to dla Ciebie przyjemność i pasja?

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności.

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila na adres rekrutacja@hitme.pl

onapp magicspam litespeed
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

Nasz blog