Szukaj w witrynie

Sectigo EssentialSSL Wildcard

Sectigo EssentialSSL Wildcard to certyfikat wildcard, co oznacza, że może być używany do zabezpieczania wielu subdomen na jednej domenie głównej (nadrzędnej).

Certyfikat Sectigo EssentialSSL Wildcard opiera się na weryfikacji Twojej domeny i jest opłacalny jeśli planujesz zabezpieczyć dowolną ilość subdomen np. domena.pl, sklep.domena.pl, blog.domena.pl itd. Możesz zabezpieczyć subdomeny tylko jednym certyfikatem, zamiast zamawiać ich wiele.

Wydanie w 5 minut
Gwarancja 50.000 USD

CERTYFIKAT

Certyfikat SSL Sectigo
  • Weryfikacja domenowa
  • Dowolna ilość subdomen
  • Obsługa urządzeń mobilnych

439 zł/rok 356.9 zł/rok nettobrutto

Netto
Brutto
Zamów
  • Typ weryfikacji: Weryfikacja domenowa
  • Kompatybilność: 99%
  • Siła szyfrowania: 256-bit
  • Gwarancja finansowa: Tak
  • Ochrona prefiksu www: Tak
  • Wsparcie urządzeń mobilnych: Tak

Sectigo EssentialSSL Wildcard

Sectigo EssentialSSL Wildcard służy do zapewnienia bezpiecznego połączenia między przeglądarką internetową użytkownika, a wszystkimi Twoimi stronami opartymi na domenie głównej. EssentialSSL Wildcard pozwala na bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie danych, które są przesyłane między przeglądarką a serwerem. Chroni to poufność informacji, takich jak dane logowania, dane klientów czy informacje finansowe.

Jeśli jednak chcesz bardziej zabezpieczyć Twój biznes, na przykład zweryfikować nie tyle domenę co organizację, przejść rozszerzoną weryfikację – konieczne rozważ inne rodzaje certyfikatów dostępnych w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem i wybrania certyfikatu, który spełni Twoje potrzeby.

certyfikat ssl

Szukasz innych certyfikatów?

Wybierz certyfikat dla siebie. Zobacz pełną ofertę certyfikatów SSL w HitMe.

SectigoSSL – podpowiedzi.

Sectigo EssentialSSL Wildcard  jest weryfikowany dla domeny głównej oraz wszystkich jej dowolnych sub-domen, co oznacza, że potwierdza autentyczność  tej domeny np. mojafirma.pl a także dowolnych innych jak blog.mojafirma pl czy sklep.mojafirma.pl itd.

Warto jednak pamiętać, że certyfikaty wildcard nie obejmują domen wielopoziomowych (np. pliki.sklep.mojafirma.pl ) W takim przypadku potrzebny jest dodatkowy certyfikat.

Jeśli masz wątpliwości w wyborze rodzaju certyfikatu skontaktuj się z naszym supportem.

Użytkownicy mogą swobodnie korzystać z witryny zabezpieczonej certyfikatem Sectigo EssentialSSL, ponieważ jest on powszechnie akceptowany przez popularne przeglądarki internetowe. Oznacza to, że nie powinni napotykać żadnych trudności podczas korzystania z witryny objętej tym certyfikatem zarówno na urządzeniach mobilnych jak i PC.

Proces weryfikacji domenowej polega na potwierdzeniu, że osoba lub firma starająca się o certyfikat jest uprawniona do kontrolowania lub zarządzania daną domeną. Odbywa się to poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny przesłany mailem.

Weryfikacja domenowa nie obejmuje weryfikacji organizacji bądź weryfikacji rozszerzonej, które są dostępne jako bardziej zaawansowane certyfikaty.

logo onapp
logo magicspam
logo litespeed