Serwery Dedykowane z administracja, Hosting PRO


Serwery Dedykowane z administracją


Czym jest Serwer dedykowany z administracją, Hosting PRO

Serwer dedykowany z administracją czyli Hosting dedykowany PRO to obecnie najbardziej zaawansowana usługa, która przeznaczona jest specjalnie pod utrzymywanie stron internetowych o bardzo dużym ruchu. Wybierając ten hosting oddajemy do Twojego użytku serwer dedykowany, na którym będziesz w całości sam. Wszystkie zasoby serwera mogą zostać wykorzystane w 100% przez Twoje aplikacje w porównaniu ze zwykłym hostingiem www, gdzie te zasoby są współdzielone między innymi klientami usługodawcy.
Wraz z serwerem otrzymujesz naszą administrację w wariancie Admin Start lub możesz wybrać inny pakiet, z szerszym i większym zakresem profitów. Zarządzanie serwerem odbywa się za pomocą panelu DirectAdmin, przy zachowaniu dostępu do konta root ze strony klienta.

Hosting dedykowany wysuwa się przed szereg innych, zwykłych rozwiązań hostingu www współdzielonego, daje nam moc całego serwera vps tylko i wyłącznie na nasze potrzeby, a cała konfiguracja (np. PHP, MySQL, Apache) jest dostosowana i optymalizowana pod wymagania strony, sklepu, bloga czy też forum tak, aby pracowały na wydajność strony i jej stabilność.

Innowacyjne serwery dedykowane z administracją w HitMe.pl to:

HOSTING BEZ OGRANICZEŃ

Limity transferu są całkowicie zniesione, serwer nie posiada limitów unikalnych odwiedzin, a wszelkie parametry serwera są tylko do Twoje dyspozycji. Nie ma ograniczeń, transferu, domen, skrzynek email, stron www, baz mysql czy też limitów php.

PEŁNA ADMINISTRACJA I SPOKÓJ

Możesz spokojnie zając się swoimi sprawami. W ramach naszej administracji opiekujemy się całym Twoim serwerem i wszelkimi usługami webowymi, np. PHP, APACHE, DNS, MySQL itd. Masz do wyboru 1 z 3 wariantów administracji do serwera.

WYDAJNOŚĆ I STABILNOŚĆ USŁUGI

Cała moc serwera bez ograniczeń czasowych jest tylko dla Ciebie. Cała konfiguracja jest optymalizowana i dedykowana Tobie oraz Twoim potrzebom.

DYSKI SSD lub HDD

Oferujemy serwery dedykowane w wariancie z dyskami HDD lub bardzo wydajnymi dyskami SSD.

Czy wiesz, że:

Serwery dedykowane z administracją, Hosting PRO w HitMe.pl dzięki swojej szybkości, jakości, gwarantowanym parametrom serwera dedykowanego wyłącznie na Twój użytek oraz naszej indywidualnej konfiguracji wypracowywanej latami, wykorzystuje najlepsze rozwiązania i technologie pod Twoje potrzeby. Ma to znaczący wpływ na szybkość działania stron, co doskonale docenia Google wyżej oceniając strony. Tym samym szybkość i pozycja w wyszukiwarce przekładają się, w przypadku sklepów, na ilość zamówień. Dzięki lepszej pracy Twoich stron, niezależności od innych użytkowników, dotrzesz do większej liczby odbiorców i obsłużysz większy ruch. Dedykowany Hosting dedykowany PRO w HitMe.pl gwarantuje Ci lepsze efekty i możliwości w prowadzeniu Twoich stron.

Tylko teraz administracja w pakiecie Admin Start GRATIS!
A szersze pakiety jeszcze taniej.

Oferta Hostingu PRO - serwery dedykowane z administracją.

DH1

 • CPU Intel Xeon E3-1231v3
  8 x 3.4GHz
 • RAM 16 GB
 • Dysk HDD: 2 x 500GB, lub
  SSD: 2 x 120 GB
 • Łącze 200 Mb/s
 • Transfer 5 TB/mc
 • Pełny backup, co 24godz.
 • Administracja: Admin Start

376 złmiesięcznie
lub 3760 zł rocznie!

DH2

 • CPU Intel Xeon E3-1231v3
  8 x 3.4GHz
 • RAM 16 GB
 • Dysk HDD: 2 x 1 TB, lub
  SSD: 2 x 250 GB
 • Łącze 200 Mb/s
 • Transfer 5 TB/mc
 • Pełny backup, co 24godz.
 • Administracja: Admin Start

409 złmiesięcznie
lub 4090 zł rocznie!

DH3

 • CPU Intel Xeon E3-1231v3
  8 x 3.4GHz
 • RAM 32 GB
 • Dysk HDD: 2 x 2 TB, lub
  SSD: 2 x 500 GB
 • Łącze 200 Mb/s
 • Transfer 5 TB/mc
 • Pełny backup, co 24godz.
 • Administracja: Admin Start

459 złmiesięcznie
lub 4590 zł rocznie!

DH4

 • CPU Intel Xeon E3-1231v3
  8 x 3.4GHz
 • RAM 32 GB
 • Dysk HDD: 2 x 3 TB, lub
  SSD: 2 x 500 GB
 • Łącze 200 Mb/s
 • Transfer 5 TB/mc
 • Pełny backup, co 24godz.
 • Administracja: Admin Start

519 złmiesięcznie
lub 5190 zł rocznie!

 DA-SSD1DA-SSD2DA-SSD3DA-SSD4DA-SSD5DA-SSD6
Procesor 1 vCPU Intel XEON2 vCPU Intel XEON3 vCPU Intel XEON4 vCPU Intel XEON6 vCPU Intel XEON8 vCPU Intel XEON
Pamięć RAM DDR31GB2 GB3 GB4 GB6 GB8 GB
Pamięć vSWAP- SSD1GB2 GB3 GB4 GB6 GB8 GB
Dysk – RAID10 SSD30 GB60 GB90 GB120 GB180 GB240 GB
Transfer

Transfer miesięczny bez limitu! Łącze do serwera 100Mbit/s

Adresy IP111111
Obsługa IPv6 /64
Polska lokalizacja

Profesjonalne Centrum Danych NEPHAX w PolsceNa dłużej jeszcze bardziej się opłaca! Sprawdź poniżej


W każdym pakiecie:

 • Pełen dostęp root – ssh
 • Profesjonalny Panel administracyjny vps
 • Start, stop, reinstall z panelu
 • Utrzymywanie DNS
 • Automatyczna zmiana RevDNS
 • Konsola awaryjna w panelu
 • Gwarancja elastycznej rozbudowy
 • Gwarancja dostępności: 99,9% w skali roku

Okresy rozliczeniowe
Miesiąc59,99 zł89,99 zł109,99 zł149,99 zł199,99 zł249,99 zł
Kwartał161,97 zł242,97 zł296,97 zł404,97 zł539,97 zł674,97 zł
Pół roku431,95 zł527,95 zł719,95 zł959,95 zł1199,95 zł
Rok - Oszczędzasz do 40%!599 zł719 zł879 zł1199 zł1599 zł1999 zł
ZamówZamówZamówZamówZamówZamów

Przykładowe opinnie o HitMe.pl z WHT.PL

 • "Bardzo dobra pomoc techniczna, szczególnie pomoc telefoniczna - podmiotowe traktowanie klienta, elastyczność, niezawodność, bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Darmowa migracja stron. Polecam."

  Szkolamoodle.pl
 • "Szukaliśmy dla naszego sklepu internetowego, lepszego rozwiązania niż hosting współdzielony. Zdecydowaliśmy się na VPS SSD z administracją od hitme.pl i była to bardzo dobra decyzja. Serwer został skonfigurowany pod nasz system sklepowy a support zawsze błyskawicznie odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam hitme.pl"

  Szafa-bobasa.pl
 • "Korzystam z usług hitme.pl i ponownie chcę podziękować Firmie za pomoc i wsparcie oraz rozwiązywanie problemów. Takiej szybkiej pomocy i wsparcia nie otrzymałem w żadnej inne firmie.
  Prowadzę strony od wielu lat i posiadałem setki kont hostingowych, nigdzie nie spotkałem się z tak dobrą obsługą jak w hitme.pl
  Teraz już mam spokojną głowę bo znalazłem Firmę godną polecenia hitme.pl Firma nie tylko dała nam profesjonalną obsługę, ale również ograniczyła spam. Po zmianie na hosting hitme.pl spam zniknął, coś niesamowitego, widać że Firma hitme.pl posiada dobre listy antyspamowe. Nie żałuję pieniędzy na ochronę swoich Klientów. Polecam gorąco! "

  Martonika.pl
 • "HitMe.pl mógłby wyznaczać standard stabilności i niezawodności. Świetna firma, z bardzo dobrą i bogatą ofertą serwerów vps. Przez rok żadnej awarii, żadnych problemów i doskonały - naprawdę - doskonały support (posiadam jeden dedykowany windows i 2 vps).
  Zastanawiam się tylko skąd Ci ludzie biorą tyle energii skoro prawdopodobnie nie sypiają. Serdecznie Polecam."

  Jakub D.

Innowacyjny Hosting Dedykowany z PRO w HitMe.pl to:


Zaufaj doświadczeniu i jakości naszej firmy. Nieprzerwanie od ponad dziewięciu lat świadczymy usługi serwerów VPS, serwerów dedykowanych i wielu innych usług z branży. Postaw na jakość, stabilność, doświadczenie i rozwijaj z nami swoje usługi!

20 tys.
Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów Hitme.pl i postaw na jakość swoich usług hostingowych.
00
Brak ukrytych kosztów; przy dedykowanym hostingu w HitMe.pl, administrację masz w cenie usługi!
8760 godzin
Tyle godzin rocznie pracuje nasz support, co daje 24x7 dostępności.
9 lat
Od 9 lat świadczymy usługi hostingowe; jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce z ofertą VPS.

Najlepszy Hosting dedykowany na serwerze dedykowanym na wyłączność!

Serwer dedykowany z administracją w cenie, w pełni skonfigurowany przez naszych administratorów do obsługi Twoich stron internetowych. Podstawowy pakiet administracji możesz rozszerzyć poprzez wybór jednego z wyższych pakietów naszego wsparcia technicznego.

Instalacja

Nie musisz znać się na konfiguracji, już na starcie serwera zapewnimy Tobie odpowiednią konfigurację spełniająca obecne potrzeby przy prowadzeniu stron, bloga, forum czy też sklepu internetowego. Wdrożymy również najnowsze technologie i konfiguracje tak, abyś zawsze był przed konkurencją.

Kompletna konfiguracja

Zapomnij o braku wsparcia czy niekompatybilności ze strony Hostingu.
Skonfigurujemy cały Twój serwer specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo zoptymalizujemy oraz wykonamy testy wydajności, aby zapewnić najlepszą konfigurację Twojego Hostingu dedykowanego.

Migracja strony, zróbmy to!

Migracja Twojej strony czy poczty może być dla Ciebie kłopotem, ale nie z nami! Nasz zespół, od początku do końca, zajmie się migracją Twoich stron, poczty, przepięciem dnsów. Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, abyś nie zauważył przerwy w działaniu 🙂


Pełna moc możliwości i administracja.

Najlepsze, markowe serwery.

Zawsze wykorzystujemy tylko sprawdzony sprzęt serwerowy, przeznaczony do pracy 24/7. Procesory Intel Xeon przeznaczone do pracy 24/7 i dające możliwość wykorzystania potencjału pamięci ram ECC-R z korekcją błędów. Duże macierze dyskowe w sprzętowym RADI10. To wszystko w połączeniu wypracowaną konfiguracją, którą budujemy i udoskonalamy już prawie dekadę.

Administracja i pomoc 24/7

Zapewniamy kompleksową obsługę całej Twojej powłoki hostingu dedykowanego w taki sposób, abyś dalej mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie rzeczach. My zadbamy o całą konfigurację i aktualizację wszystkiego na czas. Nasz Hosting Dedykowany z pełną opieką administracyjną zapewni Ci spokój i zawsze najnowsze wdrożenia technologii, konfiguracji, abyś zawsze był na topie.

Cała Moc serwera dla Ciebie!

Dużo wyższa wydajność, stabilność, niezależność oraz bezpieczeństwo, w porównaniu do zwykłego hostingu WWW. Twoje strony, sklepy znacząco przyspieszą, będą w stanie przyjąć większy ruch, obsłużyć jednocześnie większą liczbę użytkowników, niż miałoby to miejsce na zwykłym hostingu www.


Dedykowany Hosting PRO na serwerze dedykowanym z administracją zarządzany jest przez Panel DirectAdmin

Panel do zarządzania powłoką www z poziomu admina, resellera oraz usera.

Wraz z usługą Dedykowanego Hostingu PRO dajemy dostęp do panelu DirectAdmin, w którym można zarządzać powłoką www serwera, zarządzać pocztą, bazami danych, kontami ftp, ale również wydzielać przestrzeń czy parametry dla resellerów czy też końcowych użytkowników. Bardzo intuicyjny, a zarazem rozbudowany panel DirectAdmin do zarządzania hostingiem www, w połączeniu z serwerem vps z pełną naszą administracją, jest idealnym rozwiązaniem hostingowym tworzącym hosting dedykowany.


Indywidualna konfiguracja w Hostingu dedykowanym to u nas standard.

Naszymi priorytetami są jakość i rozwiązania technologiczne, dlatego nasi klienci zawsze mogą liczyć na najlepsze technologicznie konfiguracje, które pozwolą stabilnie rozwijać się ich stronom, a idąc dalej – biznesowi. Każdy biznes czy strona wymagają indywidualnego podejścia w konfiguracji, dlatego u nas możesz zawsze liczyć na fachową pomoc, doradztwo i rozwijanie hostingu dedykowanego w taki sposób, aby Twoje potrzeby były zawsze zaspokojone na jak najwyższym poziomie.

Każdy serwer vps pod www jest indywidualnie przygotowany, optymalizowany, zabezpieczany według potrzeb usług, stron klienta. Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania technologiczne i zapewniamy kompleksową konfigurację. Wszystko po to, aby wyróżnić Twój biznes w sieci!


Jeżeli dotarłeś aż tutaj, może to oznaczać, że nie wiesz jaki pakiet, serwer, dedykowany hosting VPS wybrać?

Zadzwoń (+48 530 630 021) lub napisz maila, doradzimy Ci. Sprawdź kompetentność naszego wsparcia.

KONTAKT

Pakiety administracyjne

Admin Start

0 zł/mc

 • Serwer www: Apache / Nginx
 • Linux Centos
 • Backup FTP/NFS: 100 GB
 • 2 wersje PHP do wyboru
 • Migracja stron w cenie (do 100GB)
 • Panel DirectAdmin
 • 2h administracji w miesiącu


Admin MAX

249 zł/mc

 • Serwer www: LiteSpeed Enterpriese
 • CloudLinux
 • Backup FTP/NFS: 1 TB
 • Wiele wersji PHP
 • Migracja stron w cenie (bez limitu wielkości)
 • Panel DirectAdmin
 • 6h administracji w miesiącu