Usługa

DEDYKOWANY SERWER Z ADMINISTRACJĄ

Uwolnij się od jakichkolwiek ograniczeń! Serwer dedykowany z administracją!

INNOWACYJNY SERWER DEDYKOWANY W HITME.PL

...

Hosting dedykowany PRO

...

DH1

376 305,69 zł/m-c
lub 3760 3056,91 ROCZNIE
 • CPU Intel Xeon E3-1231v3 8 x 3.4GHz
 • Dysk HDD: 2 x 500GB, lub SSD: 2 x 120 GB
 • Łącze 200Mbit/s
 • Administracja: Admin Start
 • RAM 16GB
 • Transfer 5TB/m-c
 • Pełny backup, co 24godz.
...

DH2

409 332,52 zł/m-c
lub 4090 3325,2 ROCZNIE
 • CPU Intel Xeon E3-1231v3 8 x 3.4GHz
 • Dysk HDD: 2 x 1TB, lub SSD: 2 x 250 GB
 • Łącze 200Mbit/s
 • Administracja: Admin Start
 • RAM 16GB
 • Transfer 5TB/m-c
 • Pełny backup, co 24godz.
...

DH3

459 373,17 zł/m-c
lub 4590 3731,71 ROCZNIE
 • CPU Intel Xeon E3-1231v3 8 x 3.4GHz
 • Dysk HDD: 2 x 2TB, lub SSD: 2 x 500 GB
 • Łącze 200Mbit/s
 • Administracja: Admin Start
 • RAM 32GB
 • Transfer 5TB/m-c
 • Pełny backup, co 24godz.
...

DH4

519 421,95 zł/m-c
lub 5190 4219,51 ROCZNIE
 • CPU Intel Xeon E3-1231v3 8 x 3.4GHz
 • Dysk HDD: 2 x 3TB, lub SSD: 2 x 500 GB
 • Łącze 200Mbit/s
 • Administracja: Admin Start
 • RAM 32GB
 • Transfer 5TB/m-c
 • Pełny backup, co 24godz.
Wyświetlaj ceny
PRO 1PRO 2PRO 3PRO 4PRO 5
Procesor Intel® Xeon® CPU E3-1231v3 8 x 3.40GHzIntel® Xeon® CPU E3-1231v3 8 x 3.40GHzIntel® Xeon® CPU E3-1231v3 8 x 3.40GHzIntel® Xeon® CPU E3-1241v3 8 x 3.50GHzIntel® Xeon® CPU E3-1241v3 8 x 3.50GHz
Pamięć RAM DDR316 GB ECC 1600MHz16 GB ECC 1600MHz16 GB ECC 1600MHz32 GB ECC 1600MHz32 GB ECC 1600MHz
Dyski2 x 500GB SATA III lub 120GB SSD2 x 1TB SATA III lub 2 x 120GB SSD2 x 2TB SATA III lub 2 x 250GB SSD2 x 2TB SATA III lub 2 x 250GB SSD2 x 3TB SATA III lub 2 x 500GB SSD
PasmoŁącze do serwera 100Mbit/sŁącze do serwera 100Mbit/sŁącze do serwera 100Mbit/sŁącze do serwera 100Mbit/sŁącze do serwera 100Mbit/s
Transfer5TB miesięcznie5TB miesięcznie5TB miesięcznie5TB miesięcznieBez limitów
Adresy IP11111
Obsługa IPv6 /64 TAK TAK TAK TAK TAK
RAIDRAID 0/1 softRAID 0/1 softRAID 0/1 softRAID 0/1 softRAID 0/1 soft
Polska lokalizacja TAK TAK TAK TAK TAK
Gwarancja dostępnościSLA 99,9% w skali rokuSLA 99,9% w skali rokuSLA 99,9% w skali rokuSLA 99,9% w skali rokuSLA 99,9% w skali roku
W każdym pakiecie:

Pełen dostęp root
– SSH

Konsola awaryjna w panelu

Start, stop, reinstall z panelu VPS

Utrzymywanie DNS - serwery nazw

Funkcja zmiany RevDNS

Gwarancja uptime: 99,9% w skali roku

...
CO TO JEST?

Serwer Dedykowany z administracją

Serwer dedykowany z administracją czyli Hosting dedykowany PRO to obecnie najbardziej zaawansowana usługa, która przeznaczona jest specjalnie pod utrzymywanie stron internetowych o bardzo dużym ruchu. Wybierając ten hosting oddajemy do Twojego użytku serwer dedykowany, na którym będziesz w całości sam. Wszystkie zasoby serwera mogą zostać wykorzystane w 100% przez Twoje aplikacje w porównaniu ze zwykłym hostingiem WWW, gdzie te zasoby są współdzielone między innymi klientami usługodawcy.

Wraz z serwerem otrzymujesz naszą administrację w wariancie Admin Start lub możesz wybrać inny pakiet, z szerszym i większym zakresem profitów. Zarządzanie serwerem odbywa się za pomocą panelu DirectAdmin, przy zachowaniu dostępu do konta root ze strony klienta.

...
DEDYKOWANY HOSTING PRO

DEDYKOWANY HOSTING PRO

Hosting Dedykowany PRO wysuwa się przed szereg innych, zwykłych rozwiązań hostingu WWW współdzielonego, daje nam moc całego serwera tylko i wyłącznie na nasze potrzeby, a cała konfiguracja (np. PHP, MySQL, Apache) jest dostosowana i optymalizowana pod wymagania strony, sklepu, bloga czy też forum tak, aby pracowały na wydajność strony i jej stabilność.

Zobacz cennik usługi

DEDYKOWANY SERWER Z ADMINISTRACJĄ

HOSTING BEZ OGRANICZEŃ

Limity transferu są całkowicie zniesione, serwer nie posiada limitów unikalnych odwiedzin, a wszelkie parametry serwera są tylko do Twoje dyspozycji. Nie ma ograniczeń, transferu, domen, skrzynek email, stron www, baz mysql czy też limitów PHP.

ADMINISTRACJA I SPOKÓJ

Możesz spokojnie zając się swoimi sprawami. W ramach naszej administracji opiekujemy się całym Twoim serwerem i wszelkimi usługami webowymi, np. PHP, APACHE, DNS, MySQL itd. Masz do wyboru 1 z 3 wariantów administracji do serwera.

WYDAJNOŚĆ I STABILNOŚĆ USŁUGI

Cała moc serwera bez ograniczeń czasowych jest tylko dla Ciebie. Cała konfiguracja jest optymalizowana i dedykowana Tobie oraz Twoim potrzebom.

Do wyboru DYSKI SSD lub HDD

Oferujemy serwery dedykowane w wariancie z dyskami HDD lub bardzo wydajnymi dyskami SSD.

...
Tysiące serwerów pod opieką

Dostarczamy nasze usługi największym firmom informatycznym w Polsce. Zaufało nam już ponad 22000 klientów!

Serwery dedykowane z administracją

Innowacyjne serwery dedykowane z administracją w HitMe.pl

Przykładowe opinie z WHT.pl

Bardzo dobra pomoc techniczna, szczególnie pomoc telefoniczna - podmiotowe traktowanie klienta, elastyczność, niezawodność, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Darmowa migracja stron. Polecam.
Szukaliśmy dla naszego sklepu internetowego, lepszego rozwiązania niż hosting współdzielony. Zdecydowaliśmy się na VPS SSD z administracją od hitme.pl i była to bardzo dobra decyzja. Serwer został skonfigurowany pod nasz system sklepowy a support zawsze błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam hitme.pl
Korzystam z usług hitme.pl i ponownie chcę podziękować Firmie za pomoc i wsparcie oraz rozwiązywanie problemów. Takiej szybkiej pomocy i wsparcia nie otrzymałem w żadnej inne firmie. Prowadzę strony od wielu lat i posiadałem setki kont hostingowych, nigdzie nie spotkałem się z tak dobrą obsługą jak w hitme.pl Teraz już mam spokojną głowę bo znalazłem Firmę godną polecenia hitme.pl Firma nie tylko dała nam profesjonalną obsługę, ale również ograniczyła spam. Po zmianie na hosting hitme.pl spam zniknął, coś niesamowitego, widać że Firma hitme.pl posiada dobre listy antyspamowe. Nie żałuję pieniędzy na ochronę swoich Klientów. Polecam gorąco!
HitMe.pl mógłby wyznaczać standard stabilności i niezawodności. Świetna firma, z bardzo dobrą i bogatą ofertą serwerów vps. Przez rok żadnej awarii, żadnych problemów i doskonały - naprawdę - doskonały support (posiadam jeden dedykowany windows i 2 vps). Zastanawiam się tylko skąd Ci ludzie biorą tyle energii skoro prawdopodobnie nie sypiają. Serdecznie Polecam.
·
·
·
·
·
·
·
·

Niezdecydowany?

poznaj pozostałe #atuty Serwery dedykowane z administracja, opieką, panelem directadmin pod hosting

Najlepszy Hosting dedykowany na serwerze dedykowanym na wyłączność!

Instalacja

Nie musisz znać się na konfiguracji, już na starcie serwera zapewnimy Tobie odpowiednią konfigurację spełniająca obecne potrzeby przy prowadzeniu stron, bloga, forum czy też sklepu internetowego. Wdrożymy również najnowsze technologie i konfiguracje tak, abyś zawsze był przed konkurencją.

Kompletna konfiguracja

Zapomnij o braku wsparcia czy niekompatybilności ze strony Hostingu. Skonfigurujemy cały Twój serwer specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo zoptymalizujemy oraz wykonamy testy wydajności, aby zapewnić najlepszą konfigurację Twojego Hostingu dedykowanego.

Migracja strony, zróbmy to!

Migracja Twojej strony czy poczty może być dla Ciebie kłopotem, ale nie z nami! Nasz zespół, od początku do końca, zajmie się migracją Twoich stron, poczty, przepięciem dnsów. Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, abyś nie zauważył przerwy w działaniu.

Pełna moc możliwości i administracja.

Najlepsze, markowe serwery

Zawsze wykorzystujemy tylko sprawdzony sprzęt serwerowy, przeznaczony do pracy 24/7. Procesory Intel Xeon przeznaczone do pracy 24/7 i dające możliwość wykorzystania potencjału pamięci ram ECC-R z korekcją błędów. Duże macierze dyskowe w sprzętowym RADI10. To wszystko w połączeniu wypracowaną konfiguracją, którą budujemy i udoskonalamy już prawie dekadę.

Administracja i pomoc 24/7

Zapewniamy kompleksową obsługę całej Twojej powłoki hostingu dedykowanego w taki sposób, abyś dalej mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie rzeczach. My zadbamy o całą konfigurację i aktualizację wszystkiego na czas. Nasz Hosting Dedykowany z pełną opieką administracyjną zapewni Ci spokój i zawsze najnowsze wdrożenia technologii, konfiguracji, abyś zawsze był na topie.

Cała Moc serwera dla Ciebie!

Dużo wyższa wydajność, stabilność, niezależność oraz bezpieczeństwo, w porównaniu do zwykłego hostingu WWW. Twoje strony, sklepy znacząco przyspieszą, będą w stanie przyjąć większy ruch, obsłużyć jednocześnie większą liczbę użytkowników, niż miałoby to miejsce na zwykłym hostingu WWW.

...

Wybierz najlepszy Dedykowany Hosting PRO w HitMe.pl

 

Serwery dedykowane z administracją, Hosting PRO w HitMe.pl dzięki swojej szybkości, jakości, gwarantowanym parametrom serwera dedykowanego wyłącznie na Twój użytek oraz naszej indywidualnej konfiguracji wypracowywanej latami, wykorzystuje najlepsze rozwiązania i technologie pod Twoje potrzeby. Ma to znaczący wpływ na szybkość działania stron, co doskonale docenia Google wyżej oceniając strony. Tym samym szybkość i pozycja w wyszukiwarce przekładają się, w przypadku sklepów, na ilość zamówień. Dzięki lepszej pracy Twoich stron, niezależności od innych użytkowników, dotrzesz do większej liczby odbiorców i obsłużysz większy ruch. Dedykowany Hosting PRO w HitMe.pl gwarantuje Ci lepsze efekty i możliwości w prowadzeniu Twoich stron.

 

Serwer dedykowany z administracją w cenie, w pełni skonfigurowany przez naszych administratorów do obsługi Twoich stron internetowych. Podstawowy pakiet administracji możesz rozszerzyć poprzez wybór jednego z wyższych pakietów naszego wsparcia technicznego.

 • tylko markowe serwery dedykowane
 • dedykowana konfiguracja serwera
 • łącze 200 Mb/s
 • 24/7 opieka administracyjna
 • własny adres IP
 • Administracja: Admin Start
 • Pełny backup, co 24godz.
 • gwarancja dostępności serwera 99,9% w skali roku
 • ponad 9 lat doświadczenia

Nie wiesz jaki pakiet Dedykowanego Hostingu PRO lub administracji wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

SKALOWANIE DEDYKOWANEGO HOSTINGU

W każdej chwili możesz poprzez panel billingowy przejść na wyższy pakiet, bez przerwy w działaniu Twojego serwera. Dodatkowo możesz w każdej chwili otrzymać od nas indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak, aby to był jemu dedykowany hosting.

Zaufaj doświadczeniu i jakości naszej firmy.

Zaufaj doświadczeniu i jakości naszej firmy. Nieprzerwanie od ponad dziewięciu lat świadczymy usługi serwerów VPS, serwerów dedykowanych i wielu innych usług z branży. Postaw na jakość, stabilność, doświadczenie i rozwijaj z nami swoje usługi!

0

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów Hitme.pl i postaw na jakość swoich usług hostingowych.

0

Brak ukrytych kosztów, przy dedykowanym hostingu w HitMe.pl, administrację masz w cenie usługi!

0

Tyle godzin rocznie pracuje nasz support, co daje 24x7 dostępności.

0

Od 9 lat świadczymy usługi hostingowe; jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce z ofertą VPS.
...

Chcesz przenieść swoje strony WWW
z innego hostingu?

Martwisz się skomplikowanym procesem migracji danych i ustawień?
Odpowiadamy: Niepotrzebnie!

01

Utwórz zgłoszenie migracji w Panelu Klienta lub zapytaj BOK

02

Uzgodnimy z Tobą czas i warunki kompleksowej migracji

03

Ciesz się swoimi stronami na wydajnych serwerach w HitMe.pl

Jak wygląda proces łatwej migracji?

Dowiedz się w jaki sposób wykonujemy migrację z obecnego hostingu do HitMe.pl.

Dowiedz się
...

Panel DirectAdmin i baza wiedzy

Panel DirectAdmin do zarządzania

Wraz z usługą dajemy dostęp do panelu DirectAdmin, w którym można zarządzać powłoką www serwera, zarządzać pocztą, bazami danych, FTP, ale również wydzielać przestrzeń czy parametry dla końcowych użytkowników. Bardzo intuicyjny, a zarazem rozbudowany panel DirectAdmin do zarządzania powłoką www.

O panelu DirectAdmin

Baza wiedzy rozwijana dla Was

Często pytacie nas, jak wykonać jakąś operację, np. w panelu hostingowym. Wówczas tworzymy opis w naszej bazie wiedzy, w jaki sposób tego dokonać. To wszystko z myślą o Tobie, naszym kliencie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci pracę i zoptymalizować Twój czas.

Przejdź do Wiki

... ... ...
...
Czy kawa już zaparzona?

Polecamy nasz BLOG, gdzie publikujemy: #informacje, #poradniki, #tutoriale oraz #nowinki ze świata hostingu.

blog.hitme.pl

News: Rewolucja w ochronie

Jeszcze lepsza ochrona Twojego serwera dzięki komercyjnym regułom ModSecurity tylko dla klientów HitMe.pl.

Na Blogu